Mé velké přání bylo mít po dětech opět pevná prsa

Zuzi

Můj sen se konečně stál skutečnosti a dne 30.3.2017 jsem podstoupila augmentaci u Dr. Pavla Kobzíka v PERFECT CLINIC v Praze. Mé velké přání bylo mít opět pevná prsa. Celému zákroku předcházelo pár konzultací na klinice PERFECT v Brně a také spoustu mých všetečných dotazů. Dříve jsem přemýšlela jen o modelaci, ale po třech dětech jsem si nakonec přála mít anatomické implantáty. Dnes jsem za to ráda a neměnila bych. S Dr. Kobzíkem jsme se domlouvali na anatomických implantátech pod prsní sval a pod prsní rýhu ve vel. cca 320-350 ml. Nakonec jsem byla po operaci mile překvapená s vel. 420 ml. Nemusel mi nijak dlouho vysvětlovat proč se tak stalo a jen dodám, že opravdu sedí fantasticky. Za tento krok jsem mu velice vděčná a musím pochválit nejen jeho zlaté ruky a jeho lidský přístup, a to především, že kdykoliv jsem se na něj mohla obrátit s dotazem apod. Děkuji celému týmu při zákroku, jejich profesionalitě a za velmi příjemné prostředí kliniky.

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
Netta

Krasna a velmi prirozena prsa.

Jana

Ahoj Zuzi, jsou značku implantátů zvolil doktor? Děkuji za fotky. Prsa vypadají moc dobře, asi se ti i hodí k postavě. Zajímalo by mě, jak jsi fungovala po operaci, psala jsi, že maš 3 děti :)

Zobrazit odpovědi 4
Zuzi

Ahojky Jani,značka implantátů je Natrelle střední výška a vysoký profil,pan doktor Kobzik mi to zvolil k mé postavě aby to vypadalo přirozeně.Foto je dva týdny po zákroku ,prsa se tvaruji cca tak půl roku.Ten týden po zákroku je fakt mazec,ale dá se to.Děti mám už velké ,tak nebyl problém a manžel pomáhal a fakt dva týdny jsem poctivě odpočivala,nic jsem nezvedala a neluxovala?

Reakce na Zuzi
Jana

Hodně žen má pocit tvrdých prsou po operaci, jak to máš ty?

Reakce na Jana
Zuzi

Tak pocit tvrdých prsou jsem mnela také i citlivé bradavky,ale cca po měsíci a půl to odeznelo,teď jsou už v pohodě .A ani na dotek není cítit ,ze jsou tam implantáty ?

Reakce na Zuzi
Jana

Jediné co mi tady chybí, je cena :) díky

Misulka_h

Ahojky, to je opravdu krásný výsledek. Toho jste docílili bez modelace, jen s vložením implantátů?

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Každá žena s mužským hrudníkem by si přála vypadat trochu žensky a proto i já jsem se rozhodla podstoupit zvětšení prsou. Bála jsem se neskutečně, ať už samotné operace a bolesti po probuzení, tak hlavně výsledku. Vybral... Více 

3 Likes   1 Komentář