RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. Premium

(138 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
Horní lán 1310/10A, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Pracovní doba: Pondělí až čtvrtek 8-12 13-17 hod. Pátek 8-12 13-16 hod.
IČP nebo IČO 29384001
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. Premium
(138 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 22064 návštěv profilu

Je špičková privátní klinika estetické medicíny v Olomouci, založená MUDr. Radanem Vidurou, Ph.D. Poskytuje nadstandardní lékařské služby v oborech plastická chirurgie, ušní, nosní, krční (otorinolaryngologie, ORL) a estetická dermatologie. Součástí kliniky je laserové centrum, vybavené nejmodernějšími lékařskými lasery.

Tým kliniky tvoří zkušení atestovaní specialisté s odbornou licencí a dlouholetou klinickou praxí. Řada z nich vede nebo vedla klinická pracoviště a jsou tak zárukou bezpečného a vysoce odborného přístupu.

Klinika poskytuje nadstandardní zdravotní péči jen za přímou úhradu s maximálním důrazem na časovou dostupnost vyšetření a operačních výkonů.

Klinika je zaměřena na poskytování špičkové péče v oborech estetické medicíny.  

Plastická chirurgie nabízí široké spektrum estetických operací zaměřených na oblast hlavy a krku. Naši lékaři se specializují na plastiky nosu, ušních boltců, očních víček a plastické operace obličeje, facelifting, browlifting a bullhorn lip lift.

Specialisté ORL (ušní, nosní, krční) provádějí nejnovější nadstandardní miniinvazivní zákroky laserem nebo radiofrequenčním přístrojem. Jsou špičkovými odborníky na odstranění chrápání a spánkové apnoe (OSAS), odstranění chronické a alergické rýmy, nosních polypů a operace nosní přepážky (septoplastiky).

Tým lékařek estetické a korektivní dermatologie se zabývá řešením všech estetických problémů kůže, od odstranění znamének, kožních výrůstků, fibromů, hemangiomů, červených žilek tváře a bradavic, až po odstranění a vyhlazení vrásek botulotoxinem, výplněmi, nitěmi a skinboostery. Nabízíme také omlazení tkáňovými biostimulátory, polynukleotidy a exosomy.

Laserové centrum kliniky nabízí ošetření s využitím nejmodernějších laserů. Žádaná je především trvalá epilace laserem a odstranění pigmentací a pigmentových skvrn.

Nově klinika nabízí také ošetření špičkovými přístroji pro formování těla, zeštíhlení postavy, redukce lokalizovaných tuků, posílení svalů a odstranění celulitidy.

Odbornost, bezpečnost, osobní přístup  

RVmedCentrum od svého založení klade velký důraz především na kvalitu a bezpečnost poskytované lékařské péče, osobní přístup k pacientům, uplatňování nejmodernějších lékařských metod a postupů a vytváření komfortního prostředí pro své klienty. Proto věnujeme výběru týmu lékařů a sester velkou pozornost.

Naše centrum sídlí v moderní budově v Olomoucí (Horní lán). Klinika je pohodlně dostupná MHD i osobním automobilem. Samozřejmostí je bezplatné parkování a blízkost zastávek MHD. 

RVmedCentrum je moderní, klimatizovaná, bezbariérová klinika, která je vybavena nejmodernějšími špičkovými přístroji. Tvoří ji recepce, ambulantní část a dvě ordinace, operační sál, luxusní pokoj pro operované pacienty s příslušenstvím a přístrojovou monitorací.

Ambulance plastické chirurgie a dermatologie je standardně vybavená, v oboru ORL máme nejlépe vybavenou ambulanci v Olomouckém kraji. Operační sál je vybaven v současném evropském standardu. V přízemí komplexu je lékárna. Pacienti mají možnost občerstvení v prostorách recepce.

Lékařský tým  

se skládá z atestovaných profesionálů s licencemi, kteří se nadále vzdělávají, rozšiřují své dovednosti a pravidelně se účastní kongresů za hranicemi i v rámci ČR.

