MUDr. Jan Hain

MUDr. Jan Hain

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Bolzanova 512, Jičín, Královéhradecký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jan Hain
MUDr. Jan Hain
(1 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jan Hain v současnosti působí na postu primáře chirurgického oddělení Oblastní nemocnice Jičín. Jeho předchozím působištěm bylo chirurgické oddělení Krajské nemocnice Liberec – detašované pracoviště Turnov, kde zastával funkci primáře.

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde promoval již v roce 2001. Jedná se tedy o zkušeného lékaře s mnohaletými zkušenostmi z oboru chirurgie.

Za zmínku stojí také jeho publikační činnost. Společně s dalšími kolegy například vytvořil příspěvek zaměřený na komplexní léčbu morbidní obezity, který vyšel v časopisu Endoskopie v roce 2009.

Chirurgické oddělení Oblastní nemocnice Jičín poskytuje vysoce odborný, ale zároveň citlivý přístup k nemocným i jejich blízkým. Nachází se v klidném prostředí Oblastní nemocnice v Jičíně. Zakládáme si na individuálním přístupu, zároveň respektujeme soukromí pacienta a dbáme na to, aby byly čekací doby u většiny operačních výkonů co nejkratší.

Kapacita oddělení je 53 lůžek, ty se nachází ve 2 pavilonech. V jednom najdeme 30 lůžek, v druhém 23. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení včetně sprchového koutu. 3 jednolůžkové pokoje jsou vybaveny nadstandardně. Součástí oddělení je také několik ambulancí. 2 z nich jsou zaměřena na všeobecnou chirurgii, 1 pak na úrazovou chirurgii, další se věnuje dětské chirurgii. Nechybí ani poradna stomické sestry.

Chirurgické oddělení poskytuje komplexní péči zaměřenou na všeobecnou chirurgii, ale i chirurgii úrazovou a cévní. Jsou zde prováděny superspecializované výkony z oblasti jaterní, pankreatické a hrudní chirurgie, které jsou zajištěny ve spolupráci s FN Hradec Králové a Krajskou nemocnicí v Liberci. Našimi pacienty jsou i děti – ve spolupráci s dětským oddělením realizujeme například chirurgickou léčbu úrazů či operace kýl. Nutno zmínit, že oddělení zajišťuje i drobné ortopedické operace, jakými jsou například korekce vbočených palců či řešení úžinových syndromů (karpální tunely).

Oddělení se nachází v pavilonu G, ambulance a každé z lůžkových oddělení však najdeme na jiném patře.

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (1)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.