MUDr. Eva Pelikánová

MUDr. Eva Pelikánová

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Studentská 1694/7, Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
MUDr. Eva Pelikánová
MUDr. Eva Pelikánová
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Sídlíme ve Studentské ulici ve Žďáru nad Sázavou. Dostanete se k nám pohodlně autem i veřejnou dopravou. V okolí je dostatek parkovacích míst.

MUDr. Eva Pelikánová je zkušená specialistka v oboru dermatovenerologie a estetické dermatologie. V současné době provozuje soukromou dermatologickou ambulanci ve Žďáru nás Sázavou a pracuje také na kožní ambulanci v Poličce.

MUDr. Eva Pelikánová se věnuje například preventivní péči - kontrole a vyšetření pigmentových znamének. Dále se zabývá plazmaterapií, korekcí vrásek, aplikací výplní, jako je kyselina hyaluronová, botulotoxin apod. Provádí chemický peeling, řeší problém nadměrného pocení atd.

Jsme moderní zdravotnické pracoviště, jediné na Vysočině, které má k dispozici digitální dermatoskop. Jde přímo o nejkvalitnější model Foto Finder ATBM, který dokáže vyšetřit celý povrch kůže.
Smlouvy má ordinace se všemi zdravotními pojišťovnami.

Studium

Roku 1990 MUDr. Eva Pelikánová úspěšně absolvovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně - obor všeobecné lékařství.

Ihned potom začala pracovat na kožním oddělení v Novém Městě na Moravě. Působila také v kožní ordinaci ve Velké Bíteši. Mezi lety 2003 a 2014 byla primářkou oddělení

Kromě toho pracovala jako pedagožka na středního zdravotnické škole a také působila v záchranné službě.

Od roku 2011 pracuje v privátní ambulanci v Poličce a od roku 2015 pak i v soukromé ambulanci ve Žď´áru nad Sázavou.

Kongresy, sympozia apod.

MUDr. Eva Pelikánová se účastnila např. Sympozia estetické medicíny v roce 2007, Mezinárodního sympozia estetické medicíny v roce 2008, Lékařského kongresu ISD v roce 2009 apod.

Školení a workshopy

MUDr. Eva Pelikánová obsolvovala například kurz lymfologie, školení plazmaterapie, workshopy (Radiesse - 2012, Restylane apod.)

Dále to bylo například školení zaměřené na mezoterapii při léčbě alopecie, školení aplikace chemického peelingu nebo kurz pro pokročilé zaměřený na aplikaci botulotoxinu, mezinárodní školení pro pokročilé týkající se léčby lupénky (Madrid 2012).

Objednejte se k nám prosím předem telefonicky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje
Odstranění znamének

K paní doktorce Pelikánové, docházím už pár let. Svěřila jsem se do její péče o svůj zevnějšek včetně znamének. Jsem ji velice vděčna za její přístup, který ke mě vede jako k pacientce, a to zejména za včasnou diagnostiku. Její vysoká odbornost, lids...Číst dál

Vřele doporučuji. Paní doktorka i sestřička ochotné a milé. Vše vysvětlí a nabídne možnosti řešení.

Paní doktorka je opravdu profesionální, nejprve jsme si hezky povídaly, tzn. co mě čeká, jak bude zákrok probíhat, jakou látku použije a proč a čeho se mám vyvarovat po zákroku. Šla jsem na zákrok se smíšenými pocity, trošku jsem se bála a zároveň js...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.