Zdravotní sestry  

sestávají ze sester anesteziologických, všeobecných a instrumentářek. Jsou atestované a ve zdravotnictví působí již dlouhou dobu.

Anestezie  

Součástí týmu jsou anesteziologové, kteří mají v oboru dlouholetou praxi a neustále se snaží sledovat moderní trendy v anesteziologii. Vlastníme špičkový přístroj pro anestézii, který pacienty po celou dobu zákroku monitoruje. Samozřejmostí je také pooperační monitorace a využívaní nejnovějších a šetrných anestetik.

Fotogalerie "před" a "po"  

Fotogalerii výsledků naší práce na webových portálech a našich webových stránkách najdete pouze v omezené míře. Chráníme tím soukromí našich klientů. Úplnou fotogalerii výsledků operací vám předložíme k nahlédnutí pouze v tištěné podobě při konzultaci na naší klinice.

RVmedCentrum funguje již více než 12 let. Původně klinika sestávala pouze z recepce, ordinace a pronajatého operačního sálu. Dnes je moderním pracovištěm, které je vybaveno špičkovými přístroji, a jehož součástí je profesionální tým odborníků.

"Pozitivní reference od našich spokojených pacientů jsou tou nejlepší odměnou za dvanáctileté úsilí, které jsme společně s týmem spolupracovníků vynaložili. Jsem rád, že odborné služby a luxusní klientský servis, který poskytujeme, ocenilo již mnoho klientů nejenom z Olomouce a širokého okolí, ale také i ze zahraničí."

MUDr. Radan Vidura, Ph.D.

vedoucí lékař kliniky

Pacienti  jsou recepcí objednáni ke konkrétnímu lékaři daného oboru. Po konzultaci obdrží klient lékařskou zprávu. Objednání k zákroku probíhá většinou při konzultaci. 

Součástí našeho týmu je i specializovaný oční chirurg, který na naší klinice provádí operace šilhavosti (strabismu).

Klinika provozuje e-shop s kosmetikou a produkty pro zdraví.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora
 • Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, z. s.
 • Společnost estetické a laserové medicíny

Zkušenost:

 • 16 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English
 • Polski

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Členství:

 • Společnost estetické a laserové medicíny ČLS JEP

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Profesní filozofie:

 • Zdraví se s krásou snoubí.

Pracovní tým:

 • 6-10 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • Plastika nosu, rinoplastika, víček, uší, boltců, facelifting, odstranění chrápání, spánková apnoe, odstranění chronické a alergické rýmy, nosních polypů, odstranění vrásek botulotoxinem, výplněmi, laserem, zvětšení rtů, omlazení obličeje, odstranění znamének, žilek, bradavic, pigmentací, epilace

Nejinovativnější zákroky:

 • otevřená rinoplastika, plastika očních víček radiofrequenčním skalpelem, odstranění chrápání diodovým laserem, omlazení ultrapulsním CO2 laserem, redukce tuků, formování postavy CMSlim

Centrum/Lékař se specializuje na:

 • Centrum se specializuje na plastickou chirurgii hlavy a krku, laserové operace, speciální ORL operace, korektivní dermatologii a celkově anti aging a estetickou medicínu. Nově nabízíme přístrojovou redukci tuků a formování postavy přístrojem CMSlim.

