Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.

Plastická chirurgie Praha
 • 29 odpovědí
 • 13 Likes

Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.

 • 99% do 1 dne 21
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů

Napište nám

Recenze (16)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D. již získal/a tuto recenzi

Výměna prsních impantátů, operace horních a dolních víček

 |  Výměna implantátu
Denisa  |  16.7.2018
  Spokojený/á

Dobrý den, chtěla bych se podílet s moji zkušenosti operace dolních a horních víček a výměnu prsních implantů u pana doktora Ondřeje Měšťáka. Jsem 17 dní po operaci a na očích už není vidět že jsem nějaké operaci postoupila. Po vytažení stehů jsem byla tak strašně šťastná, že me až slzy tekly. Moje ... Více 

Plastika prsů u Ondřeje Měšťáka

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Adélja  |  12.4.2018
  Spokojený/á

Jsem velmi spokojena s praci i pristupem pana Dr.O.Měšťaka..Naprosto všem doporučuji..Ma zlaté ruce i jeho osobni přistup je naprosto perfektni.Nikdy bych uz k nikomu jinemu nesla.Vsechny moje známe posilam jen k němu a dosud jsem jeste neslyšela zadnou negativni zkušenost..👍👍👍❤

 1 Like  |   1 Komentář

Zvacsenie poprsia jedine doc Mestak!!!

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Princess  |  2.10.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 92 000 Kč

Pre zvacsenie poprsia som sa dlho rozhodovala... pan doc Mestak bol na odporucania mojou jedinou volbou a trefou do cierneho , je nielen velmi prijemny ale i velky profesional.je velmi flexibilny, pri svojej zaneprazdnenosti , rychlo odpovedal na moje emaily. K nikomu inemu len k nemu:) velmi odporu... Více 

 1 Like  |   2 Komentářů

Týden po operaci a jen malinké modřinky

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Registrovaný uživatel  |  7.7.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 13 600 Kč

Jsem velice spokojena jsem tyden po operaci malinke modrinky male otoky.Pan doktor byl moc mily vse mi vysvetlil a podporil me v mem strachu zakrok od neho bezbolestivy.

 3 Komentářů

Mudr. Ondřej Měšťák - the best - zlaté ruce

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
LuckaG  |  8.6.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 81 000 Kč

Mudr. Ondřej Měšťák je sympaťák, skvělý lékař, usměvavý, empatický, prostě člověk na pravém místě. Velmi dobře poradí, ještě lépe operuje. Výsledek stojí za to. Nedělá přehnaně obrovská prsa, upřednostňuje přirozený vzhled. Neměl problém mi odepsat na SMS v noci, když jsem měla strach při malém krvá... Více 

 1 Like  |   2 Komentářů

Spodní víčka bez modřin

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Zlato  |  25.5.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 13 000 Kč

Dne 5.4.2017 jsem podstoupila operaci spodních víček. Zákrok se podařil velice dobře bez bolesti a také bez modřin,které většina lidí po operaci má. Děkuji Dr. Měštákovi ml. za milé vystupování a perfektní přístup a jeho zlaté ručičky.

 5 Likes  |   2 Komentářů

Je to kouzelník!-anatomické, 270 ml, z podprsní rýhy.

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
MH  |  5.2.2017
  Spokojený/á

Pana doktora mohu ho jen doporučit. Je to profesionál, výborný chirurg, navíc velice milý a stále usměvavý. Výsledkem operace jsem nadšená! Krásná, čistá práce, prsa vypadají úplně přirozeně. Z ničeho mi pan doktor dokázal vykouzlit 70D. Děkuji!

 1 Like  |   10 Komentářů

Rhinoplastika: Orlí nos je minulost

 |  Operace nosu (Rhinoplastika)
Registrovaný uživatel  |  3.7.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 37 400 Kč

Chtěla bych se také podělit o svoji zkušenost s panem doktorem Ondřejem Měšťákem. Už u první konzultace mi byl pan doktor velmi sympatický a plný dobré nálady, nemluvě o tom, že jsme ihned domluvili termín operace. Můj nos byl 2x zlomený, a tím sním bylo obtížnější pracovat, ale pan doktor se toho n... Více 

 1 Like  |   1 Komentář

Zvětšení prsou z A na D

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Vevetka  |  19.6.2016
  Spokojený/á

Především chci panu doktorovi moc poděkovat za odvedenou práci, má zlaté ručičky a výsledek je naprosto excelentní. Docela dlouho jsem zvazovala na kterou kliniku a ke komu jit, nakonec jsem se rozhodla pro kliniku Esthe a pana doktora Ondreje Mestaka. Mela jsem hodne mala prsa, spis jsem je nemela... Více 

 15 Komentářů

Další recenze

Doporučení kolegů

Profil - Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D. - Plastická chirurgie Praha

Motto:

Nesmírně si vážím důvěry svých pacientů. Neskončím se zákrokem, dokud nevím, že jsem udělal maximum. Každému pacientovi chci vždy nabídnout tu nejlepší péči jaká v dané době existuje.

ČlenstvíOstatní členství:

 • ISPRES - International Society of Plastic Regenerative Surgery

Uvítání

MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D. působí jako plastický chirurg na soukromé klinice Esthé a na klinice plastické chirurgie 1. lékařské fakulty a nemocnice na Bulovce. Za svojí klinickou a vědeckou práci získal řadu ocenění, např. od American Society of Plastic Surgery, International Society of Aesthetic Plastic Surgery a jiných.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Zabývá se celým spektrem plastické chirurgie, kromě estetické chirurgie rekonstrukcemi prsů po onkologických onemocněních, rekonstrukcemi břišní stěny a rekonstrukční mikrochirurgií.

Vzdělání a praxe

Doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D. je absolventem na 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde také získal atestaci z oboru plastické chirurgie. Doktorát v oboru tkáňového inženýrství získal na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde působí na klinice plastické chirurgie jako zástupce přednosty pro výuku. V roce 2017 byl rektorem Univerzity Karlovy jmenován docentem pro obor chirurgie na základě jeho publikační, vědecké a pedagogické aktivity, po obhájení habilitační práce na téma rekonstrukce břišní stěny. 

 Zúčastnil se i řady zahraničních stáží. Posbíral tak užitečné zkušenosti například od slavného českého plastického chirurga působícího v Bostonu, Bohdana Pomahače, který proslul díky úspěšným transplantacím obličeje. Opakovaně se byl učit v Brazílii (Luiz Haroldo Pereira), Mexiku, Belgii (Tonnard a Verpele), Nizozemí, Turecko (Reha Yavuzer, Nazim Cerkes and Tunc Tyriaki), Velká Británie (Marcos Sforza), Finsko (Tiina Viitanen) USA (prof. May) nebo u prof. Fu-Chan Wei a prof. Ming-Huei Chen na Taiwanu.

 Na humanitání misi v Jordánsku léčil zraněné ze syrského konfliktu. Posléze pomáhal zavést obor plastické chirurgie do vládního programu zdravotní pomoci MEDAVAC.

 Působí v redakční radě řady odborných časopisů, včetně oficiálních časopisů české společnosti plastické chirurgie – Acta Chirurgicae Plasticae a americké společnosti plastické chirurgie Plastic and Reconstructive Surgery Global Open. Organizoval řadu mezinárodních konferencí v Praze i v zahraničí (Londýn, Budapešť, Athény).

Jako chirurg se na klinice Esthé zabývá celým spektrem estetické chirurgie. Kromě ní pomáhá svými zkušenostmi z plastické chirurgie ženám po onkologických onemocněních s rekonstrukcemi prsů a rekonstrukcemi břišní stěny. Založil iniciativu NewMamma www.newmamma.eu, která informuje pacientky po odstranění prsu o možnostech návratu k normálnímu životu s pomocí rekonstrukcí prsu.

O své zkušenosti se podělil s posluchači kongresu brazilské společnosti plastické chirurgie v Goiania, na světovém kongresu ISAPS (International Society of Aestetic Plastic Surgery) v Ženevě a v Kyotu, na světovém kongresu IPRAS (International Confederation of Plastic and Aesthetic Surgery Societies) v Santiago de Chile a na světovém kongresu IQUAM v Budapešti.

Zajímavosti

Kromě klinické praxe se Doc.MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D. věnuje výzkumu zejména oblasti biomateriálů, tedy jakýchsi „náhradních dílů pro lidské tělo“. Publikoval více než 40 odborných článků, včetně nejvýznamnějších časopisů s vysokým impakt faktorem, je řešitelem nebo spoluřešitelem výzkumných grantových projektů a spoluautorem 5 odborných knih o plastické chirurgii. Má za sebou více než 40 přednášek tuzemských a 20 zahraničních.

Mezi nejvýznamnější publikace patří:

“Evaluation of Oncological Safety of Fat Grafting After Breast-Conserving Therapy: a Prospective Study.” Ann Surg Oncol 23(3): 1–6.

“Outcomes after centrifugation versus PureGraft for fatgrafting to the breast after breast-conserving therapy”, World Journal of Surgical Oncology World Journal of Surgical Oncology. 2014

“Mesenchymal Stem Cells Seeded on Cross-Linked and Noncross-Linked Acellular Porcine Dermal Scaffolds for Long-Term Full-Thickness Hernia Repair in a Small Animal Model.” Artif Organs. 2013

“Hyperprolactinaemia: A cause of severe postoperative complication after reduction mammaplasty.” Journal of Plastic Surgery and Hand Surgery 0 (2013)

