MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA

MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA

Žádné recenze
Ohodnotit
Krakovská 8/581, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5144352173
MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA
MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA
Žádné recenze

Informace

Paní doktorka Havlíčková se ve svém oboru věnuje i publikační činnosti, významné jsou především její publikace k tématu injekční lipolýzy, ale i další původní práce v odborných časopisech, 3 samostatné kapitoly v monografiích, přednášky na sympoziích jako „invited speaker“ a četné postery a abstrakty na zahraničních dermatologických kongresech, kterých se aktivně a pravidelně účastní.

MUDr. Blanka Havlíčková, Ph.D., MBA působí na klinice GHC jako korektivní dermatolog.

Jde o zkušenou lékařku s atestací I. a II. stupně v oboru dermatovenerologie, která své profesní zkušenosti čerpala i na četných zahraničních stážích, kde mimo jiné působila jako vědecký pracovník Univerzity San Francisko v USA, vedoucí lékař Estetické dermatologie a klinického výzkumu v oboru injekční lipolýzy a injekčních výplňových materiálů v Německu, v Berlíně a též jako vedoucí lékař Oddělení dermatologie v Hamburku.

Paní doktorka se v rámci estetické dermatologie zabývá především výkony pro omlazení a modelaci (re-modelaci) v oblasti obličeje: odstranění vrásek botulotoxinem i výplňovými materiály, modelaci kontur obličeje i rtů pomocí výplní s kyselinou hyaluronovou, vlastním tukem, a omlazení kůže s přirozeným efektem kolagenem, chemickým peelingem či niťovým liftingem. Je také přední odbornicí v léčbě vlasových onemocnění a na klinice GHC vede vlasovou poradnu.

Z miniinvazivních metod provádí odstraňování kožních znamének, výrůstků a dalších defektů (nejen) v obličeji.Věnuje se také několika moderním miniinvazivním, avšak vysoce efektivním ošetřením, mezi které patří plazmaterapie, korekce pokleslých očních víček, tzv. blefaroplastika bez skalpelu, a omlazení očního okolí přístrojem Plexr.

Je též specialistkou na biologickou liposukci. Jde o zcela převratnou metodu odstranění tuku, která je alternativou klasické liposukce bez skalpelu a nutnosti hospitalizace. 

Biologická liposukce je alternativou pro muže i ženy, kteří se chtějí zbavit nechtěných tukových polšťářků na těle, avšak nemohou nebo nechtějí podstoupit klasickou liposukci. Biologická liposukce spočívá v injekční aplikaci roztoku Fat Normalize (Natinuel), který způsobí řízenou "smrt" tukové buňky = apoptózu. Je to v této chvíli jediná metoda na bázi lipolýzy, při které dochází ke kompletnímu vypuzení tukových buněk z těla a díky tomu je srovnatelná s chirurgickým odstraněním tuku.

Paní doktorka je absolventkou 3. lékařské fakulty všeobecného lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Kromě získání obou specializačních atestací v oboru Dermatovenerologie úspěšně dokončila i doktorandské studium na 3. lékařské fakultě UK v Praze a je držitelkou titulu Ph.D. a MBA.

Po dokončení odborného vzdělání MUDr. Havlíčková pracovala na Dermatovenerologické klinice FN Královské Vinohrady v Praze jako dermatolog a současně i odborný asistent 3. lékařské fakulty UK v Praze při FNKV, kde předávala své zkušenosti studentům medicíny.

Ve své profesní kariéře dále pokračovala v Německu, na Dermatovenerologické klinice Univerzitní nemocnice Hamburk-Eppendorf, jako dermatolog se zaměřením na onemocnění vlasů a vlasové pokožky a možnostmi jejich léčby.Touto problematikou se zabývá i ve své praxi na klinice GHC a je pro léčbu vypadávání vlasů a onemocnění vlasů vyhledávanou specialistkou.

Odbornou kvalifikaci lékařky dokládá také řada obdržených certifikátů a licencí:

 • Licence pro výkonu funkce odborného zástupce a provozování soukromé praxe v oboru dermatovenerologie
 • Licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře ve zdravotnickém zařízení v oboru dermatovenerologie
 • Diplom celoživotního vzdělávání lékařů• Certifikát pro aplikaci výplňových materiálů
 • Certifikát pro aplikaci botulotoxinu
 • Certifikát pro používání chemického peelingu
 • Certifikát pro injekční lipolýzu
 • Certifikát pro aplikaci niťového liftingu APTOS
 • Certifikát pro aplikaci dermálních výplní Algeness
 • Certifikát pro plazma terapii
 • Certifikát pro práci s lasery a přístroji neinvazivní chirurgie

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 670

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.