MUDr. Jana Hlaváčková - MEDICOM Clinic

(19 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Viniční 235, Brno, Jihomoravský kraj
Evidenční číslo v ČLK 5150063179
MUDr. Jana Hlaváčková - MEDICOM Clinic
(19 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Jana Hlaváčková zastává od roku 2018 v MEDICOM Clinic funkci korektivního dermatologa. 

MUDr. Jana Hlaváčková se již přes jedenáct let věnuje oblasti estetické dermatologie. Blíže se specializuje především na komplexní řešení stárnutí pokožky, a proto se snaží kombinovat různé metody z oboru dermatochirurgie a dermatologie.

Lékařka se aktivně účastní a absolvuje různé kurzy a stáže, a to pod vedením předních korektivních dermatologů a plastických chirurgů. Rovněž se často účastní odborných kongresů zaměřených na problematiku dermatologie, jak u nás v České republice, tak i v zahraničí. 

Praxe

MUDr. Jana Hlaváčková úspěšně dokončila v roce 2005 studium všeobecného lékařství na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. Od roku 2006 do roku 2015 působila jako sekundární lékařka kožního oddělení ve Vojenské nemocnici Brno. V roce 2014 zdárně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie. Mezi lety 2014 a 2017 pracovala jako vedoucí lékařka pro sekci korektivní dermatologie na Klinice plastické chirurgie Leticie. Od roku 2015 je zástupkyní primáře kožního oddělení ve Vojenské nemocnici Brno. Od roku 2018 je součástí MEDICOM Clinic.

Kurzy, certifikáty

Lékařka se během své praxe zúčastnila několika kurzů, například absolvovala kurz zaměřený na dermatoskopii v Bioptické laboratoři v Plzni, také kurz laseroterapie prováděné pomocí diodových laserů nebo kurz aplikace mezoterapie. 

Rovněž je držitelkou řady certifikátů, a to pro aplikaci vstřebatelných mezonití, injekčních výplňových materiálů, botulotoxinu nebo pro provádění chemického peelingu (Isis, Neostrata, Skintech).

Vzdělávací činnost

Od roku 2003 do roku 2005 se MUDr. Jana Hlaváčková věnovala výuce základní resustitace v Autoškole Autoglobal v Plzni. Od roku 2014 školí ve Vojenské nemocnici Brno lékaře v oboru dermatochirurgie a v práci s lasery (předatestační příprava).

Výzkum
  • rok 2014:  „Komplikace diabetu – mezioborová spolupráce“ (atestační práce)
  • rok 2013: „Botulotoxin typu A a jeho využití v estetické dermatologii" (studie)

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2006

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Dermatologie

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Recenze (19)

4.9
19 Recenzí · 100 % doporučuje

Moc dekuji. At se Vam dari.

Odstranění znamének

Moje obavy byly zbytečné. Skvělá paní doktorka, která mi vše vysvětlila. Sestřička také milá a velice ochotná. Můžu jen doporučit! Příště půjdu na znaménka určitě zase k vám.

Velmi příjemná paní doktorka, vše vysvětlí, je upřímná a dokáže poradit.

Dobrý den, přála bych vám ještě mnoho dalších spokojených klientů, jako jsem já. Paní doktorka Hlaváčková byla velice příjemná, vše mi o zákroku dopředu podrobně vysvětlila. Do budoucna budu ráda vaši kliniku doporučovat i navštěvovat. Děkuji za pro...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Vřele doporučuji!

Přístup, s jakym se setkáte u paní doktorky, je užasný. Nelituje času na podrobné vysvětlení problému, navrhne optimální řešení problému a výsledek je pak mnohem lepší než si představujete. Dle mé zkušenosti byly všechny zákroky, provedené paní...

Číst dál

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (8)

Opakování aplikace botulotoxinu
Odpověď odborníka · 29. 9. 2016

Účinek aplikace botoxu se liší podle dávky, místa aplikace. Obecně se uvádí 3-5 měsíců, ale po opakované aplikaci se délka trvání prodlužuje. Botulotoxin se odbourává postupně, stejně tak postupně se obnovují i vrásky. Tento proces se neděje...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.