Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

25. 4. 2018 · Aktualizováno: 4. 10. 2023

Operace gynekomastie u MUDr. Remeše v Chrudimi

Stojí to za to

O lékaři

Chrudim
Hodnocení:
Operace gynekomastie u MUDr. Remeše v Chrudimi

Dnes je to měsíc, co jsme byl u pana doktora na operaci, kdy mi byla odstraněna prsní žláza (poměrně velká 55 a 49 mm). Operace byla provedena v lokální anestezii a vše bylo bezbolestné,a to včetně následné rekonvalescence. Přístup MUDr. Remeše byl od začátku naprosto profesionální a musím uznat, že výsledek opravdu stojí za to a to dle slov pana doktora bude po naprostém zhojení ještě lepší. Pana doktora Remeše mohu tedy zcela jistě všem doporučit především díky precizní práci (jizvy nejsou viditelné), profesionálnímu a lidskému přístupu a především péči, která je vám ze strany všech zaměstnanců uvedeného zařízení poskytnuta.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Gynekomastie MUDr. Šormová Plzeň

Moderní prostředí , více než příjemný personál. Operace proběhla přesně podle plánu. Pooperační péče výborná. Jsem měsíc po operaci a s výsledkem jsem opravdu spokojen . Splnilo to mé očekávání a plastickou chirurgii MUDr.Šormové mohu vřele...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.