Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

22. 4. 2015 · Aktualizováno: 12. 8. 2015

Prsa jsou symetrická, plná a drží tvar

Stojí to za to
Průměrná cena: 120.000 Kč
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Chtěla bych se podělit o zkušenosti s aqufillingem. Dva porody a dva roky kojení se výrazně podepsaly na mém poprsí. Vznikla mi významná asymetrie prsou a celkový vzhled byl nehezký. Po deseti letech jsem se rozhodla situaci řešit. Jelikož jsem nechtěla silikonové implantáty, hledala jsem jinou možnost. Podstoupila jsem dvakrát lipotransfer ( přenos vlastního tuku), ale výsledkem bylo jeho většinové vstřebání. Hledala jsem dál na internetu jiné možnosti, protože jsem se nechtěla smířit s tímto výsledkem. Našla jsem stránky o aquafillingu a zjišťovala podrobnosti. Trochu jsem se bála, jestli bude výsledek opravdu tak zdařený, jak se na stránkách slibovalo, protože moc referencí jsem o tom nenašla. Před necelým rokem jsem aquafilling podstoupila. Zákrok trval asi necelé 2 hodiny. Paní doktorka Novotná mě o všem informovala a získala mojí důvěru. Před aplikací mi podala léky na zmírnění bolesti a proti případným komplikacím a místo vpichu lokálně znecitlivěla. Samotný zákrok vůbec nebolel, jen při konečné masáži gelu v prsou to bylo trochu nepříjemné, ale nic co by se nedalo vydržet. Bylo mi doporučeno nosit několik dní kompresivní podprsenku a prsa masírovat. Ani v pozákrokovém období jsem necítila žádnou bolest a ani žádné komplikace nenastaly. Výsledek opravdu stál za to. Prsa jsou symetrická, plná a hezky drží tvar. Na pohmat jsou absolutně přirozená. Jsem vážně spokojená a o pravdu doporučuji.

1

Komentář (1)

Dobry den, taky se moc zajimam o tuto metodu. Cena 120tis je spravna?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Ňadra jako dvacítka

Jsem 3,5 měsíce po augmentaci / operace 1. února 2012/, kterou prováděl pan MUDr. Zálešák. Jsem maximálně spokojená s výsledkem.I když se musí na operační termín počkat několik měsíců, protože pan doktor je moc zaneprázdněný / není se co divit...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.