MUDr. Antonín Nechvátal

MUDr. Antonín Nechvátal

Žádné recenze
Ohodnotit
Bezručova 143/16, Plzeň, Plzeňský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
MUDr. Antonín Nechvátal
MUDr. Antonín Nechvátal
Žádné recenze

Informace

  • 796 návštěv profilu

MUDr. Antonín Nechvátal vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po studiích pracoval na Klinice anestezie a resuscitace Vojenské fakultní nemocnice v Praze. Zde i úspěšně složil atestaci. Poté pracoval na několika dermatovenerologických odděleních. Jednalo se například o Nemocnici Motol či Kladno.

Tento lékař vlastní atestaci 1. i 2. stupně z oboru dermatovenerologie. V současnosti působí MUDr. Antonín Nechvátal v Medical Institutu jako přední lékař se zaměřením na dermatologii.

Tento lékař je specialistou na klinickou a korektivní dermatologii.

Klinika Medical Institute se specializuje na hubnutí, omlazení pleti a estetiku. Institut je na trhu již 15 let a za tu dobu se stal největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. Pro kliniku jsou charakteristické moderní postupy, špičkové technologické vybavení a lidský přístup.

Působí zde pouze lékaři s dlouholetou praxí, kteří mají zkušenosti i ze zahraničí. Všichni lékaři, ale i další specialistů, kteří v Medical Institutu působí, si pravidelně prohlubují své znalosti v oboru na odborných kongresech a školeních.

Nutno zmínit, že klinika spolupracuje s dalšími významnými společnostmi z oblasti estetické medicíny. Mezi ně patří například společnost Marllor, Cambridge Medical Aesthetics či Ocusoft.

Nutno zmínit, že služby Medical Institutu již využilo mnoho celebrit – například Andrea Verešová či Gábina Partyšová.

Estetická dermatologie

Estetická dermatologie klade důraz na bezpečnost použitých materiálů, dále také na vysokou kvalitu a co nejpřirozenější výsledek. Medical Institut nabízí širokou škálu služeb z této oblasti. Mezi ně patří například facelift nitěmi, plazmalifting, dále také aplikace botulotoxinu či vyhlazení vrásek.

Vyhlazení vrásek na obličeji

Zbavte se vrásek s pomocí moderní technologie! Zařízení Medical Institut nabízí hned několik zákroků, které k vyhlazení vrásek pomohou. Řeč je například o mezoterapii, plazmaterapii či výplni kyselinou hyaluronovou. Může se jednat o korekci nosoretních či mimických vrásek, stejně tak se místní odborníci zaměřují i na korekci vrásek očního okolí.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Obrázky (2)

Požádejte: MUDr. Antonín Nechvátal o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!