Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

12. 10. 2016 · Aktualizováno: 13. 10. 2016

Velká asymetrie a prsa na "Venuši"

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Velká asymetrie a prsa na "Venuši"
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Měla jsem problém s velkou asymetrii prsou. Do toho jsem ještě měla obě prsa na "Venuši", takže mne to docela trápilo. Po dlouhém váhání a studu jsem se rozhodla s tím něco dělat. Pan doktor mne se vším seznámil. Jeho klidnost a citlivost mne přesvědčila, že nechci jinam. Na operaci jsem šla v dubnu 2012. Průběh operace proběhl v pořádku a bez komplikací. Už po sundaní obvazu bylo vidět s jakou pečlivostí byla operace provedena, protože prsa vypadala souměrně a měla tvar, který jsem nečekala. Výsledek byl dokonalý. Po opadnutí otoku a modřin, kterých zase až tak moc nebylo, byla prsa ve výsledku opravdu krasná, souměrná, pevná a plná s dvorci ve stejné linii. Pro mne je výsledek operace splněným snem. Když jsem se pár let po tom rozhodovala, že bych si nechala upravit i nos, jelikož jsem na něm měla velký hrbol a působil křivě, veděla jsem naprosto přesně kam půjdu. Netušila jsem, jak by měl můj nos vypadat, žádné fotky jsem s sebou na konzultaci nebrala. Nechala jsem vše na panu doktorovi, aby mi udělal nos, který by seděl a líbil by se mu k mému obličeji. Ve finále provedl snesení hrbolu, malou rotaci špičky a přestřihl uzdičku. Operace proběhla zhruba před 2 měsíci (srpen 2016). Opět vše proběhlo bez komplikací. Nos má zachovanou citlivost a "hybnost" jako předtím a přetnutí uzdičky mi neovlivnilo nijak úsměv, což byla má jediná obava. Výsledek je opět skvělý. Mám krásně zjemněný obličej a je opět vidět pěčlivost a preciznost provedení. Za mne mohu pana doktora jedině doporučit.

1

Komentář (1)

Děkuji za tuto zkušenost, vy jste to tak krásně popsala, že má úplně chuť vidět fotky :D nevložila byste náhodou? Anonymně samozřejmě bez obličeje?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
široká jizva

Rozhodne kliniku nedoporucuji, bohuzel po roce po me modelaci prsu mam az centimetrove sirokou jizvu. Myslim si, ze to je moc velka chyba od lekare (operaci provadela pani doktorka F.). Moc me to mrzi, protoze kdybych vedela ze bude takovy vysledek...

Číst dál
Krásná prsa po modelaci

Už od puberty mě trápila velká prsa, která mi způsobovala bolesti zad, bránila mi se plně věnovat sportu a ani nákup spodního prádla se neobešel bez problémů. Po dvou porodech a následném tříletém kojení svých dvou dětí jsem měla prsa nejen...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.