Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Úprava brady kyselinou hyaluronovou

Stojí to za to
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Pani doktorka je skutočne veľmi milá a šikovná. Najprv mi všetko vysvetlila a upokojila ma, nakoľko mám strach z ihiel a skutočne nízky prah bolesti. Zákrok prevádzala kanylou. Samotný vpich bol takmer bezpolestný, avšak samotná aplikácia nebola veľmi príjemná. V brade som mala prvé dva dni trošku nepríjemný pocit, no potom vymizol. So zákrokom som veľmi spokojná, brada vyzerá lepšie hlavne z profilu. Pani doktorku môžem vrelo odporúčať a sama som ju určite nenavštívila poslednykrát.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Hyaluronidaza - záchrana rtů na jedničku
Včera jsem u paní doktorky Běrské podstoupila hyaluronidazu (výplň kyselinou hyaluronovou jsem podstoupila na jiné klinice). Paní doktorka je úžasná. Rty mám přesně takové, jaké jsem si přála. Určitě jsem u ní nebyla naposledy.
Bezbolestná aplikace kyseliny hyaluronové
Úžasný a profesionální přístup paní doktorky. Aplikace kyseliny skoro bezbolestná a Rty vypadají přesně dle mého přání - zvětšené, plné a zároveň přirozene. Taktéž aplikace Botoxu - Vždy vše lepší než mé představy! DOPORUČUJI

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.