MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA

MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA

Žádné recenze
Ohodnotit
Krakovská 8/581, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5144352173
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA
MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Paní doktorka Havlíčková se ve svém oboru věnuje i publikační činnosti, významné jsou především její publikace k tématu injekční lipolýzy, ale i další původní práce v odborných časopisech, 3 samostatné kapitoly v monografiích, přednášky na sympoziích jako „invited speaker“ a četné postery a abstrakty na zahraničních dermatologických kongresech, kterých se aktivně a pravidelně účastní.

MUDr. Blanka Havlíčková, Ph.D., MBA působí na klinice GHC jako korektivní dermatolog.

Jde o zkušenou lékařku s atestací I. a II. stupně v oboru dermatovenerologie, která své profesní zkušenosti čerpala i na četných zahraničních stážích, kde mimo jiné působila jako vědecký pracovník Univerzity San Francisko v USA, vedoucí lékař Estetické dermatologie a klinického výzkumu v oboru injekční lipolýzy a injekčních výplňových materiálů v Německu, v Berlíně a též jako vedoucí lékař Oddělení dermatologie v Hamburku.

Paní doktorka se v rámci estetické dermatologie zabývá především výkony pro omlazení a modelaci (re-modelaci) v oblasti obličeje: odstranění vrásek botulotoxinem i výplňovými materiály, modelaci kontur obličeje i rtů pomocí výplní s kyselinou hyaluronovou, vlastním tukem, a omlazení kůže s přirozeným efektem kolagenem, chemickým peelingem či niťovým liftingem. Je také přední odbornicí v léčbě vlasových onemocnění a na klinice GHC vede vlasovou poradnu.

Z miniinvazivních metod provádí odstraňování kožních znamének, výrůstků a dalších defektů (nejen) v obličeji.Věnuje se také několika moderním miniinvazivním, avšak vysoce efektivním ošetřením, mezi které patří plazmaterapie, korekce pokleslých očních víček, tzv. blefaroplastika bez skalpelu, a omlazení očního okolí přístrojem Plexr.

Je též specialistkou na biologickou liposukci. Jde o zcela převratnou metodu odstranění tuku, která je alternativou klasické liposukce bez skalpelu a nutnosti hospitalizace. 

Biologická liposukce je alternativou pro muže i ženy, kteří se chtějí zbavit nechtěných tukových polšťářků na těle, avšak nemohou nebo nechtějí podstoupit klasickou liposukci. Biologická liposukce spočívá v injekční aplikaci roztoku Fat Normalize (Natinuel), který způsobí řízenou "smrt" tukové buňky = apoptózu. Je to v této chvíli jediná metoda na bázi lipolýzy, při které dochází ke kompletnímu vypuzení tukových buněk z těla a díky tomu je srovnatelná s chirurgickým odstraněním tuku.

Paní doktorka je absolventkou 3. lékařské fakulty všeobecného lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Kromě získání obou specializačních atestací v oboru Dermatovenerologie úspěšně dokončila i doktorandské studium na 3. lékařské fakultě UK v Praze a je držitelkou titulu Ph.D. a MBA.

Po dokončení odborného vzdělání MUDr. Havlíčková pracovala na Dermatovenerologické klinice FN Královské Vinohrady v Praze jako dermatolog a současně i odborný asistent 3. lékařské fakulty UK v Praze při FNKV, kde předávala své zkušenosti studentům medicíny.

Ve své profesní kariéře dále pokračovala v Německu, na Dermatovenerologické klinice Univerzitní nemocnice Hamburk-Eppendorf, jako dermatolog se zaměřením na onemocnění vlasů a vlasové pokožky a možnostmi jejich léčby.Touto problematikou se zabývá i ve své praxi na klinice GHC a je pro léčbu vypadávání vlasů a onemocnění vlasů vyhledávanou specialistkou.

Odbornou kvalifikaci lékařky dokládá také řada obdržených certifikátů a licencí:

 • Licence pro výkonu funkce odborného zástupce a provozování soukromé praxe v oboru dermatovenerologie
 • Licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře ve zdravotnickém zařízení v oboru dermatovenerologie
 • Diplom celoživotního vzdělávání lékařů• Certifikát pro aplikaci výplňových materiálů
 • Certifikát pro aplikaci botulotoxinu
 • Certifikát pro používání chemického peelingu
 • Certifikát pro injekční lipolýzu
 • Certifikát pro aplikaci niťového liftingu APTOS
 • Certifikát pro aplikaci dermálních výplní Algeness
 • Certifikát pro plazma terapii
 • Certifikát pro práci s lasery a přístroji neinvazivní chirurgie

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 670
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.