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Pondělí až čtvrtek 8-12 13-17 hod. Pátek 8-12 13-16 hod.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 800

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Operace horních víček

Plastika očních víček patří na naší klinice k nejžádanějším zákrokům. Operujeme jak klasickou, tak i nejmodernější technikou za asistence radiofrequenčního skalpelu, který je zárukou precizního řezu. Při operaci horních víček provádíme redukci nadbytečné kůže i revizi tukových prostor. V RVmedCentru operaci víček provádějí 3 specialisté.
Od: 18.000 Kč

Odstranění kožních výrůstků

K odstranění kožních výrůstků, které jsou benigní, nezhoubné povahy využíváme moderní ultrapulsní CO2 laser. Ten výrůstky „odpaří" a zabrání jejich krvácení. Výhodou ultrapulsního CO2 laseru je, že minimalizuje termické poškození okolní tkáně a proto se ošetřená místa rychle hojí. Zákrok je rychlý, efektivní a pacienta neomezuje v běžných aktivitách.
Od: 1.000 Kč

Operace očních víček

Plastika očních víček patří na naší klinice k nejžádanějším zákrokům. Operujeme jak klasickou, tak i nejmodernější technikou za asistence radiofrequenčního skalpelu, který je zárukou precizního řezu. V RVmedCentru operaci víček provádějí 3 specialisté.
Od: 18.000 Kč

Kyselina hyaluronová

K odstranění vrásek, mimo jiné techniky, využíváme tzv. injekční výplně. Jedná se o látku fe formě transparentního gelu, kyselinu hyaluronovou, kterou vrásku tzv. podložíme a vyrovnáme. Navíc je výplň hydrofobní, tedy absorbuje vodu a dále zvyšuje svůj objem. Na klinice používáme kvalitní rakouské výplně se všemi potřebnými certifikacemi.
Od: 7.500 Kč

Odstranění znamének

Odstranění znamének musí předcházet jejich odborné vyšetření. Jen tak lze zvolit správnou a bezpečnou metodu. V případě benigních kožních lézí je výhodné tyto odstranit laserem. Na naší klinice používáme nejmodernější ultrapulsní laser. Jeho výhodou je přesnost resekce (vaporizace) a rychlost zhojení. Podezřelé kožní léze odstraňujeme chirurgicky, včetně histopatologického vyšetření.
Od: 1.000 Kč

Botulotoxin

Pokud klientky trápí vrásky mezi obočím, na čele a kolem očí, je jednoznačně nejúčinnějším řešením ošetření vrásek botulotoxinem. Samotné ošetření je velmi rychlé, spočívá v aplikací látky do daných oblastí velmi tenkou jehličkou. Trvání efektu ošetření je cca 4-6 měsíců. V případě již velmi hlubokých vrásek ošetření botulotoxinem doplňujeme s odstupem výplněmi.
Od: 3.200 Kč

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Rty jsou výraznou dominantou každé ženy. Proto jejich objem a tvar hraje důležitou roli v jejich sebevědomí. K výplním rtů používáme kvalitní výplňové materiály. Tyto rty vyplní, hydratují a vyhladí. Vyplnění rtů, vzhledem k jejich individuálnímu vzhledu, a zejména dosažení požadovaného tvaru je poměrně náročný zákrok, který vyžaduje zkušeného specialistu.
Od: 7.900 Kč

Rhinoplastika

Plastika nosu, rinoplastika, je jedním z nejnáročnějších zákroků plastické chirurgie. Klade vysoké nároky na anatomické znalosti, představivost a především dlouholeté zkušenosti. V RVmedCentru provádíme rinoplastiky více jak 20 let, jak zavřenou, tak otevřenou technikou. Máme zkušenosti s reoperacemi a kombinovanými operacemi zevního nosu s plastikou nosní přepážky. Rinoplastiky provádíme v celkové anestézii.
Od: 35.000 Kč

Facelift

Operace obličeje, facelifting, je zákrok, který má jednoznačně nejlepší efekt při problému starší, povislé a pokleslé pokožky. V mnoha případech postačí i tzv. minifacelifting, který může být prováděn v lokální anestézii, s menší zátěži pro pacienta a při zachování SMAS techniky.
Od: 43.000 Kč

Zvětšení rtů

Rty jsou výraznou dominantou každé ženy. Proto jejich objem a tvar hraje důležitou roli v jejich sebevědomí. K výplním rtů používáme kvalitní výplňové materiály. Tyto rty vyplní, hydratují a vyhladí. Vyplnění rtů, vzhledem k jejich individuálnímu vzhledu, a zejména dosažení požadovaného tvaru je poměrně náročný zákrok, který vyžaduje zkušeného specialistu.
Od: 7.900 Kč

