MUDr. Gabriel Badida

(14) 100 % doporučuje
Olomouc
MUDr. Gabriel Badida dbá na to, aby pacientům poskytl ty nejlepší služby, a aby byli co nejvíce spokojeni s konečným výsledkem. Veškeré jeho zákroky jsou prováděny s největší péčí a pečlivostí.MUDr. Gabriel Badida vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promoval v roce 2015. Je členem České lékařské komory (ČLK). Pan doktor působí jako plastický a rekonstrukční chirurg na Oddělení plastické a estetické... (operace prsních tkání u mužů Olomouc)

MUDr. Alexandr Šimek

(4) 100 % doporučuje
Olomouc
Cena od: 16.000 Kč do 20.000 Kč
 MUDr. Alexandr Šimek vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Úspěšně odpromoval v roce 1984 a od té doby se věnuje své kariéře chirurga. Je držitelem licence v oboru plastické chirurgie (osvědčení: č. 84739-P). Dále má licenci k výkonu funkce odborného garanta pro plastickou chirurgii. (osvědčení č. 35678/73).  MUDr. Alexandr Šimek je členem Společnosti plastické i estetické chirurgie. V současné době působí na... (operace mužských prsou Olomouc)

MUDr. Daniel Stehlík

(15) 100 % doporučuje
Olomouc
Cena od: 19.000 Kč do 22.000 Kč
MUDr. Daniel Stehlík Specialista plastická chirurgie, mikrochirurg Studium: Lékařská Fakulta Univerzity Palackého v OlomouciStudium úspěšně dokončil roku 1999. Pracovní zkušenosti: Působil na II. chirurgické klinice, FN v OlomouciPracoval na I. chirurgické klinice, FN v OlomouciAbsolvoval stáž na Masarykově onkologickém ústavu v BrněByl stážistou v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém n. J.Klinika plastické chirurgie, FN u Svaté Anny... (plastická operace prsou u mužů Olomouc)

Poslední poptávky

Dobrý den, pane doktore Badido, kdy by bylo možné, co nejdříve, k Vám objednat na předoperační konzultaci? Děkuji, s pozdravem · 24. 11. 2020

Dobrý den, zvažuji operaci gynekomastie která mě trápí od mých 14ti roků.Je to vůbec možné v této době pandemie? Dále by mě zajimalo, jak dlouho trvá rekonvalescence(za jak dlouho bude schopný pracovat - práce spíše... · 2. 11. 2020