MUDr. Petra Moravcová
MUDr. Petra Moravcová

MUDr. Petra Moravcová Premium

(19 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Újezd 600/1, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 10937293
Evidenční číslo v ČLK 5154585182
MUDr. Petra Moravcová
MUDr. Petra Moravcová Premium
(19 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 7083 návštěv profilu

MUDr. Petra Moravcová je atestovaným plastickým chirurgem.

Specializace a oblast péče

Specializuje se na výkony plastické chirurgie – operace obličeje zahrnující oční víčka, facelifting, operace nosu, plastiku odstátých boltců, operace prsou (zvětšení, modelaci i zmenšení prsů), liposukce, operace břišní stěny (abdominoplastiku) i odstranění povislé kůže na pažích, stehnech a samozřejmě i operace intimních partií.

V rámci korektivní dermatologie řeší zjemnění vrásek a zlepšení kontur obličeje aplikací botulotoxinu a injekčních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové, dále provádí také rejuvenační a regenerační terapie a aplikace niťových liftingů pomocí vstřebatelných vláken.

Profesní kariéra & zkušenosti

MUDr. Moravcová je absolventkou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci v roce 2007 získávala své profesní zkušenosti (2007 - 2012) pod dohledem primáře MUDr. Tomáše Vernera na chirurgicko-traumatologickém oddělení v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi.

Mezi roky 2012 až 2015 pak pracovala na Oddělení plastické chirurgie v rámci Chirurgické kliniky 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy ve Fakultní nemocnici v Motole, v Praze. Následně navázala v období mezi roky 2015 až 2017 na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

V roce 2017 získala specializační způsobilost (atestaci) v oboru plastické chirurgie.

Od roku 2007 do roku 2021 působila jako plastický chirurg a specialista estetické medicíny na soukromé pražské klinice Perfect Clinic, kde se primárně věnovala zákrokům z oblasti estetické medicíny.

DIVINE clinic

Nyní nově, od prosince 2021, Vás MUDr. Moravcová ráda přivítá na svém novém pracovišti DIVINE clinic, které se nachází v krásném prostředí Malé Strany, na adrese Újezd 1, Praha 5.

V příjemném a komfortním prostředí nové kliniky mohou klienti podstoupit různé výkony korektivní dermatologie, jako je ošetření vrásek botulotoxinem, aplikace dermálních výplňových materiálů, odstranění nežádoucích kožních výrůstků a žilek, ošetření frakčním a C02 laserem, microneedling nebo chemické peelingy pro omlazení a ozdravění pleti.

Dále pak estetické výkony plastické chirurgie v lokální anestezii, např. plastiku očních víček, ušních boltců, liposukce, labioplastiku, korekce vpáčených bradavek či úpravu velikosti prsních dvorců, chirurgická excize kožních znamének, korekce jizev, lifting obličeje a další.

Výkony plastické chirurgie vyžadující celkovou anestezii (augmentace, modelace či redukce prsů, abdominoplastika, aj.) operujeme ve spolupráci s renomovanými klinikami plastické chirurgie v Praze a také i v Karlových Varech - GermanMed Clinic.

Odborné znalosti, zkušenosti & certifikace

MUDr. Petra Moravcová se soustavně dále zajímá o novinky ve svém oboru a účastní se pravidelně odborných kongresů i dalších vzdělávacích akcí pro lékaře v ČR i v zahraničí (AMWC Monaco, Dubai Derma, IMCAS Paris & anatomických kurzech Royal College of Surgeons of England).

Je také držitelkou řady odborných certifikátů, zmínit můžeme například: Happy lift Boca,Happy lift Meso Cogs, Medical Aesthetics Academz Allergan (pro aplikace Juvederm Voluma, Juvederm ULTRA, Juvederm Volbella či botulotoxinu), dále pak Medicontrur esthetics, Restylane course nebo pro použití přípravků Hyalstyle, Prome lifting, Uma Jeunesse, Zytage, Proglyme, Aqualyx a Aptos Advanced, Teosyal, Neuvia, aj.

MUDr. Petra Moravcová je certifikovanou školitelkou pro aplikaci výplňových materiálů značky Teosyal.

Paní doktorka je také členkou České lékařské komory a Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500Kč u esteticko-plastických výkonů 800 - 1.500Kč u dermatologických výkonů

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (19)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Vážení, chci Vám poděkovat za velmi milý a profesionální přístup. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla k operaci horních a zároveň dolních víček a že jsem zvolila kliniku Divine v čele s doktorkou Petrou Moravcovou, která se obklopila velmi milým per...Číst dál

Kompletní příběh (Operace očních víček):
MUDr.Moravcová operace víček

Perfektní vystupování, profesionální přístup, moc chválím paní doktorku a pochopitelně i sestřičku. Velice děkuji

MUDr. Petra Moravcová je pro mě velmi empatická a profesionální osobnost, která Vás citlivě provází celým zákrokem, vše dokonale vysvětlí a pokud není zákrok v celkové narkóze, informuje Vás během zákroku, co se chystá udělat. Přijde Vám to jako sam...Číst dál

MUDr. Petra Moravcová
MUDr. Petra Moravcová · 9. 6. 2022

Dobrý den, velmi si vážím a děkuji za krásné hodnocení:-)

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, odvedla skvělou práci. Je moc šikovná, pečlivá, vše vysvětlí, příjemná a milá. Doporučuji!

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Petra Moravcová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (11)

MUDr.Moravcová operace víček

Lidé říkají, že když potkáte dva lidi se stejným jménem najednou, může si splnit přání. Přišla jsem na kliniku Divine s problémem pokleslých víček a chronických otoků pod očima a snila jsem o tom, že to napravím. Klinika má nádhernou auru,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (18)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Petra Moravcová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Článek (1)

Jak se zbavit kruhů pod očima

Jak se zbavit kruhů pod očima

Kruhy pod očima evokují unavený dojem či přidávají na věku. Vznikají z nedostatku spánku, stresu, dehydratace či jsou genetickou záležitostí....
10. 9. 2021
Požádejte: MUDr. Petra Moravcová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!