Odstranění podbradku

K odstranění podbradku využíváme řadu metod. Od méně invazivních, jako je například niťový lifting (double needle lift), klasickou liposukci s odstraněním podkožního tuku liposukční kanylou v lokální anestézii nebo odstranění tuků klasickou chirurgií s odstraněním nadbytečné kůže submentální a submandibulární krajiny.
Od: 20.000 Kč

Odstranění vrásek

K vyhlazení vrásek čela, mezi obočím a kolem očí je nejlepší botulotoxin, k odstranění vrásek nosoretních rýh, vrásek ústních koutků, horního rtu apod. jsou nejlepší výplně. Jedná se o zjednodušené, ale v podstatě stále platné rozdělení. K odstranění vrásek máme dále na výběr celou řadu metod (laser, nitě apod.), vždy záleží na zhodnocení daného poblému a výběru nejvhodnějšího řešení.
Od: 2.500 Kč

Operace dolních víček

Plastika očních víček patří na naší klinice k nejžádanějším zákrokům. Operujeme jak klasickou, tak i nejmodernější technikou za asistence radiofrequenčního skalpelu, který je zárukou precizního řezu. Principem operace dolních víček je především redukce tuků a minimální redukce kůže dolního víčka. V RVmedCentru operaci víček provádějí 3 specialisté.
Od: 20.000 Kč

Otoplastika

Plastika ušních boltců, uší, otoplastika je na naší klinice prováděna v lokální anestézii. Máme zkušenosti s řadou chirurgických postupů, které individuálně využíváme ke korekci daného typu deformity boltců.
Od: 28.000 Kč

Niťový lifting

Předpokladem úspěšného niťového liftingu je především správný výběr vhodného pacienta. Klienti s velmi tenkou, povislou a slabou kůží nejsou na niťový lifting vhodní. Naopak klienti s pokleslou kůží, ale s dostatečnou podkožní vrstvou, jsou k tomuto zákroku nejvhodnější. Používáme různé typy liftingových nití, samotný zákrok probíhá na zákrokovém sálku, je rychlý, ambulantní a je dobře snášen.
Od: 14.000 Kč

Odstranění chrápání

Laserovému odstranění chrápání, které na naší klinice provádí specialista s více než 25 letými zkušenostmi s těmito operacemi, předchází komplexní vyšetření horních dýchacích cest a vetšinou i vyšetření dýchání ve spánku, tzv. limitovaná polygrafie. Zákrok laserem na měkkém patře může proběhnout jak v lokální, tak celkové anestézii.
Od: 18.000 Kč

Laserová epilace

Předpokladem úspěšné laserové epilace je správné vyhodnocení fototypu klientky, barvy, hustoty a tloušťky chloupků. Čím jsou chloupky tmavší, hustší a silnější, tím je ošetření účinnější. Pro dobrý efekt je nutné absolvovat 4-6 ošetření, proto je nutné s epilací začít brzo před létem.
Od: 2.000 Kč

Mezoterapie

V RVmedCentru provádíme mezoterapii pomocí špičkového VIS (vital injector system) přístroje, který zaručuje rovnoměrnou aplikaci použité látky do předem nastavené hloubky kůže. K aplikaci využíváme kvalitní skinboostery (čistá nebo kombinovaná kyselina hyaluronová) k omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu s výbornými efekty. Jedná se o velmi populární a žádané ošetření.
Od: 8.000 Kč

Brow lift

Pokles, ptóza obočí, je přirozený stav, který se s věkem zhoršuje. Pokud je ptóza výrazná, navíc u některých klientů může být i asymetrická, je možné ji operativně řešit. Existuje celá řada chirurgických technik, nejefektivnější je lifting obočí přístupem z vlasové linie. Při této technice není patrná žádná viditelná jizva.
Od: 25.000 Kč

