Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Dvě skvělé zkušenosti

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Dvě skvělé zkušenosti
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Na Brandeis Clinic jsem na zákroku u MUDr.Juraje Payera byla již podruhé. Po faceliftu to nyní byla liposukce stehen. I při tomto zákroku jsem byla maximálně spokojena. Pan doktor Payer je skvělý operatér i člověk, detailně mi vše před zákrokem vysvětlil a rovněž operace proběhla bez problémů. Vřele mohu pana doktora doporučit. Rovněž pan doktor Machač odvedl jako anestetik velmi dobrou práci. Rovněž tým sestřiček plastické chirurgie je skvělý, stejně jako minule jsem byla hýčkána, Lenka, Katka i další o mne výborně pečovaly. Skvělé, luxusní prostředí, komfortní ubytování. Děkuji samozřejmě i vedení kliniky, paní Anně a Jitce za vytvořené podmínky pro můj tak příjemný pobyt na Brandeis Clinic.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Öda na MUDr.Robert Čáp

Musím jen souhlasit, že MUDr.Robert Čáp je opravdu velice šikovný lékař. Je to asi tři roky, co jsem u pana doktora prodělala liposukci bříška a boků. Dopadlo to skvěle. Mohu ho opravdu jen doporučit. Bříško je bez faldíků, nerovností i tři...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.