Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Spokojenost s liposukcí

Jsem po zákroku Stojí to za to
zoza6190985
zoza6190985
Vytvořeno: 22. 4. 2020 · Aktualizováno: 19. 6. 2020

O lékaři

MUDr. Filip Černoch
MUDr. Filip Černoch 2 adresy v Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Spokojenost s liposukcí

Příběh

Spokojená,super přístup, personál milí, profesionální. Jen mě zarazilo, že se nemůže platit kartou, přitom označené to je. Musela jsem běžet hledat bankomat.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

seniorka_vera649992
seniorka_vera649992

· Brno

· 19. 6. 2020

Fandím vám, já zde na stránkách jsem, jako seniorka Věra- a mám v letech 2017a18 provedeny MUDr Černochem oper. odstranění břiš. ohromného převisu,odstranění oper.- vnitřní valy stehen- to ve FN Brno a mezitím liposukci boků a vnitř. stehen před oper.Stále chválím a chválím. Letos mi bude v září 70r.Nedávno jsem byla na kompl. inter. kontrole - všechny hodnoty se mi výr. zlepšily ( jsem diabet. na lécích a mám sníž. funkci ŠŽ . Jsem vděčná, že mě bylo i v pozdním!! věku umožněno podstoupit uvedené zákroky, dále lehce hubnu a zpevňuji si tělo, nejvíc na el. kole, letos mám najeto 2700km a od operací přes 9000km.A to po kopcovité Vysočině, takže motorek ano, ale pořádně šlapu do pedálů. Je mi líp fyzick ya i psychicky, Změnila jsem i styl oblékání - velikostně o 4č. menší. Jen si přeji všeho získaného co nejvíc a mnoho roků ještě užít.Na kontrole jsem paní doktorce na dotaz jak se cítím odpověděla lépe než ve svých 60ti!!!!Chválila moje výsledky. Věra

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.