FTNsP - Chirurgická klinika

FTNsP - Chirurgická klinika

Žádné recenze
Ohodnotit
Vídeňská 800, Praha, Praha (kraj)
FTNsP - Chirurgická klinika
FTNsP - Chirurgická klinika
Žádné recenze

Informace

Chirurgická klinika Thomayerovy nemocnice a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy

Chirurgická klinika zprostředkovává komplexní traumatologickou a chirurgickou péči, a to pro všechny občany spádového území Praha - Západ, Praha 4, Praha 12 a Praha 11, kteří dosáhli plnoletosti. Vzhledem ke své snadné dostupnosti je často vyhledávána i klienty z jiných oblastí Prahy a Záchrannou službou. Areál Thomayerovy nemocnice disponuje také přistávací plochou pro záchranné vrtulníky.

Klinika sídlí v Praze 4 - Krči a zaměřuje se na řešení celé škály chirurgickým problémů a nemocí. Lékaři se zde specializují na komplexní zdravotní péči v oblasti traumatologie, rovněž na laparoskopickou operativu akutních i chronických onemocnění ventrálních a inguinálních kýl, slepého střeva nebo žlučníku. Dále rozvíjí program HIPEC a peritonektomie u rozptýlených tumorů v dutině břišní. Klinika se také zabývá totální pelvickou exenterací u pokročilých nádorů konečníku, rekonstrukcí žlučových cest a jaterní resekcí pro nezhoubná i zhoubná onemocnění, rovněž chirurgickou léčbou nádorových i zánětlivých onemocnění žlučových cest (Klatskinův tumor), žlučníku a slinivky, nebo léčbou nádorových onemocnění konečníku, tlustého střeva, žaludku a jícnu.

Prováděné operace jsou realizovány ve třech oborech chirurgie, a to v chirurgii všeobecné, onkologické chirurgii a traumatologii pohybového aparátu.

Ambulance chirurgické kliniky:

  • Všeobecná ambulance (MUDr. Vladimír Prochoda)
  • Traumatologická ambulance (MUDr. Tomáš Kašpar, MUDr. Roman Petho, MUDr. Karel Kostlivý)
  • Proktologická ambulance (MUDr. Pavel Jaremenko, MUDr. Věra Martinů)
  • Ambulance miniinvazivní chirurgie (as. MUDr. Lukáš Vrbenský)
  • Onkochirurgická ambulance (MUDr. Marek Mráček, as. MUDr. Miroslav Trubač, as. MUDr. Miroslav Levý, Ph. D., MBA, doc. MUDr. Ludmila Lipská, Ph. D.)
  • Ambulance indikační a kontrolní (doc. MUDr. Jaromír Šimša, Ph. D.)

Funkci přednostky chirurgické kliniky vykonává doc. MUDr. Jaromír Šimša, Ph. D. Primářem kliniky je MUDr. Pavel Bergmann a vrchní sestrou Lenka Trubačová.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky