Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

22. 2. 2023

Laserová uvulopalatoplastika

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Důvodem pro zákrok bylo primárně odstranění chrápání a ohleduplnost vůči manželce a okolí. Navíc jsem měl občas problém s dýcháním nosem a to zejména v suchém vzduchu a v cizím prostředí s koberci. Po zákroku byla výrazná bolestivost ale vydržet se to dá . Nyní se citím výrazně lépe a nemám výrazné problémy s dýcháním nosem jako tomu bylo v minulosti.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den, dnes je to 9 dnů co jsem na klnice RVmed centrum podstoupil laserovou operaci chrápání. Od vstupního vyšetření, přes konzultaci, objednání a podstoupení zákroku naprostá spokojenost s přístupem. Po zákroku pooperační monitoring s poučením o dalším vývoji. Přesně jak pan doktor řekl tak mohu i potvrdit, pooperační bolestivost ustupuje a dle sdělení mé manželky je výrazně eliminováno i dřívější chrápání. Na celkový výsledek je dle sdělení lékaře třeba ještě počkat, nicméně už současný stav je výrazný posun k lepšímu, lépe se mi dýchá a chrapot je výrazně eliminován. Dávám palec nahoru a děkuji. Ivo

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.