Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Kožní oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Kožní oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Kožní oddělení

Uvítání

Kožní oddělení Nemocnice Kyjov poskytuje komplexní léčebnou a preventivní péči v celém rozsahu dermatovenerologie.

Současná kapacita oddělení je 15 lůžek. Pokoje jsou moderně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, nejčastěji jsou dvoulůžkové. Najdeme zde také koupelny lázeňského typu, které jsou využívány k provádění léčebných koupelí.

Současnou primářkou oddělení je MUDr. Markéta Repíková, vrchní sestrou na oddělení je pak Ilona Gajdoštíková. Pracoviště se nachází v pavilonu L2, konkrétně pak ve 2. patře.

Oddělení se zaměřuje zejména na léčbu chronických dermatóz, pohlavních nemocí, nádorových onemocnění kůže či kožní infekce. Mezi nejčastější výkony patří realizace epikutánních testů, fototestů či testů kožní tolerance, dále také provádění léčebných koupelí, odběr vzorků kůže či aplikace zevních léčiv.

Pracoviště má také zřízeno pracoviště fototerapie, na němž najdeme moderní přístroje. Mezi ně patří například univerzální kabina Waldmann. Fototerapie je pro pacienty velmi příjemná, zároveň je prokázán pozitivní efekt nastav onemocnění. Každý rok je zde provedeno zhruba 2000 výkonů. Ty jsou realizovány u hospitalizovaných, ale i ambulantních pacientů.

Naše klinika

Hospitalizace pacientů

K hospitalizaci je nutné si přinést osobní a hygienické potřeby, dále ručník, přezůvky, pyžamo, kartu pojištěnce a občanský průkaz. Nutno zmínit, že pacienti jsou na pokojích umísťovány na základě epidemiologického hlediska, dále dle způsobu a rozsahu zdravotní péče a také podle celkového zdravotního stavu daného člověka.

Samotný příjem probíhá na vyšetřovně. Během rozhovoru lékař zaznamenává důležité informace a také provádí potřebná vyšetření. To vše probíhá s ohledem na celkový stav daného pacienta.

Nemocnice Kyjov je zdravotnickým zařízením, které poskytuje komplexní ambulantní, ale i lůžkovou péči. Ta je zaměřena především na obyvatele okresu Hodonín a přilehlého okolí. Budova nemocnice se nachází na okraji města Kyjov, v klidném prostředí. Nemocnice je dobře dostupná veřejnou dopravou, přímo u nemocnice se nachází zastávka autobusu, kde zastavují autobusové linky z nedalekých vesnic a měst i městská hromadná doprava.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Strážovská 976
69733 Kyjov
Česká republika

Jste Nemocnice - Kožní oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com