MUDr. Jana Hlaváčková - MEDICOM Clinic

(19 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Viniční 235, Brno, Jihomoravský kraj
Evidenční číslo v ČLK 5150063179
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Hlaváčková - MEDICOM Clinic
(19 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jana Hlaváčková zastává od roku 2018 v MEDICOM Clinic funkci korektivního dermatologa. 

MUDr. Jana Hlaváčková se již přes jedenáct let věnuje oblasti estetické dermatologie. Blíže se specializuje především na komplexní řešení stárnutí pokožky, a proto se snaží kombinovat různé metody z oboru dermatochirurgie a dermatologie.

Lékařka se aktivně účastní a absolvuje různé kurzy a stáže, a to pod vedením předních korektivních dermatologů a plastických chirurgů. Rovněž se často účastní odborných kongresů zaměřených na problematiku dermatologie, jak u nás v České republice, tak i v zahraničí. 

Praxe

MUDr. Jana Hlaváčková úspěšně dokončila v roce 2005 studium všeobecného lékařství na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. Od roku 2006 do roku 2015 působila jako sekundární lékařka kožního oddělení ve Vojenské nemocnici Brno. V roce 2014 zdárně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie. Mezi lety 2014 a 2017 pracovala jako vedoucí lékařka pro sekci korektivní dermatologie na Klinice plastické chirurgie Leticie. Od roku 2015 je zástupkyní primáře kožního oddělení ve Vojenské nemocnici Brno. Od roku 2018 je součástí MEDICOM Clinic.

Kurzy, certifikáty

Lékařka se během své praxe zúčastnila několika kurzů, například absolvovala kurz zaměřený na dermatoskopii v Bioptické laboratoři v Plzni, také kurz laseroterapie prováděné pomocí diodových laserů nebo kurz aplikace mezoterapie. 

Rovněž je držitelkou řady certifikátů, a to pro aplikaci vstřebatelných mezonití, injekčních výplňových materiálů, botulotoxinu nebo pro provádění chemického peelingu (Isis, Neostrata, Skintech).

Vzdělávací činnost

Od roku 2003 do roku 2005 se MUDr. Jana Hlaváčková věnovala výuce základní resustitace v Autoškole Autoglobal v Plzni. Od roku 2014 školí ve Vojenské nemocnici Brno lékaře v oboru dermatochirurgie a v práci s lasery (předatestační příprava).

Výzkum
  • rok 2014:  „Komplikace diabetu – mezioborová spolupráce“ (atestační práce)
  • rok 2013: „Botulotoxin typu A a jeho využití v estetické dermatologii" (studie)

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2006

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Recenze (19)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Moc dekuji. At se Vam dari.

Moje obavy byly zbytečné. Skvělá paní doktorka, která mi vše vysvětlila. Sestřička také milá a velice ochotná. Můžu jen doporučit! Příště půjdu na znaménka určitě zase k vám.

Velmi příjemná paní doktorka, vše vysvětlí, je upřímná a dokáže poradit.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.