Klinika Švýcarská

Klinika Švýcarská

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Rokycanova 796/1G, Olomouc, Olomoucký kraj
Klinika Švýcarská
Klinika Švýcarská
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Klinika Švýcarská se nachází v Olomouci a zajišťuje péči v oblasti estetické medicíny těm, kteří si přejí zlepšit svůj vzhled, posílit zdraví a změnit životní styl. Klinika se specializuje především na neinvazivní léčbu. Tým specialistů Kliniky Švýcarská poskytuje pomoc bezpečnými a ověřenými metodami. Péče začíná již konzultací, kdy má pacient možnost probrat svůj estetický problém lékařem specialistou. Ten po zhodnocení zdravotního stavu nabídne ty nejvhodnější estetické procedury. Vizí Kliniky Švýcarská je především stát se "celoživotním partnerem pro krásu a zdravý životní styl klientů." Důležitou součástí mise Kliniky Švýcarská je použití metod, které odpovídají tzv. evidence-based medicine, neboli medicíně založené na důkazech.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klinika Švýcarská nabízí širokou škálu procedur týkajících se estetické medicíny. Patří mezi ně komplexní anti-agingové procedury a řešení vrásekpomocí výplní s kyselinou hyaluronovou, botulotoxinem typu Aa nově také biorejuvenace pomocí výplní s obsahem calcium hydroxyapatitu. Tato péče je samozřejmě doplněna o standardní dermatologickéošetření pleti (chemický peeling, mezoterapie, aj.), procedury pro zeštíhlení (Vanquish Me), formování postavy (injekční lipolýza) a zjemnění strií (X-Wave), odstranění nadměrného pocení aplikací botulotoxinu typu A, infuzní terapie, sklerotizace křečových žil, odstranění kožních výrůstků, vyšetření znamének a odstranění nežádoucích výrůstků a znamének pomocí laseru či chirurgicky.

Funguje zde též dermatologická poradna a poradna týkající se tvarování postavy, hubnutí a nadváhy, kde lze zjistit příčiny zvýšené váhy a díky tomu i stanovit efektivní způsob hubnutí.

Naše ordinace

V čele Kliniky Švýcarská stojí MUDr. Jiří Pumprla, PhD, MBA, MPH, který se medicíně věnuje již 30 let, má nespočet zkušeností nejen z České republiky, ale i ze zahraničí a za celou svou kariéru měl možnost pomoci tisícům lidí s jejich estetickými problémy. Mezi další lékaře a kolegy MUDr. Jiřího Pumprly patří:

  • MUDr. Martina Matzenauer - vedoucí lékař, dermatolog
  • MUDr. Marcel Matzenauer - oční specialista
  • MUDr. Alexandra Křížová - oční specialista
  • MUDr. Barbora Jankovičová - dermatolog

Lékařský tým podporuje nejen tým interního zdravotnického personálu a sester, ale též externí konzultanti:

  • Ing. Petr Havlíček - specialista na výživu a zdravý životní styl
  • Univ.Prof. Dr. Kinga Howorka, PhD, MBA, MPH, MSc. - specialistka na diagnostiku a léčbu nadváhy, metabolického syndromu a anti-aging

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Vypadávání vlasů

Navstevuji pravidelne. Za me nejlepsi klinika v Olomouci. Vsem doporuciji.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.