Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 10. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Odstranění chrápání bylo bolestivé a beze změn

Nestojí to za to
Průměrná cena: 11.000 Kč

Poučení je sestaveno tak, že nelze použít žádný argument v případě neúspěchu. Informace, že zákrok je nepříjemný, je velmi mírná - je bolestivý ! Více jak měsíc není možné bezbolestně cokoliv polknout ( včetně slin ). . . . a chrápání = beze změn! Drahé a nepříjemné zklamání . . .

1

Komentář (1)

Reakce pacienta i neuspokojivý výsledek nás velmi mrzí, přesto ale musíme konstatovat, že uvulopalatoplastika („operace chrápání“) nemá 100% výsledky. Nejlepší pracoviště dosahují maximální úspěšnosti, uváděné v odborné literatuře kolem 80%, tak jako naše klinika s dlouhou tradicí léčby chrápání. O všech těchto i jiných skutečnostech pacienty řádně před operací informujeme.

MUDr. Radan Vidura, Ph.D.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Laserová uvulopalatoplastika

Dobrý den, dnes je to 9 dnů co jsem na klnice RVmed centrum podstoupil laserovou operaci chrápání. Od vstupního vyšetření, přes konzultaci, objednání a podstoupení zákroku naprostá spokojenost s přístupem. Po zákroku pooperační monitoring s...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.