Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Endolift v L-centru Pardubice

Pacient: kadernice

Postoloprty

Provedl/a: MUDr. Drahomíra Kotlářová v: Pardubice
MUDr. Drahomíra Kotlářová

Přibližná cena: 33.000 Kč

Uvedl/a: kadernice. Může se lišit podle pacienta a složitosti. Průměrná cena zákroku: Neinvazivní lifting obličeje je od 30.000 Kč.

Zákrok: stojí to za to

Informuje: kadernice. 87% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

5. 3. 2022 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Jmenuji se Šárka a je mi 52 let. Protože jsem v minulých měsících celkem dost zhubla, povisla mi kůže na krku a v obličeji. Rozhodla jsem se tedy podstoupit zákrok Endolift u p. doktorky Kotlářové v L-centru v Pardubicích. Byla jsem mile překvapena úžasnou komunikací a krátkou objednací lhůtou. Zákrok byl celkem bezbolestný, celá procedura trvala necelých 90 minut. Paní doktorka je velmi milá a empatická. Vše proběhlo nad očekávání dobře. Neměla jsem žádné otoky ani jiné komplikace, druhý den jsem mohla normálně fungovat. Po měsíci jsou výrazně patrné změny k lepšímu. Jsem zvědavá, jak budu vypadat za 3 měsíce, kdy jsou prý výsledky nejlépe zřetelné. Endolift a paní doktorku Kotlářovou můžu s klidným srdcem jen doporučit. Je to opravdový profesionál.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.