MUDr. Petra Moravcová

MUDr. Petra Moravcová Premium

(16 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Újezd 600/1, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 27 hodin
IČP nebo IČO 10937293
Evidenční číslo v ČLK 5154585182
MUDr. Petra Moravcová Premium
(16 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 4419 návštěv profilu

MUDr. Petra Moravcová je atestovaným plastickým chirurgem.

Specializace a oblast péče

Specializuje se na výkony plastické chirurgie – operace obličeje zahrnující oční víčka, facelifting, operace nosu, plastiku odstátých boltců, operace prsou (zvětšení, modelaci i zmenšení prsů), liposukce, operace břišní stěny (abdominoplastiku) i odstranění povislé kůže na pažích, stehnech a samozřejmě i operace intimních partií.

V rámci korektivní dermatologie řeší zjemnění vrásek a zlepšení kontur obličeje aplikací botulotoxinu a injekčních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové, dále provádí také rejuvenační a regenerační terapie a aplikace niťových liftingů pomocí vstřebatelných vláken.

Profesní kariéra & zkušenosti

MUDr. Moravcová je absolventkou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci v roce 2007 získávala své profesní zkušenosti (2007 - 2012) pod dohledem primáře MUDr. Tomáše Vernera na chirurgicko-traumatologickém oddělení v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi.

Mezi roky 2012 až 2015 pak pracovala na Oddělení plastické chirurgie v rámci Chirurgické kliniky 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy ve Fakultní nemocnici v Motole, v Praze. Následně navázala v období mezi roky 2015 až 2017 na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

V roce 2017 získala specializační způsobilost (atestaci) v oboru plastické chirurgie.

Od roku 2007 do roku 2021 působila jako plastický chirurg a specialista estetické medicíny na soukromé pražské klinice Perfect Clinic, kde se primárně věnovala zákrokům z oblasti estetické medicíny.

DIVINE clinic

Nyní nově, od prosince 2021, Vás MUDr. Moravcová ráda přivítá na svém novém pracovišti DIVINE clinic, které se nachází v krásném prostředí Malé Strany, na adrese Újezd 1, Praha 5.

V příjemném a komfortním prostředí nové kliniky mohou klienti podstoupit různé výkony korektivní dermatologie, jako je ošetření vrásek botulotoxinem, aplikace dermálních výplňových materiálů, odstranění nežádoucích kožních výrůstků a žilek, ošetření frakčním a C02 laserem, microneedling nebo chemické peelingy pro omlazení a ozdravění pleti.

Dále pak estetické výkony plastické chirurgie v lokální anestezii, např. plastiku očních víček, ušních boltců, liposukce, labioplastiku, korekce vpáčených bradavek či úpravu velikosti prsních dvorců, chirurgická excize kožních znamének, korekce jizev, lifting obličeje a další.

Výkony plastické chirurgie vyžadující celkovou anestezii (augmentace, modelace či redukce prsů, abdominoplastika, aj.) operujeme ve spolupráci s renomovanými klinikami plastické chirurgie v Praze a také i v Karlových Varech - GermanMed Clinic.

Odborné znalosti, zkušenosti & certifikace

MUDr. Petra Moravcová se soustavně dále zajímá o novinky ve svém oboru a účastní se pravidelně odborných kongresů i dalších vzdělávacích akcí pro lékaře v ČR i v zahraničí (AMWC Monaco, Dubai Derma, IMCAS Paris & anatomických kurzech Royal College of Surgeons of England).

Je také držitelkou řady odborných certifikátů, zmínit můžeme například: Happy lift Boca,Happy lift Meso Cogs, Medical Aesthetics Academz Allergan (pro aplikace Juvederm Voluma, Juvederm ULTRA, Juvederm Volbella či botulotoxinu), dále pak Medicontrur esthetics, Restylane course nebo pro použití přípravků Hyalstyle, Prome lifting, Uma Jeunesse, Zytage, Proglyme, Aqualyx a Aptos Advanced, Teosyal, Neuvia, aj.

MUDr. Petra Moravcová je certifikovanou školitelkou pro aplikaci výplňových materiálů značky Teosyal.

Paní doktorka je také členkou České lékařské komory a Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500Kč u esteticko-plastických výkonů 800 - 1.500Kč u dermatologických výkonů

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (16)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, odvedla skvělou práci. Je moc šikovná, pečlivá, vše vysvětlí, příjemná a milá. Doporučuji!

MUDr. Petra Moravcová - perfektní přístup, výborná komunikace, ochota. Vlastní zákrok (oční víčka) bez jakýchkoliv komplikací, konečný výsledek zákroku bez chyby. Děkuji Vám. Karel Č.

Je to přesně 3 měsíce co jsem podstoupila redukci prsou , chtela jsem počkat na finalni výsledek nez napíší recenzi. Paní doktorku jsem si vybrala , protože již na konzultaci jsem cítila , ze ji muzu naprosto důvěřovat . Byla to výborná volba ,v den...Číst dál

Dobrý den , Dnes jsem byla na vyplni kyseliny hya. V oblasti očí kvůli kruhům, opravdu hned je výsledek znát 😊. Paní doktorka má cit a vkus ...duveruji ji natolik, že k ní v pátek jdu na augmentaci prsou ,líbí se mi její práce 😊 a koupila jsem zde...Číst dál

MUDr. Petra Moravcová
MUDr. Petra Moravcová · 1. 12. 2020

Dobrý den,paní Tuháčková,děkuji za krásné hodnocení.Jsem moc ráda,že jste spokojena.Zdravím Petra Moravcová

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Anatomicke implantáty mentor 380 ml
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Petra Moravcová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (6)

Zobrazit další příběhy

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Domluvte si konzultaci na klinice:
Požádat o konzultaci
Pondělí 16/05 Úterý 17/05 Středa 18/05 Čtvrtek 19/05 Pátek 20/05

Obrázky (18)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Petra Moravcová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Kruhy pod očima
Odpověď odborníka · 2. 5. 2018

Dobrý den přeji. Kruhy pod očima jsou ve Vašem případě možné vyplnit kyselinou hyaluronovou, která vyřeší propady pod očima. Drobné vrásky v této partii je možné zjemnit aplikací mezoterapie, která kůži pod okem vyživ...

Článek (1)

Jak se zbavit kruhů pod očima

Jak se zbavit kruhů pod očima

Kruhy pod očima evokují unavený dojem či přidávají na věku. Vznikají z nedostatku spánku, stresu, dehydratace či jsou genetickou záležitostí....
10. 9. 2021
Požádejte: MUDr. Petra Moravcová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!