RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. Premium

(130 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
Horní lán 1310/10A, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 2 hodin
Pracovní doba: Pondělí až čtvrtek 9-12 13-18 hod. Pátek 9-11:30 12:30-16 hod.
IČP nebo IČO 29384001
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. Premium
(130 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 17946 návštěv profilu

Je špičková privátní klinika estetické medicíny v Olomouci, založená MUDr. Radanem Vidurou, Ph.D. Poskytuje nadstandardní lékařské služby v oborech plastická chirurgie, ušní, nosní, krční (otorinolaryngologie, ORL) a estetická dermatologie. Součástí kliniky je laserové centrum, vybavené nejmodernějšími lékařskými lasery.

Tým kliniky tvoří zkušení atestovaní specialisté s odbornou licencí a dlouholetou klinickou praxí. Řada z nich vede nebo vedla klinická pracoviště a jsou tak zárukou bezpečného a vysoce odborného přístupu.

Klinika poskytuje nadstandardní zdravotní péči jen za přímou úhradu s maximálním důrazem na časovou dostupnost vyšetření a operačních výkonů.

Klinika je zaměřena na poskytování špičkové péče v oborech estetické medicíny.  

Plastická chirurgie nabízí široké spektrum estetických operací zaměřených na oblast hlavy a krku. Naši lékaři se specializují na plastiky nosu, ušních boltců, očních víček a plastické operace obličeje, facelifting.

Specialisté ORL (ušní, nosní, krční) provádějí nejnovější nadstandardní miniinvazivní zákroky laserem nebo radiofrequenčním přístrojem. Jsou špičkovými odborníky na odstranění chrápání a spánkové apnoe (OSAS), odstranění chronické a alergické rýmy a nosních polypů.

Tým lékařek estetické a korektivní dermatologie se zabývá řešením všech estetických problémů kůže, od odstranění znamének, kožních výrůstků, fibromů, hemangiomů a bradavic, až po odstranění a vyhlazení vrásek botulotoxinem, výplněmi, nitěmi a skinboostery. Laserové centrum kliniky nabízí ošetření s využitím nejmodernějších laserů. 

Odbornost, bezpečnost, osobní přístup  

RVmedCentrum od svého založení klade velký důraz především na kvalitu a bezpečnost poskytované lékařské péče, osobní přístup k pacientům, uplatňování nejmodernějších lékařských metod a postupů a vytváření komfortního prostředí pro své klienty. Proto věnujeme výběru týmu lékařů a sester velkou pozornost.

Naše centrum sídlí v moderní budově v Olomoucí (Horní lán). Klinika je pohodlně dostupná MHD i osobním automobilem. Samozřejmostí je bezplatné parkování a blízkost zastávek MHD. 

RVmedCentrum je moderní, klimatizovaná, bezbariérová klinika, která je vybavena nejmodernějšími špičkovými přístroji. Tvoří ji recepce, ambulantní část a dvě ordinace, operační sál, luxusní pokoje s příslušenstvím a monitorací, také dospávací hala.

Ambulance plastické chirurgie a dermatologie je standardně vybavená, v oboru ORL máme nejlépe vybavenou ambulanci v Olomouckém kraji. Operační sál je vybaven v současném evropském standardu. V přízemí komplexu je lékárna. Pacienti mají možnost občerstvení v prostorách recepce.

Lékařský tým  

se skládá z atestovaných profesionálů s licencemi, kteří se nadále vzdělávají, rozšiřují své dovednosti a pravidelně se účastní kongresů za hranicemi i v rámci ČR.

Zdravotní sestry  

sestávají ze sester anesteziologických, všeobecných a instrumentářek. Jsou atestované a ve zdravotnictví působí již dlouhou dobu.

Anestezie  

Součástí týmu jsou také dva anesteziologové, kteří mají v oboru dlouholetou praxi a neustále se snaží sledovat moderní trendy v anesteziologii. Vlastníme špičkový přístroj pro anestézii, který pacienty po celou dobu zákroku monitoruje. Samozřejmostí je také pooperační monitorace a využívaní nejnovějších a šetrných anestetik.

