prim. MUDr. Dušan Záruba

prim. MUDr. Dušan Záruba Premium

(72 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Karlovarský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 12 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1128206159
prim. MUDr. Dušan Záruba Premium
(72 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • 9587 návštěv profilu
 

MUDr. Dušan Záruba má za sebou dlouholetou praxi estetické chirurgie na mnoha pracovištích v zahraničí i u nás. Své zkušenosti z oboru plastické a estetické chirurgie získává od roku 1988. Pod jeho vedením se provedly desítky tisíc operací. Díky tomu se řadí mezi nejzkušenější odborníky estetické medicíny v České republice.

Absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Atestaci ze všeobecné chirurgie si udělal v roce 1985. Od té doby působil jako chirurg v Ústavu lékařské kosmetiky na oddělení plastické chirurgie. Působil zde pod vedením MUDr. Karla Fahouna, DrSc. Nyní působí jako primář Ústavu estetické medicíny.

Atestaci z oboru plastické chirurgie si MUDr. Záruba dodělal v roce 1993, o rok později byl již ve funkci primáře ÚLK (dnes Ústav estetické medicíny). 

Praxe a stáže

Několik let působil na klinice plastické chirurgie FNKV Praha 10 a na II. chirurgické klinice FVL UK. Svou praxi získával i na klinikách ve Francii a USA. 

Členství

MUDr. Dušan Záruba patří mezi členy Společnosti pro využití laserů v medicíne ČLS JEP, dále je členem International Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery a European Society of Plastic and Recontructive Surgery. Dále působí ve výboru Společnosti estetické chirurgie České lékařské společnosti J.E.Purkyně.

Odborné publikace a přednášky

V roce 1999 vydalo nakladatelství Maxdorf knihu s názvem "Chirurgie pro krásu". MUDr. Záruba je jedním z autorů. V knize najdete jednotlivé zákroky estetické chirurgie, dále vysvětluje a ukazuje nové metody, nové techniky, přístroje a možnosti. Popisuje je zde využití laserů, endoskopů a jiných přístrojů.

MUDr. Záruba píše i do mnoha odborných článku v časopisech i denním tisku. Snaží se tak vysvětlit a zpřístupnit obor plastické chirurgie pro laickou veřejnost.

Specializuje se na celou řadu zákroků plastické chirurgie. Velmi často je vyhledávaný pro zkušenosti s operacemi jako plastika nosu, očních víček, facelift, plastika prsou a další zákroky.

MUDr. Dušan Záruba je primářem v Ústavu estetické medicíny. Lze si u něj domluvit konzultační hodiny ve středu 14-16 a v pátek 10-12 hodin.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1993

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Léčba křečových žil

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (72)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Před dvěma týdny jsem podstoupila labioplastiku u pana primáře Záruby. Je to skvělý lékař, nemohla jsem si vybrat lépe. Byla to má první operace a jsem velice ráda, že jí provedl právě pan primář. Je to odborník, skvělý lékař a milý člověk. Je to int...Číst dál

Pan Prim. MUDr. Záruba je nejen skvělý odborník, ale i lidsky velmi příjemný a hodný člověk, kterému se nemá pacient/ka obavy svěřit. Navíc cena je také uplně perfektní ve srovnání s výsledky práce a cenami jiných estetických ústavů. Zároveň bych c...Číst dál

Oceňuji lidský, milý a přátelský přístup. Před pěti lety jsem podstoupila zvětšení prsou a jsem maximálně spokojená. Teď jsem po plastice horních víček a operaci břicha. Péče po operaci byla opět skvělá.

Pan prim. MUDr. Záruba ma opravdu “zlaté ruce” a kromě toho cely team úžasný přístup.

Zobrazit další recenze
Požádejte: prim. MUDr. Dušan Záruba o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (36)

Skvělá práce MUDr. Záruby a Kupky
Se zákrokem jsem byla velice spokojena. Všem mohu vřele doporučit. Nebyl to první zákrok. Příteli dokonce opravili práci po nejmenovanem plastickem chirurgovi a je nadmíru spokojen. Skvělá práce doktorů Tomáše Kupky a Dušana Záruby.
Zobrazit další příběhy

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Domluvte si konzultaci na klinice:
Požádat o konzultaci
Pondělí 26/09 Úterý 27/09 Středa 28/09 Čtvrtek 29/09 Pátek 30/09

Obrázky (114)

Videa (18)

Požádejte: prim. MUDr. Dušan Záruba o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (9)

Zmenšení lícních kostí
Odpověď odborníka · 24. 7. 2017

Dobrý den. Tyto operace provádí maxilofaciální chirurgové a je třeba nejdříve speciální RTG a CT vyšetření kostry obličeje, pak se posuzuje možnost posunu těchto kostí a výsledný efekt. Operace je přípravou a technickým provedením dosti náročná...

Číst dál
Mytí vlasů po faceliftu
Odpověď odborníka · 20. 4. 2015

Dobrý den, důležité je postupovat dle pokynů Vašeho operatéra. Na našem pracovišti doporučujeme obvykle mýt vlasy 3.-4. den po operaci po sejmutí obvazu, předklon by již neměl vadit. Alergie na Augmentin operaci nevadí, je třebao tom informovat...

Číst dál
Odstranění tvářového tukového tělesa
Odpověď odborníka · 20. 1. 2014

Dobrý den, problém kulatějšího obličeje a plných tváří má obvykle několik řešení, která se musí kombinovat. Jednou z těchto možností je i odstranění tukových polštářků, které jsou uloženy pod tvářovým svalem. Tyto zákroky se často provádějí...

Číst dál
Zlomená chrupavka po plastice uší
Odpověď odborníka · 3. 12. 2013

Vážená paní, problém deformace chrupavky boltce se obvykle dá řešit, rozsah zákroku mnohdy nemusí být velký, většinou e možné zákrok provést v místním znecitlivění. Pokud by jste o řešení měla zájem, je třeba vše posoudit při konzultaci. S...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (3)

Co víte o silikonových implantátech?

Co víte o silikonových implantátech?

Mnoho žen touží po krásném dekoltu, a proto se často rozhodují pro zvětšení prsou silikonovými implantáty. Znáte rozdíl mezi anatomickými a kulatými...
27. 10. 2021
Zobrazit další články
Požádejte: prim. MUDr. Dušan Záruba o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!