Nemocnice - Kožní oddělení Sokolov

Nemocnice - Kožní oddělení Sokolov

Žádné recenze
Ohodnotit
Slovenská 545, Sokolov, Karlovarský kraj
Nemocnice - Kožní oddělení Sokolov
Nemocnice - Kožní oddělení Sokolov
Žádné recenze

Informace

Kožní oddělení Nemocnice Sokolov poskytuje komplexní dermatovenerologickou péči, která je zaměřena jak na dospělé, tak na dětské pacienty. Probíhá zde například diagnostika a terapie kožních, ale i pohlavních chorob, dále jsou zde realizovány epikutánní testy či drobné chirurgické výkony. Mezi ně patří například odstranění kožních výrůstků. Jsou zde také ošetřovány chronické rány, především pak bércové vředy. K tomuto účelu jsou zde využívány moderní metody, mezi které patří například laserové ošetření.

Oddělení se skládá z několika ambulancí (které provozují řadu odborných poraden) a z kožního stacionáře.

Post primáře v současnosti zastává MUDr. Helena Němcová, staniční sestrou je zde Michaela Krausová. Pracoviště se nachází v 1. patře pavilonu s označením E.

Odborné ambulance

V Nemocnici Sokolov najdeme jak všeobecnou ambulanci pro děti a dospělé, tak specializovanou venerologickou ambulanci. Je zde provozováno také několik odborných poraden. Konkrétně se jedná o poradnu pro pigmentové névy či onkologickou poradnu.

Stacionář

Činnost tohoto pracoviště se zaměřuje na realizaci fototerapie. Tento způsob léčby má velmi pozitivní efekt při léčbě lupénky, ekzémů, akné, dále také například vitiliga. Zároveň zde mohou být prováděny léčebné koupele či převazy chronických ran. Nutno zmínit, že na tomto pracovišti se nachází biostimulační laser BTL, stacionář je také vybaven přístrojem Lymfoven. Ten slouží k léčbě otoků dolních, ale i horních končetin (společně s manuálními lymfodrenážemi).

Biostimulační laser

Tento přístroj využívá buněčné fotoaktivace. Léčba biostimulačním laserem je velmi efektivní, zároveň také bezbolestná. Tento laser dokáže řešit, akutní, ale i chronické kožní obtíže, a to zánětlivého, ale i nezánětlivého původu. Během aplikace dochází ke zlepšení mikrocirkulace, zvyšuje se energie buněk. Nutno zmínit, že ošetření tímto přístrojem nemá žádné vedlejší účinky a je možné jej využít i v celé řadě dalších oborů (gynekologie, stomatologie či například rehabilitace).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.