Fotogalerie "před" a "po"  

Fotogalerii výsledků naší práce na webových portálech a našich webových stránkách najdete pouze v omezené míře. Chráníme tím soukromí našich klientů. Úplnou fotogalerii výsledků operací vám předložíme k nahlédnutí pouze v tištěné podobě při konzultaci na naší klinice.

RVmedCentrum funguje již více než 12 let. Původně klinika sestávala pouze z recepce, ordinace a pronajatého operačního sálu. Dnes je moderním pracovištěm, které je vybaveno špičkovými přístroji, a jehož součástí je profesionální tým odborníků.

"Pozitivní reference od našich spokojených pacientů jsou tou nejlepší odměnou za dvanáctileté úsilí, které jsme společně s týmem spolupracovníků vynaložili. Jsem rád, že odborné služby a luxusní klientský servis, který poskytujeme, ocenilo již mnoho klientů nejenom z Olomouce a širokého okolí, ale také i ze zahraničí."

MUDr. Radan Vidura, Ph.D.

vedoucí lékař kliniky

Pacienti  jsou recepcí objednáni ke konkrétnímu lékaři daného oboru. Po konzultaci obdrží klient lékařskou zprávu. Objednání k zákroku probíhá většinou při konzultaci. 

Součástí našeho týmu je i specializovaný oční chirurg, který na naší klinice provádí operace šilhavosti (strabismu).

Klinika je hlavním partnerem luxusního kosmetického salonu Babor Beauty Spa v Olomouci. Naši klienti mají na ošetření v kosmetickém salonu 5% slevu.

Členství:

 • Společnost estetické a laserové medicíny ČLS JEP

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Rok založení:

 • 2008

Profesní filozofie:

 • Zdraví se s krásou snoubí.

Pracovní tým:

 • 6-10 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Polština

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • Plastika nosu, rinoplastika, víček, uší, boltců, facelifting, odstranění chrápání, spánková apnoe, odstranění chronické a alergické rýmy, nosních polypů, odstranění vrásek botulotoxinem, výplněmi, laserem, zvětšení rtů, omlazení obličeje, odstranění znamének, žilek, bradavic, pigmentací, epilace

Nejinovativnější zákroky:

 • otevřená rinoplastika, plastika očních víček radiofrequenčním skalpelem, odstranění chrápání diodovým laserem, omlazení ultrapulsním CO2 laserem, redukce tuků, formování postavy CMSlim

Centrum/Lékař se specializuje na:

 • Centrum se specializuje na plastickou chirurgii hlavy a krku, laserové operace, speciální ORL operace, korektivní dermatologii a celkově anti aging a estetickou medicínu. Nově nabízíme přístrojovou redukci tuků a formování postavy přístrojem CMSlim.

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Pondělí až čtvrtek 9-12 13-18 hod. Pátek 9-11:30 12:30-16 hod.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 800

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Platební možnosti:

 • Záloha

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Operace očních víček

Plastika očních víček patří na naší klinice k nejžádanějším zákrokům. Operujeme jak klasickou, tak i nejmodernější technikou za asistence radiofrequenčního skalpelu, který je zárukou precizního řezu. V RVmedCentru operaci víček provádějí 3 specialisté.
Od: 15.000 Kč

Botulotoxin

Pokud klientky trápí vrásky mezi obočím, na čele a kolem očí, je jednoznačně nejúčinnějším řešením ošetření vrásek botulotoxinem. Samotné ošetření je velmi rychlé, spočívá v aplikací látky do daných oblastí velmi tenkou jehličkou. Trvání efektu ošetření je cca 4-6 měsíců. V případě již velmi hlubokých vrásek ošetření botulotoxinem doplňujeme s odstupem výplněmi.
Od: 2.500 Kč

