Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Liposukce břicha, když cvičení nepomáhá

Stojí to za to

O lékaři

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

3.února 2015 jsem podstoupila tumescentní liposukci břicha u paní doktorky Světly Procházkové v Jihlavě. Dlouho předem jsem o tomto zákroku přemýšlela, hledala informace na internetu, až jsem se pak ze dne na den rozhodla. Objednací termín byl s paní doktorkou domluven rychle, vyšla mi velmi vstříc, na zákrok jsem čekala asi týden od objednání. Nejsem typ na dlouhé bezúčinné diety a jo-jo efekty, Cvičení na spodní břicho také žádné efekty nepřinášelo, proto jsem se rozhodla.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Spokojenost s liposukcí
Spokojená,super přístup, personál milí, profesionální. Jen mě zarazilo, že se nemůže platit kartou, přitom označené to je. Musela jsem běžet hledat bankomat.
Byla jsem maximálně spokojená
Byla jsem maximálně spokojená s odborným přístupem i kvalitním jednáním všech zúčastněných. Zejména osobní přístup MUDr. Pachmana byl přímo ukázkový. Zákrok na této klinice vřele doporučuji,
Otlaky a modřiny na bocích po liposukci

Dobrý den, jsem 3 dny po liposukci břicha a boku a dnes jsem se odvazila si pradlo prevleknout. A na bocích mám hrozné otlaky a několik modřin v místech, kde má pradlo zipy. Je to celkem dost bolestivé. Další věc, ze se zipy krabatí a mám podle...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.