Mezonitě

Předpokladem úspěšného niťového liftingu je především správný výběr vhodného pacienta. Klienti s velmi tenkou, povislou a slabou kůží nejsou na niťový lifting vhodní. Naopak klienti s pokleslou kůží, ale s dostatečnou podkožní vrstvou, jsou k tomuto zákroku nejvhodnější. Používáme různé typy liftingových nití, samotný zákrok probíhá na zákrokovém sálku, je rychlý, ambulantní a je dobře snášen.
Od: 1.500 Kč

Odstranění kruhů pod očima

K výběru vhodné metody k odstranění kruhů pod očima je nezbytná osobní konzultace. Na základě vyhodnocení vlastní příčiny vzniku kruhů pod očima, volíme nejvhodnější metodu řešení. Nejčastěji se jedná o aplikaci výplní pod „propadlá místa". Důležitým aspektem je vhodná volba typu výplně, jejího množství a metoda její aplikace. Většinou aplikujeme výplň za pomocí tupé kanyly, aby aplikace byla maximálně bezpečná.
Od: 2.500 Kč

Injekční výplně

K odstranění vrásek, mimo jiné techniky, využíváme tzv. injekční výplně. Jedná se o látku fe formě transparentního gelu, kyselinu hyaluronovou, kterou vrásku tzv. podložíme a vyrovnáme. Navíc je výplň hydrofobní, tedy absorbuje vodu a dále zvyšuje svůj objem. Na klinice používáme kvalitní rakouské výplně se všemi potřebnými certifikacemi.
Od: 7.500 Kč

Neinvazivní liposukce

CMSlim Contour Master je novou generací FDA certifikované technologie neinvazivního řešení formování a zeštíhlení těla. CMSlim využívá HI-EMT technologii zaměřenou na zvýšení rozvoje svalů a snížení lokalizovaných tukových zásob v oblasti břicha, hýždí, stehen, lýtek a bicepsů. Díky schopnostem výše zmíněné hight-tech technologie se tento zdravotnický přístroj stal doslova hitem ve tvarování a zpevnění těla, s redukcí tuků v daných oblastech a zeštíhlením postavy.
Od: 2.500 Kč

Frakční laser

Velmi oblíbený zákrok u klientek, které vyžadují razantnější obnovu poškozené a povolené pokožky obličeje, krku nebo dekoltu a nechtějí operační zákrok. V RVmedCentru provádíme frakční resurfacing CO2 laserem s počítačem řízeným scanerem.
Od: 18.900 Kč

Celulitida

Náš nejnovější přístroj AkBody pro ošetření těla technologií „Endospheres Therapy" využívá inovativní kompresní mikrovibrační systém „Compressive Microvibration®". Vibrace tkáň „procvičí" a podpoří tak mikrocirkulaci krve, eliminaci zadržování tekutin, redukci celulitidy, odbourávání tukových buněk, metabolismus i tvorbu kolagenu a elastinu. V současné době se jedná o nejúčinnější patentovanou a klinicky testovanou technologii na odstranění celulitidy.
Od: 1.900 Kč

Biostimulační laser

Biostimulační laser využíváme zejména k ošetření čerstvých jizev. Efektem je urychlení hojení, rychlejší vymizení otoků a začervenání jizvy. V menší míře využíváme laser k terapii chronických zánětů patrových mandlí nebo hltanu.
Od: 450 Kč

Botulotoxin proti pocení

Nadměrné pocení, zejména v podpaží, je velmi nepřijemnou záležitostí a způsobuje značný dyskomfort, zejména v letních měsících. K zastavení pocení v podpaží se využívá botulotoxin, který je v této oblasti naprosto bezkonkurenční. Jedinou nevýhodou je nutnost aplikace poměrně vyšší dávky, a tudíž vyšší cena za ošetření. Výsledek ale cenu za ošetření naprosto vyváží.
Od: 12.000 Kč