Operace horních víček

Plastika očních víček patří na naší klinice k nejžádanějším zákrokům. Operujeme jak klasickou, tak i nejmodernější technikou za asistence radiofrequenčního skalpelu, který je zárukou precizního řezu. Při operaci horních víček provádíme redukci nadbytečné kůže i revizi tukových prostor. V RVmedCentru operaci víček provádějí 3 specialisté.
Od: 15.000 Kč

Odstranění kožních výrůstků

K odstranění kožních výrůstků, které jsou benigní, nezhoubné povahy využíváme moderní ultrapulsní CO2 laser. Ten výrůstky „odpaří" a zabrání jejich krvácení. Výhodou ultrapulsního CO2 laseru je, že minimalizuje termické poškození okolní tkáně a proto se ošetřená místa rychle hojí. Zákrok je rychlý, efektivní a pacienta neomezuje v běžných aktivitách.
Od: 950 Kč

Odstranění znamének

Odstranění znamének musí předcházet jejich odborné vyšetření. Jen tak lze zvolit správnou a bezpečnou metodu. V případě benigních kožních lézí je výhodné tyto odstranit laserem. Na naší klinice používáme nejmodernější ultrapulsní laser. Jeho výhodou je přesnost resekce (vaporizace) a rychlost zhojení. Podezřelé kožní léze odstraňujeme chirurgicky, včetně histopatologického vyšetření.
Od: 950 Kč

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Rty jsou výraznou dominantou každé ženy. Proto jejich objem a tvar hraje důležitou roli v jejich sebevědomí. K výplním rtů používáme kvalitní výplňové materiály. Tyto rty vyplní, hydratují a vyhladí. Vyplnění rtů, vzhledem k jejich individuálnímu vzhledu, a zejména dosažení požadovaného tvaru je poměrně náročný zákrok, který vyžaduje zkušeného specialistu.
Od: 6.900 Kč

Rhinoplastika

Plastika nosu, rinoplastika, je jedním z nejnáročnějších zákroků plastické chirurgie. Klade vysoké nároky na anatomické znalosti, představivost a především dlouholeté zkušenosti. V RVmedCentru provádíme rinoplastiky více jak 20 let, jak zavřenou, tak otevřenou technikou. Máme zkušenosti s reoperacemi a kombinovanými operacemi zevního nosu s plastikou nosní přepážky. Rinoplastiky provádíme v celkové anestézii.
Od: 35.000 Kč

Kyselina hyaluronová

K odstranění vrásek, mimo jiné techniky, využíváme tzv. injekční výplně. Jedná se o látku fe formě transparentního gelu, kyselinu hyaluronovou, kterou vrásku tzv. podložíme a vyrovnáme. Navíc je výplň hydrofobní, tedy absorbuje vodu a dále zvyšuje svůj objem. Na klinice používáme kvalitní rakouské výplně se všemi potřebnými certifikacemi.
Od: 6.500 Kč

Laserová epilace

Předpokladem úspěšné laserové epilace je správné vyhodnocení fototypu klientky, barvy, hustoty a tloušťky chloupků. Čím jsou chloupky tmavší, hustší a silnější, tím je ošetření účinnější. Pro dobrý efekt je nutné absolvovat 4-6 ošetření, proto je nutné s epilací začít brzo před létem.
Od: 1.600 Kč

Odstranění podbradku

K odstranění podbradku využíváme řadu metod. Od méně invazivních, jako je například niťový lifting (double needle lift), klasickou liposukci s odstraněním podkožního tuku liposukční kanylou v lokální anestézii nebo odstranění tuků klasickou chirurgií s odstraněním nadbytečné kůže submentální a submandibulární krajiny.
Od: 20.000 Kč

Niťový lifting

Předpokladem úspěšného niťového liftingu je především správný výběr vhodného pacienta. Klienti s velmi tenkou, povislou a slabou kůží nejsou na niťový lifting vhodní. Naopak klienti s pokleslou kůží, ale s dostatečnou podkožní vrstvou, jsou k tomuto zákroku nejvhodnější. Používáme různé typy liftingových nití, samotný zákrok probíhá na zákrokovém sálku, je rychlý, ambulantní a je dobře snášen.
Od: 12.000 Kč

