Hloubkový lifting bez chirurgického zásahu? To není paradox — to je Thermage!

Autor:

Zcela unikátní jedinečný přístroj Thermage, který neinvazivní metodou a bez jizev během jediného zákroku pleť omlazuje, navrací jí pružnost a odstraňuje ochablost. Právě pro svou vysokou účinnost bez rizik se Thermage těší mimořádné oblibě u hollywoodských hvězd.

Za pružnost pokožky, absenci vrásek, mimických rýh a celkově mladistvý vzhled odpovídá kolagen. S věkem se kolagenová vlákna, která tvoří přírodní neviditelné vyztužení pokožky, začínají vytahovat a prodlužovat, kůže ztrácí svou elasticitu a ochabuje. První projevy stárnutí se objevují již ve věku 20 let. Vědci si dlouho lámali hlavu s problémem, jak vrátit obličeji a tělu mládí a vyhnout se přitom ordinaci plastického chirurga. Jak napnout kůži a nemuset odřezávat to, co přebývá? Nakonec se řešení našlo. Skutečně senzačním objevem v kosmetologii se stala převratná omlazovací metoda Thermage.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho pacientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku - nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 30 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování. Odezva pacientů je obrovská: všichni, kdo zažili účinek Thermage, jsou nadšeni z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě.“

Princip metody hloubkového radioliftingu Thermage

Thermage představuje zcela revoluční metodu plošného a hloubkového ošetření kůže a podkoží. Pomocí radiofrekvenční energie je kůži po jediném ošetření navracen mladistvý vzhled; povadlá, ochablá a povislá kůže na obličeji i na těle je znovu pevná a pružná. Vysílaná energie proniká hluboko do kůže, není tak nijak poškozena pokožka na povrchu. Ve spodních vrstvách kůže dochází k zesílení termické reakce. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času dokonce tvorba zcela nových vláken, tzv. neokolageneze. K vzniku prvních nových vláken dochází cca 1 měsíc po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 6 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 5 let. Thermage tedy dokáže zastavit na 5 let proces stárnutí.

Co vše je možné s Thermage ošetřit?
skin

Oči: Vypnutí kůže víček, odstranění nebo zmírnění pokleslých dolních i horních víček, korekce váčků pod očima i vějířovitých vrásek kolem očí. Celkové zpevnění a vytažení povislé kůže okolo očí.

Obličej: Vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří, zmenšení nosoretní rýhy, vytažení povislých tváří a korekce vrásek kolem rtů. Zpevnění kontur spodní části obličeje, šíje a dekoltu, zmenšení „druhé brady“.

Tělo: Vypnutí kůže na břiše povislé následkem porodu, liposukce, velké ztráty hmotnosti nebo při změnách souvisejících s věkem. Vypnutí vnitřní strany paží a předloktí, vnitřní strany stehen. Omezení viditelných projevů celulitidy.

Zvláštnosti metody Thermage

  • Procedura nevyžaduje žádné laboratorní analýzy a výzkumy (potvrzeno výrobcem ThermaCool společností Solta Medical, Inc. v USA).

  • Procedura je téměř bezbolestná, komfortní, nevyžaduje rehabilitaci ani „neschopenku“.

  • Jedná se o jedinou účinnou metodu hloubkového liftingu bez poškození povrchu kůže.

  • Vrací ztracený tonus, pružnost, zlepšuje strukturu a vzhled pokožky bez chirurgického zákroku.

  • Zjevný výsledek s dlouhotrvajícím účinkem se dostavuje po jediném ošetření.

  • Ošetření metodou Thermage trvá od dvaceti minut do dvou hodin, v závisloti na velikosti ošetřované plochy.

  • Bezprostředně po výkonu vypadá kůže hladší a mladší a je pružnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází několik měsíců po zákroku, kdy účinek „dobíhá“.

  • Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku. Nebudete muset absolvovat dlouhé strastiplné období zotavování. Vyhnete se zbytečné bolesti a komplikacím, které tak často doprovází chirurgický zákrok, nebudete se trápit dohady, zda byl zákrok úspěšný, ani přemýšlet, jak skrýt pooperační jizvy před cizími pohledy.

  • Pro dosažení kvalitního a trvalého výsledku absolvuje většina pacientů pouze jediné ošetření. Ještě za pět let budete vypadat mladší, než před absolvováním zákroku.

  • Výsledek ošetření metodou Thermage je zcela srovnatelný s výsledky dosahovanými face-liftingem.

Jediným pracovištěm, jež tuto metodu nabízí nově otevřená klinika Mediestetik, jež pro své klienty přináší nadstandardní léčebné metody a technologie, díky kterým se řadí k nejužší světové špičce v estetické dermatologii.

www.mediest.czSenovážné nám. 23, 110 00, Praha1T: +420 222 242 232 E: info@mediest.cz Otevírací doba: Pondělí až pátek od 9:30 do 19:00

Publikováno: 30.8.2010

Thermage - Novinky

Thermage - Nezestárněte už ani o den

Mediestetik, skupina klinik

Nebylo by hezké umět zastavit čas? Zapomenout na spěch, vychutnávat si ty nejkrásnější momenty nekonečně dlouho a nezestárnout...

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 22.1.2013
Spokojený/á

Podstoupila jsem na této klinice několik zákroků, včetně nechirurgického liftingu a s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Radka Plachá

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní