Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Po roce a půl mám stále bolesti a prso každé jiné

Jsem po zákroku Nestojí to za to
luiisa
Luiisa
Vytvořeno: 12. 10. 2016 · Aktualizováno: 13. 10. 2016
Příběh

Operace probehla 27.5.2015 a doted mam bolesti, v prsou stale hematony, ruzne nepravidelne boule. Kazde prso jine jakoby kazde delal nekdo jiny...mozna asistent? Velikost prsou neodpovida dohode predoperacnim slibum. Pooperacni pece nulova, pri podezreni na absces me odesilala do Kladna at si najdu nekoho kdo se o me postara. Na prsnim v Kladne me odeslali po telefonicke domluve na ultrazvuk prsu, kde byl absces videt, lékař se na snimek ani nepodival. Lituji, ze jsem na zmenseni prsu sla, radeji bych mela zpatky ty sve obrovske, vytahane, ale nemela bych prsa i v podpazi jako ted a k tomu stale bolesti.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
wild6148000
Doporučený člen

·

· 13. 10. 2016

Luiiso, můžu se Vás zeptat, jak teď budete situaci řešit? Chodíte tedy někam jinam? Komplikace nastávají podle statistik v 15% případů, takže to se může stát, ale přístup lékaře by měl být takový, aby situaci řešil, což asi ve Vašem případě není :-( podle čeho jste lékaře vybírala?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.