Adimon s.r.o.

Adimon s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Moskevská 658/41, Liberec, Liberecký kraj
Adimon s.r.o.
Adimon s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Jsme chirurgická ambulance se zaměřením na dermatoonkochirurgii. Naší hlavní činností je těsná spolupráce s dermatologickou ambulancí, ve které se rozhodne, jestli kožní onemocnění nebo projevy patří do sféry léčení chirurgem nebo jde o pouhé pigmentové znaménko vhodné ke kosmetickému výkonu. Následně provedeme ošetření s nejvyšším možným kosmetickým efektem.

Klinika Adimon s.r.o. se nachází ve 2. patře budovy v ulici Moskevská v Liberci. V ambulanci jsou pod dohledem zkušeného chirurga MUDr. Jaroslava Chaluše nabízeny estetické, kosmetické a dermatologické zákroky. Mimojiné je možné se taktéž objednat na ošetření různých úrazů, předoperační a pooperační vyšetření, kosmetické ošetření, na odstranění nebo vyléčení kožních defektů. Také je možné se objednat na konzultace jakýchkoliv zdravotních potíží.

Hlavním lékařem na klinice je MUDr. Jaroslav Chaluš. Pan doktor vystudoval Vysokou školu na 1. Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor chirurgie kde také v roce 1985 úspěšně odpromoval. Za svoji celoživotní praxi nasbíral nespočet zkušeností, které nyní plně uplatňuje na pracovišti Adimon s.r.o. v Liberci. MUDr. Jaroslav Chaluš je držitelem platné licence udělené Českou lékařskou komoru k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru chirurgie a dalších specializovaných terapeutických a endoskopických metod.

Mezi zákroky estetické medicíny nabízená na klinice Adimon s.r.o. patří chirurgické nebo invazivní odstranění lipomů, kožních výrůstků nebo odstranění xantelazmat. Mezi další dermatologické zákroky patří léčba bradavic, korekce jizev nebo odstranění znamének. Na klinice vám taktéž pomohou se zbavit problémů s nehtovou plísní nebo odstranit nepodařené tetování.

Klinika Adimon s.r.o. je smluvním zařízení pro všechny zdravotní pojišťovny na území České republiky. Ke konzultaci je doporučováno se předem objednat a to buď telefonicky nebo přes informační formulář. Ordinace je otevřena každý všední den.

Naším cílem je se starat o vaše zdraví. Krása vaší pleti je cílem našeho umění.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (5)

Odstranění jizvy v obličeji
Odpověď odborníka · 3. 7. 2023

Vážená Hanko, s jizvou v obličeji vám určitě pomůžeme, ale musíme vás vyšetřit a podle aktivity procesu rozhodneme o výkonu a případně ošetření laserem, který celou záležitost dle mého názoru dotáhne.. Objednejte se do naší ambulance. S pozdravem dr....

Číst dál
Keloidní jizvy po obřízce
Odpověď odborníka · 13. 6. 2023

Dobrý den, keloidní reakce při hojení ran je obrovský dosud neprobádaný problém. Nedá se zjistit, kdo a jestli pokaždé zareaguje tvorbou keloidu a řešení je tedy téměř nemožné. Doporučuji zkusit laser na okraji některé jizvy, výsledek je nejistý....

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.