Měsíc po augmentaci už prsa vypadají dobře

Romankka

Před měsícem jsem podstoupila augmentaci prsou u pana doktora Pachmana. Operace proběhla bez komplikací a s výsledkem jsem velmi spokojena - vše si samozřejmě bude ještě pár měsíců sedat, ale už teď to vypadá moc dobře. Mockrát tedy děkuji panu doktorovi za splnění snu a také veškerému personálu Medicomu - naprosto luxusní péče, starali se o mě jako o princeznu ❤️ Kliniku i pana doktora moc doporučuji. S naprostou důvěrou jsem se svěřila do jeho rukou a rozhodně toho nelituju ☺️

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Alice

Romankko, mohu se zeptat, jak máte velkou jizvu po vložení implantátu? Máte ji v podprsní rýze? Jaký typ a velikost implantátů jste zvolili?

Zobrazit odpovědi 4
Romankka

Byly vloženy kulaté implantáty Mentor 325ml pod sval, a to podprsní rýhou - můj základ nebyl téměř žádný - i košíček A mi byl velký a nyní mám tak akorát prsa k mé postavě, která vypadají přirozeně. S panem doktorem jsme se domluvili, že dáme 325 - 350 ml, ale “vlezlo” se prý maximálně těch 325 ml. Jizva bych řekla maximálně 4 cm, vypadá moc hezky - pomalu začíná měknout a zesvětlávat.

Reakce na Romankka
Alice

Romankko tak s kulatými implantáty budeš mít teda parádní dekolt! To se už těšíš na léto vid.-) A jak se staráš o jizvy, něčím je mažeš nebo masíruješ?

Reakce na Alice
Romankka

Ano, kulate implantaty oprvadu udelaji moc hezky plny dekolt :) jizvy ted mazu 1-2x denne silikonovym gelem Strataderm, ktery mi doporucil pan doktor.

Reakce na Romankka
Alice

Tak přeju bezproblémové hojení a užívej si léto!!!

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti