Vysněná prsa přesně sedí k mojí postavě

Mirca

Dne 8.10. 2019 jsem podstoupila u pana doktora Remeše zvětšení prsou implantáty Nagor 320ml, anatomické, střední profil a zároveň i labioplastiku jedné strany. Pana doktora mohu jen a jen doporučit. Je to sympatický člověk a při konzultaci mi vše dostatečně vysvětlil. Hlavně mi doporučil i vhodnou velikost a tvar implantátů k mé postavě. Můj sen, byl mít krásná přirozená prsa. A ten sen mi pan doktor taky splnil. Jsem více než nadšená z jeho úžasné práce. Má prostě zlaté ruce.? V nemocnici na mě byli všichni moc hodný. Operace proběhla v pořádku. Čekala jsme, že to bude velká bolest, ale byla jsem mile překvapená. Po operaci jsem 3 dny cítila jen tlak na hrudi. A po necelém týdnů už jsem v podstatě fungovala normálně. Vše se krásně hojí bez problému. Jsem za tuto změnu nesmírně vděčná... Konečně se cítím jako sexy žena...? A za to mnohokrát děkuji panu doktorovi Remešovi a jeho týmu.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Oluna

krásná ňadra,šikovný pan doktor a velmi příznivá cena,gratuluji:)

Zobrazit odpověď
Mirca

Moc děkuji..?

První foto před op. Druhé foto 5 dní po…

Mirca

První foto před op. Druhé foto 5 dní po operaci. A třetí foto 14 dní po operaci...??

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
domule

Dobrý den, mohu se zeptat, co vše uvedená cena 52 000,- zahrnovala? Nebo zda jste vychytala nějakou akci.? Jinak prsa jsou velice pěkná.
Děkuji za odpověď

Zobrazit odpovědi 3
Mirca

Dobrý den. V ceně je zahrnuto provedení operačního výkonu, anestezie, implantáty(samozřejmě záleží jaké si vyberete), pooperační péče ( v nemocnici jsme byla dvě noci, jedna noc 600kc)a kompresní podprsenka. Předoperační vyšetření jsem si nechala udělat u svého obvodního lékaře. Ale to jsem neplatila nic. Přesná cena za augmentaci prsou se vším byla 52 600kc. A akce to nebyla.?

Reakce na Mirca
domule

A mohu se ještě dotazovat, jak dlouho jste čekala na termín operace .?
Moc děkuji za poskytnuté informace :)

Reakce na domule
Mirca

U mě to bylo tak, že jsem byla rozhodnutá, jít přímo k panu Remeši. Tak jsem si zavolala na jeho kliniku v květnu a zeptala se na nejbližší volný termín konzultace. Ten byl 11.9. Termín operace pak 8.10. Bylo mi řečeno, že se termíny rychle plní a v září po konzultaci by mě objednávali nejdříve až na listopad, prosinec. Jelikož jsem nechtěla dlouho čekat. Tak mi bylo nabídnuto, že pokud jsme na 100% rozhodnutá zákrok podstoupit u nich, můžu přijet zaplatit zálohu za operaci 6000kc už v květnu, tím si zablokovat termín operace na říjen.Takže čekací doba byla cca půl roku. Ale nejlepší je si tam zavolat.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Všechny stále nerozhodné srdečně zdravím ?? Zákrok jsem podstoupila už v květnu,ale dlouho jsem se rozhodovala něco veřejně osvětlit...a však vzpomněla jsem na sebe věčně nerozhodnou a trošku vystrašenou, jak jsem sledov... Více 

9 Likes   7 Komentářů