MUDr. Karel Ploc

MUDr. Karel Ploc

(9 Recenzí)·89% doporučuje
Ohodnotit
Zborovská 1245, Hranice na Moravě, Olomoucký kraj
MUDr. Karel Ploc
MUDr. Karel Ploc
(9 Recenzí)·89% doporučuje

Informace

MUDr. Karel Ploc je primářem Oddělení plastické a estetické chirurgie v Nemocnici Hranice. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Promoval v roce 1988 a plastické chirurgii se věnuje již od atestace.

MUDr. Karel Ploc poskytuje zákroky hrazené pojišťovnou, ale také provádí zákroky čistě estetické, které jsou celé hrazeny samoplátci.

Mezi zákroky hrazené pojišťovnou patří: operace odstátých boltců (u dětí do 11 let), operace karpálního tunelu, operace Dupuytrenovy kontraktury a radikální odstranění kožních nádorů (lézí) a lalokové plastiky.

Zákroky, které si pacient musí hradit zcela sám: liposukce, vyplňování rtů a vrásek, odstraňování névů, korekce jizev, odstraňování tetování, piercingu, aplikace botulotoxinu, kyseliny hyaluronové. Dále jsou zde zahrnuty plastiky prsou, facelift, operace víček, plastika nosu, plastika krku, abdominoplastika a další.

Dupuytrenovy kontraktury

Dupuytrenova choroba je onemocnění, které postihuje prsty a ruce. Prsty se postupně ohýbají směrem k dlani a nelze vykonávat činnosti, na které jste byli zvyklí. Tato choroba postihuje pojivovou tkáň prstů a dlaní. Nemoc začíná buněčným bujením v dlani - drobné benigní (nejsou rakovinotvorné) hrudky. Při dalším postupu nemoci se vytváří větší množství kolagenu. Prst je tažený směrem do dlaně, až zůstane natrvalo ohnutý.

Existuje několik možností léčby: radioterapie, perkutánní fasciotomie jehlou a intralezionální injekční léčba. V případě příznaků se neváhejte obrátit na MUDr. Karla Ploce.

Plastická chirurgie Nemocnice Hranice

Konzultaci je třeba vždy domluvit telefonicky. Oddělení plastické a estetické chirurgie ordinuje v pondělí, středu a pátek vždy od 8-13 hodin a od 13-15 hodin.

Plastická chirurgie Valašské Meziřící

Ambulance plastické a estetické chirurgie je pouze pro objednané klienty. Objednat se můžete telefonicky. Ordinační hodiny jsou každé pondělí od 16-20 hodin.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (9)

4.4
9 Recenzí · 89 % doporučuje
Odstranění znamének

Byla jsem na vyřezání znaménka v obličeji u p. Ploce. Podruhé už bych k němu nikdy nešla. Nenabídl mi laser, teď mi zůstane jizva větší než bylo znaménko!!! O přístupu nemluvě, nikdo nic pořádně neřekne, čím mazat po vytazeni stehů, jak se o jizvu st...Číst dál

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zvětšení rtů

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zvětšení rtů od primáře Ploce

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (4)

Operace uší u doktora Ploce

Operaci jsem podstoupila před čtrnácti dny. Po bandáži, kterou mi sundali, se nemohu na sebe vynadívat. Jsem velice spokojená a uši jsou souměrné. Samozřejmě záleží na dalším hojení a korekci jizev. Myslím že s mým přístupem vše proběhne dobře.

Číst dál
Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.