Nemocnice - Kožní oddělení Jihlava

Nemocnice - Kožní oddělení Jihlava

Žádné recenze
Ohodnotit
Vrchlického 59, Jihlava, Kraj Vysočina Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Nemocnice - Kožní oddělení Jihlava
Nemocnice - Kožní oddělení Jihlava
Žádné recenze

Informace

  • 562 návštěv profilu

Kožní oddělení Nemocnice Jihlava se skládá jak z ambulantní, tak lůžkové části.

Kapacita lůžkové části je 15 lůžek, jedno z nich je pak na samostatném pokoji. Tato část slouží k léčbě pacientů s onemocněními vyžadující složitější léčbu, dále jsou zde hospitalizováni pacienti s chronickými nemocemi, venerologickými onemocněními či zhoršeným stavem.

Součástí oddělení je i řada ambulancí. V rámci oddělení je také provozováno několik odborných poraden.

Současnou primářkou oddělení je MUDr. Marie Policarová, post vrchní sestry pak zastává Jitka Brožková.

Oddělení nabízí také řadu nadstandardních výkonů (tyto zákroky nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění). Mezi ně patří například mezoterapie či aplikace dermálních výplní.

Dermální výplně kyselinou hyaluronovou

Oddělení využívá produkty značky TEOSYAL, které jsou ze 100 % neživočišného původu a jejich součástí je kyselina hyaluronová. Tato kyselina představuje tělu vlastní látku, která má schopnost vázat na sebe vodu, jejíž obsah v tkáních s věkem klesá. Při aplikaci této látky je riziko nežádoucích účinků minimální.

Ošetření probíhá v lokální anestezii. Efekt pak přetrvává zhruba 9-18 měsíců, po uplynuté této doby se kůže vrací do původního stavu.

Mezoterapie

Tato metoda je velmi efektivní pro hydrataci pleti, zpomalení stárnutí pokožky, zároveň také vyhazuje povrchové a z části i středně hluboké vrásky.

Při ošetření je použit znecitlivující krém, není tedy třeba se obávat bolesti. Následně je do střední vrstvy kůže aplikována speciální látka – směs kyseliny hyaluronové, vitaminů a dalších prospěšných látek. Díky tomu se nastartují regenerační procesy a tvorba nového kolagenu. Pro dosažení maximálního efektu je vhodné zákrok opakovat.

Peeling kyselinou glykolovou

Peeling je vhodný pro léčbu akné (či drobných jizev po akné), dále povrchových vrásek či pigmentových skvrn. Nutno zmínit, že ošetření lze absolvovat jen v období bez výrazněno slunečního záření – tedy na podzim, v zimě a na jaře. Ošetření v létě není možné. Peeling vede k regeneraci povrchových vrstev pokožky.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Požádejte: Nemocnice - Kožní oddělení Jihlava o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!