Dne 21.9 2021 jsem byla na Endoliftu. Za měsíc na fotce již byl vidět výsledek. Ale jak jde čas,efekt dobíhá a je čím dál lepší. Opravdu jsem mile překvapená a mám radost, že nemám žádné jizvy po zákroku, zlepšila se mi pleť a také se barevně sjednotila. Zbytečné jsem se zákroku obávala a byla předtím nervozní. Doporučuji.L.D

Před 2 měsíci jsem podstoupila endolift u paní doktorky Kotlářové v L-Centru v Pardubicích. Paní doktorka mi podrobně vysvětlila, jak bude postupovat. Zákrok trval cca 1hodinu, byl bezbolestný. Z výsledku a perfektní práce paní doktorky s Endoliftem jsem nadšená. Výsledky jsou výborné. Po 2 měsících úžasné změny. Endolift doporučuji všem, kteří chtějí vypadat lépe. Paní doktorce moc děkuji za její přístup k pacientům a její práci. KvetaV

Před měsícem jsem podstoupila zákrok Endolift provedený paní doktorkou Kotlářovou. Již po měsíci jsou viditelné výsledky, vypadám o několik let mladší. Žádná trojitá brada, povislá kůže na tvářích. Endolift opravdu pomohl. Doporučuji! Paní doktorka mi předem vysvětlila, jak bude zákrok probíhat, co bude dělat. Ošetření Endolift je s povrchovou anestezii bezbolestný. Lifting se provádí laserem tenoučkým optickým vláknem pod kůží. Ošetření není nepříjemné, ani bolestivé a již druhý den je možné jít do práce, nejsou žádné modřiny, ani žádné jizvy. Zákrok byl komfortní neboť i prostředí kliniky L-centra je velice dobře vybavené, příjemné. Sama paní doktorka Kotlářová je velice milá, přátelská, usměvavá, klidná, ochotná, lidská a má profesionální přístup k pacientovi. Vřele doporučuji jak paní doktorku Kotlářovou, tak i její sestřičku. Moc jim oběma děkuji za jejich přístup, snahu a obětavost a přeji jim mnoho úspěchů a dalších spokojených pacientů. Iva E.

Při návštěvě L centra v Pardubicích u paní doktorky Kotlářové jsem se dozvěděla o liftingu obličeje metodou Endolift. Paní doktorka mi vše vysvětlila a já neváhala ani chviličku. Hned jsem se na výkon objednala a srpnu podstoupila ošetření tváří a krku touto metodou. Vše trvalo včetně aplikace anestézie max 2 hod. Výkon je zcela bezbolestný a efekt je vidět okamžitě. Při další návštěvě jsme ještě vyzkoužely koncovku Endoliftu na vrásky na čele a opět efekt absolutní bomba viz. foto. Všem, kdo si chce pozvednout sebevědomí, cítit se lépe a hlavně vypadat mladší vřele doporučuji Endolift u paní doktorky Kotlářové. Nelze opomenout ani příjemné prostředí a atmosféru, kterou spolu se setřičkou vytvářejí. Velký dík oběma. Paní doktorko - jste šikulka. Martina, HK.

Byla jsem u paní MUDr. Kotlářové na liftingu obličeje pomocí nové metody Endolift. Výsledek je velice dobrý, pokožka je vypnutá, vrásky zmizely. Zákrok byl díky lokální anestezii bezbolestný, po dobu jednoho měsíce jsem cítila, jak se pokožka stahuje, vypíná. Procedura trvala cca 90 minut. Tento zákrok mohu jednoznačně doporučit.

vfac6170043

Amaryllis Centrum navštěvuji již několik let. Jelikož se bojím klasických operací, našla jsem tady tu správnou metodu, jak pozvednout ochabující tvář bez skalpelu...protože řezat se nenechám. Metodě ošetření nerozumím, ale hned po zákroku byla pleť viditelně lepší. Za měsíc byla tvář znatelně pozvednuta a její kvalita se rapidně zlepšila. Toto ošetření ze své zkušenosti mohu jenom doporučit. Prostředí čisté, útulné a personál, včetně paní doktorky Takácsové, je velmi příjemný, ochotný ..prostě profesionálové. Vše Vám předem vysvětlí, takže víte do čeho jdete. A ještě mají jednu skvělou vlastnost - postaví Vás na nohy. Vždy jsem odešla naprosto spokojena. Nikdy není pozdě začít o sebe dbát...a tak jsem nově zamilovaná a milovaná.

mize6189762

Na doporuceni moji kamaradky jsem absolvovala ve Forme clinic sezeni na omlazeni obliceje. Je mi temer 40 let a plet zacinam mit povadlou, zacinajici vrasky.. Sezeni bylo moc prijemne, plet jsem mela prohratou a napnutou. Dela se to pomoci hlavice? a gelu, postupne po celem obliceji. doporucuji protege,na omlazeni :-)

moon6193004

Vyzkoušela jsem zatím pouze neinvazivní lifting pleti Thermage, a musím říct, že opravdu funguje :-) Děkuji a také doporučuji všem ženám, co by chtěly omládnout snadno a rychle.

Již několik let občas vyhledám služby MUDr Kotlářové v L- centru Pardubice v rámci "anti - age" boje. Vždy jsem velmi spokojená s výsledkem, který je velmi přirozený a nenápadný, nemění charakteristiku obličeje, jen pomáhá zpomalit stárnutí. Jako lékařka oceňuji bezinfekčnost zákrokového sálku a kvalitu použitého místního znecitlivění. Nedávno jsem absolvovala endolift obličeje. Před zákrokem mi p. doktorka vše velmi podrobně vysvětlila, upozornila na možné nepříjemnosti při i po zákroku. Výkon samotný byl mírně nepříjemný, ale bolest snesitelná. 2. den jsem šla do práce a nikdo si ničeho nevšiml. Ani já sama nevidím výraznou změnu - až teprve srovnání fotografií před výkonem a měsíc po něm hovoří jasně o tom, že výkon měl smysl. A to ještě během dalších 2 měsíců má dojít k dalšímu zlepšení! Endolift obličeje po svých zkušenostech u MUDr Kotlářové v L-centru Pardubice mohu všem zájemkyním (i zájemcům) doporučit.

Hezký den. Ráda bych se podělila se svou zkušeností s ošetřením u paní doktorky Kotlářové v L centru v Pardubicích. Ve svých 45 letech jsem podstoupila Endolift - jeho provedení bylo bezbolestné, profesionální a já se nyní cítím mladší a přitažlivější. Touto cestou bych paní doktorce ráda velmi poděkovala za skvělé provedení Endoliftu v její příjemné klinice a ostatním ošetření u ní vřele doporučuji. Lenka P.