Fotorejuvenace IPL

Ošetření intenzivním pulsním světlem, IPL, využíváme na naší klinice k odstranění tmavých chloupků, tedy k epilaci a k odstranění pigmentací. Předpokladem úspěšného ošetření je kvalitní profesionální IPL přístroj a odborné a zkušené nastavení všech důležitých parametrů. Takový přístup pak vede k výborným efektům.
Od: 3.000 Kč

Nadměrné pocení

Nadměrné pocení, zejména v podpaží, je velmi nepřijemnou záležitostí a způsobuje značný dyskomfort, zejména v letních měsících. K zastavení pocení v podpaží se využívá botulotoxin, který je v této oblasti naprosto bezkonkurenční. Jedinou nevýhodou je nutnost aplikace poměrně vyšší dávky, a tudíž vyšší cena za ošetření. Výsledek ale cenu za ošetření naprosto vyváží.
Od: 12.000 Kč

Hemangiom

Hemangiomy odstraňujeme špičkovým cévním diodovým laserem nebo CO2 laserem. Odstranění je rychlé, bezpečné a neomezuje pacienta v běžných aktivitách.
Od: 750 Kč

Septoplastika

Plastika nosní přepážky, septoplastika, je operace prováděná v celkové anestézii. Principem zákroku je vyrovnání, modelace, případně i resekce části nosní přepážky. Zásadní je současné odstranění kostěnné hrany, která provází naprostou většinu tzv. vybočených nosních přepážek.
Od: 35.000 Kč

Recenze (138)

5.0
138 Recenzí · 99 % doporučuje
Odstranění znamének

Moc děkuji :-)panu doktorovi i sestřičkám. U odstranění znamének cévním laserem byli všichni vstřícní, milí, ochotní. Vše bylo vysvětleno, jak bude probíhat, jak bude citlivé a jak se mám chovat po zákroku. Doporučuji!!!

Laserová dermatologie

Maximálna spokojnosť, všetci veľmi milý, prebehlo to rýchlo a bez komplikácií, všetko mi bolo vysvetlené čo ako bude prebiehať, zodpovedali mi na úplne všetky otázky. Odporúčam

Operace očních víček

Přístup, provedení i péče je skvělá. Zákrok proveden bezbolestně, šetrně a výsledek je perfektní.

Septoplastika

Asi od 15ti jsem mel chronickou rýmu, nos neustále částečně nebo úplně ucpaný kvůli zbytnělé nosní sliznici a vychýlené přepážce. Budil jsem se klidně i 8 za noc stylem ze jsem lapal po dechu apod. Nakonec jsem podstoupil septoplastiku a (tuším) turb...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (20)

Laserová uvulopalatoplastika

Dobrý den, dnes je to 9 dnů co jsem na klnice RVmed centrum podstoupil laserovou operaci chrápání. Od vstupního vyšetření, přes konzultaci, objednání a podstoupení zákroku naprostá spokojenost s přístupem. Po zákroku pooperační monitoring s...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (99)

Videa (7)

Požádejte: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (99)

Laserová nebo radiofrekvenční turbinoplastika?
Odpověď odborníka · 27. 3. 2021

Dobrý den, obě zmiňované metody patří k nejmodernějším a nejúčinnějším k řešení nosní neprůchodnosti z důvodu chronické rinitidy. Laserová turbinoplastika je, na základě našich dlouholetých zkušeností, o něco málo účinnější než radiofrekvenční....

Číst dál
Odstranění nosních polypů laserem
Odpověď odborníka · 16. 9. 2020

Dobrý den, odstranit polypy laserem lze jen v několika případech, většinou, když se jedná o ojedinělý stopkatý polyp v dutině nosní, pokud jsou polypy i v dutinách paranasálních, tak jak popisujete, pak je nutná operace FESS. S pozdravem Dr....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!