Otoplastika

Plastika ušních boltců, uší, otoplastika je na naší klinice prováděna v lokální anestézii. Máme zkušenosti s řadou chirurgických postupů, které individuálně využíváme ke korekci daného typu deformity boltců.
Od: 25.000 Kč

Facelift

Operace obličeje, facelifting, je zákrok, který má jednoznačně nejlepší efekt při problému starší, povislé a pokleslé pokožky. V mnoha případech postačí i tzv. minifacelifting, který může být prováděn v lokální anestézii, s menší zátěži pro pacienta a při zachování SMAS techniky.
Od: 39.000 Kč

Injekční výplně

K odstranění vrásek, mimo jiné techniky, využíváme tzv. injekční výplně. Jedná se o látku fe formě transparentního gelu, kyselinu hyaluronovou, kterou vrásku tzv. podložíme a vyrovnáme. Navíc je výplň hydrofobní, tedy absorbuje vodu a dále zvyšuje svůj objem. Na klinice používáme kvalitní rakouské výplně se všemi potřebnými certifikacemi.
Od: 6.500 Kč

Odstranění chrápání

Laserovému odstranění chrápání, které na naší klinice provádí specialista s více než 25 letými zkušenostmi s těmito operacemi, předchází komplexní vyšetření horních dýchacích cest a vetšinou i vyšetření dýchání ve spánku, tzv. limitovaná polygrafie. Zákrok laserem na měkkém patře může proběhnout jak v lokální, tak celkové anestézii.
Od: 16.000 Kč

Odstranění kruhů pod očima

K výběru vhodné metody k odstranění kruhů pod očima je nezbytná osobní konzultace. Na základě vyhodnocení vlastní příčiny vzniku kruhů pod očima, volíme nejvhodnější metodu řešení. Nejčastěji se jedná o aplikaci výplní pod „propadlá místa". Důležitým aspektem je vhodná volba typu výplně, jejího množství a metoda její aplikace. Většinou aplikujeme výplň za pomocí tupé kanyly, aby aplikace byla maximálně bezpečná.
Od: 2.500 Kč

Zvětšení rtů

Rty jsou výraznou dominantou každé ženy. Proto jejich objem a tvar hraje důležitou roli v jejich sebevědomí. K výplním rtů používáme kvalitní výplňové materiály. Tyto rty vyplní, hydratují a vyhladí. Vyplnění rtů, vzhledem k jejich individuálnímu vzhledu, a zejména dosažení požadovaného tvaru je poměrně náročný zákrok, který vyžaduje zkušeného specialistu.
Od: 6.900 Kč

Operace dolních víček

Plastika očních víček patří na naší klinice k nejžádanějším zákrokům. Operujeme jak klasickou, tak i nejmodernější technikou za asistence radiofrequenčního skalpelu, který je zárukou precizního řezu. Principem operace dolních víček je především redukce tuků a minimální redukce kůže dolního víčka. V RVmedCentru operaci víček provádějí 3 specialisté.
Od: 17.000 Kč

Mezonitě

Předpokladem úspěšného niťového liftingu je především správný výběr vhodného pacienta. Klienti s velmi tenkou, povislou a slabou kůží nejsou na niťový lifting vhodní. Naopak klienti s pokleslou kůží, ale s dostatečnou podkožní vrstvou, jsou k tomuto zákroku nejvhodnější. Používáme různé typy liftingových nití, samotný zákrok probíhá na zákrokovém sálku, je rychlý, ambulantní a je dobře snášen.
Od: 1.500 Kč

