40 2

MUDr. Petra Moravcová - Perfect Clinic

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

(5.0) 100 % doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)...
Zobrazit mapu
Zobrazit telefonní číslo
14
Doručených recenzí
1
Zodpovězená otázka
6
Příběhů pacientů

Recenze (14)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
Je to přesně 3 měsíce co jsem podstoupila redukci prsou , chtela jsem počkat na finalni výsledek nez napíší recenzi. Paní doktorku jsem si vybrala , protože již na konzultaci jsem cítila , ze ji muzu naprosto důvěřovat . Byla to výborná volba ,v den operace me uklidnila a ja se nejen diky ni ničeho nebala . Pochválit musím totiž i veškerý personal na klinice , sestřičky jsou andělé a po cely pobyt se starali o muj komfort . Výsledek operace je dokonalý a to doslova . Mam nádherne nové prsa , které jsou přirozené , jizvy se pomalu ztrácí a věřím , ze nepůjdou skoro vidět . Paní doktorku doporučuji a ja pokud v budoucnu budu jeste nejaky zákrok potřebovat, mam jasno ve vyberu lékaře .
Dobrý den , Dnes jsem byla na vyplni kyseliny hya. V oblasti očí kvůli kruhům, opravdu hned je výsledek znát 😊. Paní doktorka má cit a vkus ...duveruji ji natolik, že k ní v pátek jdu na augmentaci prsou ,líbí se mi její práce 😊 a koupila jsem zde i dárkovy voucher na operaci očních vicek a samozřejmě zase u paní doktorky 😊. Za mně je paní doktorka profesionální a lidská bytost na svém místě.
MUDr. Petra Moravcová - Perfect Clinic
MUDr. Petra Moravcová - Perfect Clinic · 1. 12. 2020
Dobrý den,paní Tuháčková,děkuji za krásné hodnocení.Jsem moc ráda,že jste spokojena.Zdravím Petra Moravcová
Paní doktorka Moravcová je nejen mimořádně erudovaná v oblasti estetické chirurgie, ale i velmi milá a komunikativní. Podstoupila jsem u ní augmentaci rtů a výplň, s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pani doktorka má velmi dobrý cit pro dosažení krásného výsledku a zákrok je diky lokálnímu znecitlivění bezbolestný.
Ráda bych velmi poděkovala a zároveň doporučila paní MUDr. Petru Moravcovou. A paní doktorkou mám dvě zkušenosti a pokaždé velmi milé a příjemné. Poprvé jsem se rozhodla pro augmentaci s modelací - paní doktorka byla přívětivá, vše mi vysvětlila, domluvily jsme se na rychlém termínu a i když to u mě nebylo lehké, zvládla na to na výbornou s hvězdičkou. 🥰Výsledek je úžasný. Další rok jsem po delším boji s dietou chtěla odstranit převis, samozřejmě moje jasná volba byla nejen klinika, ale hlavně paní Moravcová - tam jsem sázela na jistotu a opět bych zvolila stejně i v budoucnu. MUDr. Moravcové jsem nesmírně vděčná za to, že dokázala i přes mou tvrdohlavost to, že se konečně jako žena mám ráda a to je důležité. Zlaté ručičky a jen vřele doporučuji. Přístup skvělý, ochota, kdykoli jsem potřebovala, byla tu pro mě. Úžasná žena a skvělá lékařka.
Požádejte: MUDr. Petra Moravcová - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (6)

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Objednat konzultaci v:
Pondělí 26/04 Úterý 27/04 Středa 28/04 Čtvrtek 29/04 Pátek 30/04

Obrázky (40)


Videa (2)

Požádejte: MUDr. Petra Moravcová - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Kruhy pod očima
Odpověď kliniky · 2. 5. 2018

Dobrý den přeji. Kruhy pod očima jsou ve Vašem případě možné vyplnit kyselinou hyaluronovou, která vyřeší propady pod očima. Drobné vrásky v této partii je možné zjemnit aplikací mezoterapie, která kůži pod okem vyživ... číst dál


Článek (1)

Jak se zbavit kruhů pod očima
Požádejte: MUDr. Petra Moravcová - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Petra Moravcová - Perfect Clinic
(5.0) 14 recenze
- Ohodnotit