MUDr. Antonín Nechvátal

MUDr. Antonín Nechvátal

Žádné recenze
Ohodnotit
Bezručova 16, Plzeň, Plzeňský kraj
MUDr. Antonín Nechvátal
MUDr. Antonín Nechvátal
Žádné recenze

Informace

MUDr. Antonín Nechvátal vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po studiích pracoval na Klinice anestezie a resuscitace Vojenské fakultní nemocnice v Praze. Zde i úspěšně složil atestaci. Poté pracoval na několika dermatovenerologických odděleních. Jednalo se například o Nemocnici Motol či Kladno.

Tento lékař vlastní atestaci 1. i 2. stupně z oboru dermatovenerologie. V současnosti působí MUDr. Antonín Nechvátal v Medical Institutu jako přední lékař se zaměřením na dermatologii.

Tento lékař je specialistou na klinickou a korektivní dermatologii.

Klinika Medical Institute se specializuje na hubnutí, omlazení pleti a estetiku. Institut je na trhu již 15 let a za tu dobu se stal největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. Pro kliniku jsou charakteristické moderní postupy, špičkové technologické vybavení a lidský přístup.

Působí zde pouze lékaři s dlouholetou praxí, kteří mají zkušenosti i ze zahraničí. Všichni lékaři, ale i další specialistů, kteří v Medical Institutu působí, si pravidelně prohlubují své znalosti v oboru na odborných kongresech a školeních.

Nutno zmínit, že klinika spolupracuje s dalšími významnými společnostmi z oblasti estetické medicíny. Mezi ně patří například společnost Marllor, Cambridge Medical Aesthetics či Ocusoft.

Nutno zmínit, že služby Medical Institutu již využilo mnoho celebrit – například Andrea Verešová či Gábina Partyšová.

Estetická dermatologie

Estetická dermatologie klade důraz na bezpečnost použitých materiálů, dále také na vysokou kvalitu a co nejpřirozenější výsledek. Medical Institut nabízí širokou škálu služeb z této oblasti. Mezi ně patří například facelift nitěmi, plazmalifting, dále také aplikace botulotoxinu či vyhlazení vrásek.

Vyhlazení vrásek na obličeji

Zbavte se vrásek s pomocí moderní technologie! Zařízení Medical Institut nabízí hned několik zákroků, které k vyhlazení vrásek pomohou. Řeč je například o mezoterapii, plazmaterapii či výplni kyselinou hyaluronovou. Může se jednat o korekci nosoretních či mimických vrásek, stejně tak se místní odborníci zaměřují i na korekci vrásek očního okolí.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.