Odstranění vrásek

K vyhlazení vrásek čela, mezi obočím a kolem očí je nejlepší botulotoxin, k odstranění vrásek nosoretních rýh, vrásek ústních koutků, horního rtu apod. jsou nejlepší výplně. Jedná se o zjednodušené, ale v podstatě stále platné rozdělení. K odstranění vrásek máme dále na výběr celou řadu metod (laser, nitě apod.), vždy záleží na zhodnocení daného poblému a výběru nejvhodnějšího řešení.
Od: 2.500 Kč

Mezoterapie

V RVmedCentru provádíme mezoterapii pomocí špičkového VIS (vital injector system) přístroje, který zaručuje rovnoměrnou aplikaci použité látky do předem nastavené hloubky kůže. K aplikaci využíváme kvalitní skinboostery (čistá nebo kombinovaná kyselina hyaluronová) k omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu s výbornými efekty. Jedná se o velmi populární a žádané ošetření.
Od: 8.000 Kč

Neinvazivní liposukce

CMSlim Contour Master je novou generací FDA certifikované technologie neinvazivního řešení formování a zeštíhlení těla. CMSlim využívá HI-EMT technologii zaměřenou na zvýšení rozvoje svalů a snížení lokalizovaných tukových zásob v oblasti břicha, hýždí, stehen, lýtek a bicepsů. Díky schopnostem výše zmíněné hight-tech technologie se tento zdravotnický přístroj stal doslova hitem ve tvarování a zpevnění těla, s redukcí tuků v daných oblastech a zeštíhlením postavy.
Od: 2.500 Kč

Brow lift

Pokles, ptóza obočí, je přirozený stav, který se s věkem zhoršuje. Pokud je ptóza výrazná, navíc u některých klientů může být i asymetrická, je možné ji operativně řešit. Existuje celá řada chirurgických technik, nejefektivnější je lifting obočí přístupem z vlasové linie. Při této technice není patrná žádná viditelná jizva.
Od: 25.000 Kč

Celulitida

Náš nejnovější přístroj AkBody pro ošetření těla technologií „Endospheres Therapy" využívá inovativní kompresní mikrovibrační systém „Compressive Microvibration®". Vibrace tkáň „procvičí" a podpoří tak mikrocirkulaci krve, eliminaci zadržování tekutin, redukci celulitidy, odbourávání tukových buněk, metabolismus i tvorbu kolagenu a elastinu. V současné době se jedná o nejúčinnější patentovanou a klinicky testovanou technologii na odstranění celulitidy.
Od: 1.900 Kč

Frakční laser

Velmi oblíbený zákrok u klientek, které vyžadují razantnější obnovu poškozené a povolené pokožky obličeje, krku nebo dekoltu a nechtějí operační zákrok. V RVmedCentru provádíme frakční resurfacing CO2 laserem s počítačem řízeným scanerem.
Od: 17.000 Kč

Botulotoxin proti pocení

Nadměrné pocení, zejména v podpaží, je velmi nepřijemnou záležitostí a způsobuje značný dyskomfort, zejména v letních měsících. K zastavení pocení v podpaží se využívá botulotoxin, který je v této oblasti naprosto bezkonkurenční. Jedinou nevýhodou je nutnost aplikace poměrně vyšší dávky, a tudíž vyšší cena za ošetření. Výsledek ale cenu za ošetření naprosto vyváží.
Od: 12.000 Kč

Nadměrné pocení

Nadměrné pocení, zejména v podpaží, je velmi nepřijemnou záležitostí a způsobuje značný dyskomfort, zejména v letních měsících. K zastavení pocení v podpaží se využívá botulotoxin, který je v této oblasti naprosto bezkonkurenční. Jedinou nevýhodou je nutnost aplikace poměrně vyšší dávky, a tudíž vyšší cena za ošetření. Výsledek ale cenu za ošetření naprosto vyváží.
Od: 12.000 Kč

Septoplastika

Plastika nosní přepážky, septoplastika, je operace prováděná v celkové anestézii. Principem zákroku je vyrovnání, modelace, případně i resekce části nosní přepážky. Zásadní je současné odstranění kostěnné hrany, která provází naprostou většinu tzv. vybočených nosních přepážek.
Od: 35.000 Kč

