Nemocnice - Kožní oddělení Kyjov

Nemocnice - Kožní oddělení Kyjov

Žádné recenze
Ohodnotit
Strážovská 976, Kyjov, Jihomoravský kraj
Nemocnice - Kožní oddělení Kyjov
Nemocnice - Kožní oddělení Kyjov
Žádné recenze

Informace

Kožní oddělení Nemocnice Kyjov poskytuje komplexní léčebnou a preventivní péči v celém rozsahu dermatovenerologie.

Současná kapacita oddělení je 15 lůžek. Pokoje jsou moderně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, nejčastěji jsou dvoulůžkové. Najdeme zde také koupelny lázeňského typu, které jsou využívány k provádění léčebných koupelí.

Současnou primářkou oddělení je MUDr. Markéta Repíková, vrchní sestrou na oddělení je pak Ilona Gajdoštíková. Pracoviště se nachází v pavilonu L2, konkrétně pak ve 2. patře.

Oddělení se zaměřuje zejména na léčbu chronických dermatóz, pohlavních nemocí, nádorových onemocnění kůže či kožní infekce. Mezi nejčastější výkony patří realizace epikutánních testů, fototestů či testů kožní tolerance, dále také provádění léčebných koupelí, odběr vzorků kůže či aplikace zevních léčiv.

Pracoviště má také zřízeno pracoviště fototerapie, na němž najdeme moderní přístroje. Mezi ně patří například univerzální kabina Waldmann. Fototerapie je pro pacienty velmi příjemná, zároveň je prokázán pozitivní efekt nastav onemocnění. Každý rok je zde provedeno zhruba 2000 výkonů. Ty jsou realizovány u hospitalizovaných, ale i ambulantních pacientů.

Hospitalizace pacientů

K hospitalizaci je nutné si přinést osobní a hygienické potřeby, dále ručník, přezůvky, pyžamo, kartu pojištěnce a občanský průkaz. Nutno zmínit, že pacienti jsou na pokojích umísťovány na základě epidemiologického hlediska, dále dle způsobu a rozsahu zdravotní péče a také podle celkového zdravotního stavu daného člověka.

Samotný příjem probíhá na vyšetřovně. Během rozhovoru lékař zaznamenává důležité informace a také provádí potřebná vyšetření. To vše probíhá s ohledem na celkový stav daného pacienta.

Nemocnice Kyjov je zdravotnickým zařízením, které poskytuje komplexní ambulantní, ale i lůžkovou péči. Ta je zaměřena především na obyvatele okresu Hodonín a přilehlého okolí. Budova nemocnice se nachází na okraji města Kyjov, v klidném prostředí. Nemocnice je dobře dostupná veřejnou dopravou, přímo u nemocnice se nachází zastávka autobusu, kde zastavují autobusové linky z nedalekých vesnic a měst i městská hromadná doprava.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.