ESTETIK POINT s.r.o.

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Wellnerova 1215/1, Olomouc, Olomoucký kraj
IČP nebo IČO 17265720
Možnosti financování
ESTETIK POINT s.r.o.
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Estetik Point je klinika estetické medicíny, neinvazivní terapie a plastické chirurgie, která se nachází v samém srdci Olomouce. Klinika cílí na kvalitu ve výběru atestovaných lékařů, aplikačních materiálů a nejmodernější technologie v přístrojové estetice. Každodenní náplní kliniky je především naslouchat klientům, doporučit vhodné estetické ošetření nebo chirurgický zákrok a každého pacienta individuálně provést celou jeho proměnou až k dosažení vysněného cíle.

Tým kliniky ESTETIK POINT

Mgr. Hana Vyroubalová, MBA je spolumajitelkou kliniky a konzultantkou specializující se na anti-agingové zákroky estetické medicíny a neinvazivní terapie. Své zkušenosti získala mnohaletou praxí jako manažerka na prestižní klinice estetické medicíny a plastické chirurgie v České republice. Mgr. Hana Vyroubalová, MBA se i nadále ve svém oboru aktuálně vzdělává a to jak na českých tak i zahraničních kongresech, seminářích a odborných workshopech.

Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA. Je velmi zkušený plastický chirurg s bohatou mnohaletou praxí v ČR i v zahraničí. V estetické plastické chirurgii má široký záběr zákroků. Mezi jeho nejčastěji prováděné zákroky patří plastické operace obličeje jako je facelift, operace horních a dolních víček, zeštíhlení tváří a zvednuti spadlého obočí. Mezi chirurgické zákroky těla patří augmentace prsou pomocí prsního implantátu nebo vlastního tuku, abdominoplastika, liposukce a jiné.

MUDr. Issam Al Awa je zkušený plastický chirurg s dvacetiletou praxí. Specializuje se na moderní liposukční metody pomocí laserů, ultrazvuku a argoplazmy. Jeho hlavní specializací jsou operace prsou jako zvětšení, modelace nebo zmenšení prsou, dále provádí abdominoplastiky aj.

MUDr. Gabriela Koporová je atestovaný plastický chirurg s širokým spektrem výkonů. Specializuje se na aplikaci výplní, botulotoxinu, Framelift – niťový lifting, injekční lipolýza, mezoterapie, skinbooster, Radiesse. Je expertkou na zvětšení rtů, při kterém používá vlastní unikátní techniku. Dále nabízí konturaci obličeje, beautifikaci obličeje, vyhlazení vrásek čela, glabely, očí případně korekce svalové dysbalance jinde na obličeji, tekutý browlift, hloubková hydratace pokožky, revitalizace/omlazení pokožky, tekutý lifting, korekce pruhů platysmy, korekce hyperhydrozy v podpaží a rukou, výplň kruhů pod očima, zlepšení vitality kůže na krku, dekoltu a hřbetu rukou. V lokální anestezii provádí tyto zákroky – Blepharoplastika horních a dolních víček, browlift, minifacelift, otoplastika, labioplastika, liposukce s rejuvenací obličeje nebo rukou vlastním tukem. V celkové anestezii provádí tyto výkony – augmentace prsou, redukce prsou, modelace prsou, liposukce, lipograftingy, facelifty, necklifty, abdominoplastiky, brachioplastiky, valy stehen, gynekomastie, labioplastiky.

Na klinice Estetik Point jsou nabízeny pouze prémiové služby v plastické chirurgii, neinvazivní terapii a estetické medicíně prováděné od vysoce kvalifikovaných odborníků.

Mezi zákroky neinvazivní terapie patří např. Redukční modelace těla 6 v1, Nechirurgický lifting hýždí, Redukce celulitidy, Řešení inkontinence, Prémiové anti-agingové ošetření Dermaclear nebo Permanentní make-up a jiné.

Speciální ošetření v estetické medicíně na klinice Estetik Point jsou Frame Lift, Úprava rtů – unikátní techniky, Tekutý lifting, Konturace obličeje, Beautifikace obličeje, Nechirurgická korekce nosu, Omlazení krku, dekoltu a hřbetu rukou, Skinboostery, Beautifikace nevěst aj.

Na klinice Estetik Point také probíhají odborné vzdělávací workshopy pro lékaře v oblasti aplikačních materiálů Restylane a Sculptra pod záštitou společnosti SKINDUSTRY s.r.o., která je oficiálním distributorem švýcarské společnosti Galderma S.A.

Parkování pro klienty je možné v podzemních garážích parkoviště Namiro nebo v nadzemním parkovišti Palackého.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ano

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Certifikáty:

 • Pojistný certifikát odpovědnosti za škodu
 • Certifikát odborné způsobilosti v estetické chirurgii

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Pondělí- Pátek 8:00-16:00

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Body Lift

Koupila jsem si balíček ošetření Redukční modelace těla 6v1. Sestřička mě hrozně moc namotivovala a už po pár ošetřeních jsem začala vidět výsledky. Tímto bych chtěla moc poděkovat za skvělý přístup a hlavně super výsledky. Cítím se a vypadám díky vá...Číst dál

Abdominoplastika

Doc. MUDr. Martin Molitor je velmi zkušený profesionál. Měla jsem obrovskou diastázu a vyklenuté břicho. S výsledkem jsem maximálně spokojená, ale jeho práci jsem už znala, takže jsem šla za jistotou. Všem vřele doporučuji, budete v těch nejlepších r...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.