Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Operace gynekomastie u MUDr. Remeše v Chrudimi

Stojí to za to

O lékaři

Chrudim
Hodnocení:
Operace gynekomastie u MUDr. Remeše v Chrudimi
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dnes je to měsíc, co jsme byl u pana doktora na operaci, kdy mi byla odstraněna prsní žláza (poměrně velká 55 a 49 mm). Operace byla provedena v lokální anestezii a vše bylo bezbolestné,a to včetně následné rekonvalescence. Přístup MUDr. Remeše byl od začátku naprosto profesionální a musím uznat, že výsledek opravdu stojí za to a to dle slov pana doktora bude po naprostém zhojení ještě lepší. Pana doktora Remeše mohu tedy zcela jistě všem doporučit především díky precizní práci (jizvy nejsou viditelné), profesionálnímu a lidskému přístupu a především péči, která je vám ze strany všech zaměstnanců uvedeného zařízení poskytnuta.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Gynekomastie s liposukcí

Je to už měsíc od operace gynekomastie s liposukcí a ten pocit nejde popsat slovy .. 7 let trápení,nechutí,cvičením které nikdy nepomohlo,celkovým stresem a plno zkažených dovolených je u konce konečně si můžu vzít tričko bez potisku na tělo...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.