Fotorejuvenace IPL

Ošetření intenzivním pulsním světlem, IPL, využíváme na naší klinice k odstranění tmavých chloupků, tedy k epilaci a k odstranění pigmentací. Předpokladem úspěšného ošetření je kvalitní profesionální IPL přístroj a odborné a zkušené nastavení všech důležitých parametrů. Takový přístup pak vede k výborným efektům.
Od: 2.750 Kč

Hemangiom

Hemangiomy odstraňujeme špičkovým cévním diodovým laserem nebo CO2 laserem. Odstranění je rychlé, bezpečné a neomezuje pacienta v běžných aktivitách.
Od: 650 Kč

Biostimulační laser

Biostimulační laser využíváme zejména k ošetření čerstvých jizev. Efektem je urychlení hojení, rychlejší vymizení otoků a začervenání jizvy. V menší míře využíváme laser k terapii chronických zánětů patrových mandlí nebo hltanu.
Od: 390 Kč

Recenze (130)

5.0
průměrné hodnocení
99 % doporučuje

Operace proběhla bez problémů, zákrok byl proveden bezbolestně a profesionálně. Pan doktor i sestřičky byli moc příjemní . Jsem maximálně spokojená . Tuto kliniku mohu jen doporučit .

kliniku velmi doporučuji, přístup pana doktora je velmi profesionální a skvělý, sestřičky moc moc milé, vše podle představ. Dopředu jsem byla o všem důkladně informována. Prostředí nádherné, péče perfektní. Pan doktor Vidura je opravdu skvělý člověk...Číst dál

Byla jsem na odstranění znaménka z obličeje. Pan doktor i sestřička byli velice milí, vše krásně vysvětlili a péče byla velice příjemná. Mohu jen doporučit.

Pro zákrok jsem se odhodlala ve svých 27mi letech. Když jsem hledala, kam zajít na konzultaci, udělalo na mě dojem RV med centrum Olomouc. Již při první konzultaci jsem věděla, že je to správná volba. Sestřičky i pan doktor se mě v den operace od z...Číst dál

Kompletní příběh (Otoplastika):
Otoplastika u pana doktora Vidury
Zobrazit další recenze
Požádejte: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (20)

Laserová uvulopalatoplastika

Dobrý den, dnes je to 9 dnů co jsem na klnice RVmed centrum podstoupil laserovou operaci chrápání. Od vstupního vyšetření, přes konzultaci, objednání a podstoupení zákroku naprostá spokojenost s přístupem. Po zákroku pooperační monitoring s...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (86)

Videa (7)

Požádejte: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (99)

Laserová nebo radiofrekvenční turbinoplastika?
Odpověď odborníka · 27. 3. 2021

Dobrý den, obě zmiňované metody patří k nejmodernějším a nejúčinnějším k řešení nosní neprůchodnosti z důvodu chronické rinitidy. Laserová turbinoplastika je, na základě našich dlouholetých zkušeností, o něco málo účinnější než radiofrekvenční....

Číst dál
Odstranění nosních polypů laserem
Odpověď odborníka · 16. 9. 2020

Dobrý den, odstranit polypy laserem lze jen v několika případech, většinou, když se jedná o ojedinělý stopkatý polyp v dutině nosní, pokud jsou polypy i v dutinách paranasálních, tak jak popisujete, pak je nutná operace FESS. S pozdravem Dr....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Lékaři z pracoviště

MUDr. Josef Pokorný - RVmedCentrum

MUDr. Josef Pokorný - RVmedCentrum

MUDr. Dita Vitovjáková - RVmedCentrum

MUDr. Dita Vitovjáková - RVmedCentrum

MUDr. Barbora Bábková - RVmedCentrum

MUDr. Barbora Bábková - RVmedCentrum

MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová - RVmedCentrum

MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová - RVmedCentrum

MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum

MUDr. Ondřej Vláčil - RVmedCentrum

Požádejte: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!