“Breast Reconstruction after a Bilateral Mastectomy Using the BRAVA Expansion System and Fat Grafting.” Plastic and Reconstructive Surgery–Global Open Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do* Zákroků ročně
Abdominoplastika (Operace břicha) Od 44 900 Kč Do 50 000 Kč
   Lipoabdominoplastika Od 50 000 Kč Do 60 000 Kč
   Miniabdominoplastika Od 33 700 Kč Do 33 700 Kč
Endotine – implantáty (alternativa browliftu, foreheadliftu, faceliftu, neckliftu)
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Od 42 400 Kč Do 56 000 Kč
   Endoskopický lifting
Injekční výplně za 1ml Od 7 900 Kč 30
   Juvéderm® Od 7 900 Kč 20
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) Od 10 000 Kč Do 60 000 Kč
   Restylane® Od 7 900 Kč
   Teosyal® Od 7 900 Kč 30
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 7 500 Kč 30
Korekce jizev Od 5 000 Kč
Korekce vrozených vývojových vad prsu
Labioplastika v lokální anestezii
Liposukce Od 16 000 Kč 50
   Aplikace vlastního tuku Od 10 000 Kč Do 60 000 Kč 50
   Liposukce klasická Od 16 000 Kč
   Liposukce tumescentní Od 16 000 Kč
   Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo) v celkové narkóze Od 18 900 Kč
   Liposukce vibrační Od 15 900 Kč
MACS-lift
Mastektomie
Modelace prsou (Breast-lift) Od 47 100 Kč Do 47 100 Kč
   Modelace prsou metodou Single Scar
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) bez ceny implantátu Od 56 400 Kč Do 56 400 Kč
   Modelace prsou s augmentací vlastním tukem
Niťový lifting
   Facelift Silhouette Lift
   Facelift Silhouette Soft
   Niťový lifting APTOS
Obličejové implantáty
Obřízka Od 20 000 Kč Do 20 000 Kč
Odstranění kruhů pod očima
Odstranění podbradku Liposukce ultrazvuková -... Od 7 900 Kč Do 20 000 Kč
   Liposukce brady
   Neinvazivní odstranění podbradku - Belkyra
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 1 000 Kč 50
Operace asymetrie prsou Od 47 000 Kč Do 56 000 Kč
Operace čela (Forehead lift) Od 38 000 Kč Do 42 000 Kč
Operace čela endoskopickou metodou Od 38 000 Kč Do 42 000 Kč
Operace gynekomastie Od 29 800 Kč Do 30 000 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) Od 18 200 Kč Do 37 000 Kč
   Reoperace nosu
Operace obočí (Brow lift) Od 38 000 Kč Do 42 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 11 000 Kč Do 15 000 Kč
   Operace dolních víček Od 12 500 Kč 50
   Operace horních víček Od 11 200 Kč 100
Operace uší (Otoplastika) V-Y posun Od 15 200 Kč
Plastická operace hýždí
Plastická operace krku
Plastická operace paží Od 30 000 Kč Do 40 000 Kč
Plastická operace stehen Od 34 400 Kč Do 40 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Od 20 700 Kč Do 20 700 Kč
Propichování a nastřelování náušnic Od 5 000 Kč Do 5 000 Kč
Rekonstrukce prsního dvorce - 2ks
Rekonstrukce prsu Od 30 000 Kč Do 60 000 Kč 50
Septoplastika (operace nosní přepážky) alles inklusive Od 11 500 Kč
Ultrazvuková liposukce VASER Od 19 000 Kč Do 50 000 Kč
Úprava dvorců a bradavek
Úprava vpáčených bradavek Od 9 200 Kč Do 9 200 Kč
Vyhlazení vrásek
   Vyhlazení vrásek vlastním tukem
Vyjmutí implantátu Od 35 000 Kč Do 60 000 Kč
Výměna implantátu Od 35 000 Kč Do 60 000 Kč
Zmenšení prsou Od 50 900 Kč Do 50 900 Kč 50
Zvětšení prsou (Augmentace) bez ceny implantátu Od 35 800 Kč Do 90 000 Kč
   Kompozitní zvětšení prsou Od 80 000 Kč Do 105 000 Kč
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou) Od 60 000 Kč Do 70 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) Od 7 900 Kč Do 15 000 Kč
   Lifting rtů
   Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling) Od 20 000 Kč Do 20 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Kompozitní zvětšení prsou

22.5.2018

Kompozitní zvětšení prsou je nová technika spočívající v kombinaci silikonového implantátu a přenosu vlastní tukové tkáně. Výsledkem... Více 

Rakovina prsu

19.3.2014

Rakovina prsu je nejčastějším zhoubným nádorem u žen a jeho výskyt se během posledních 20 let zdvojnásobil. Četnost /incidence/ karcinomu... Více 

Nový nos, nový život

16.12.2009

Špíčky můžeme utajit pod oděvem, šikovná podprsenka vykouzlí pěkné poprsí, dobré nalíčení zvýrazní oči a pod kvalitním make-upem se taky... Více 

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Praha
Adresa
Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

Ordinační hodiny
Pondělí
16:00 - 19:00 
Úterý
16:00 - 19:00 
Plastická chirurgie Londýn
Adresa
18-22 Queen Anne Street
W1 Wellness clinic
Londýn
Velká Británie

 • 99% do 1 dne 21
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů