MUDr. Michal Makel

MUDr. Michal Makel

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 1150 /50, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Michal Makel
MUDr. Michal Makel
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Michal Makel se specializuje na provádění zákroků estetické medicíny a plastické chirurgie na tváři a těle. Ve své práci využívá nejnovější technologie a vybavení čímžsvým pacientůmnabízí efektivní, bezpečná a moderní řešení. Aktuálně působí na chirurgickém odděleníve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Cílem tohoto pracoviště je poskytovat komplexní služby z oblasti plastické chirurgie, a to na nejvyšší profesionální úrovni společně se zachováním individuálního přístupu ke každému pacientovi.

MUDr. Michal Makel v roce 2016 na LF Masarykovy Univerzity v Brně úspěšně odpromoval. Od té doby se aktivně věnuje a zdokonaluje vplastické chirurgii. Absolvoval několik kurzů, školení, workshopů a stáží, včetně těch zahraničních.

Během osobní konzultace je každému pacientovi doporučeno nejvhodnější provedení zákroku. Pan MUDr. Michal Makel se zaměřuje na zdravotní stav pacienta, aletaké na jeho přání a představy. Po společné dohodě je na míruvytvořen léčebný plán přizpůsobený individuálním charakteristikám každého klienta.

MUDr. Michal Makel nabízí širokou škálu chirurgických zákroků jako je abdominoplastika, operace očních víček, chirurgická rekonstrukce obličeje, operace dolních víček, otoplastika, rekonstrukce prsou, zvětšení a modelace prsou, chirurgie ruky, operace horních víček, zmenšení prsou, liposukce, odstranění vráseka mnoho dalších chirurgických a invazivních zákroků.

Veškerá ošetření prováděné MUDr. Michalem Makelem pomáhají odstranit nedokonalostí pokožky, které se mohou objevit na tváři nebo těle: vrásky, pigmentové skvrny na kůži, strie, celulitida, nadbytečný tuk a další. Klient tak může získat mladý, zdravý a atraktivní vzhled a nabýt ztracenou sebedůvěru. Samozřejmostí je také profesionální pooperační péče.

Pro MUDr. Michala Makelje je nesmírně důležité aby se každý klient jeho ordinace cítil bezpečně auvolněný. Průběh každého zákroku je vždy důkladně vysvětlen a nechybí ani prostor na zodpovězení otázek a pochybností.

MUDr. Michal Makel oplývá bohatými zkušenostmi v oboru. Neustále rozšiřuje své znalosti a dovednosti účastí na školeních. Snaží se držet krok s novými trendy v estetické medicíně a plastické chirurgii, aby mohl/a nabídnout svým pacientům nejlepší řešení.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Zvětšení prsou

Doktor Máchal mi nejen poskytl přesné a odborné rady, ale i psychickou podporu při řešení ruptury implantátu. Opakovaně také prokázal skvělou komunikaci a lidskost. Pan doktor Machel mi vysvětlil všechny možné možnosti řešení mého problému a dopo...Číst dál

Chirurgická rekonstrukce obličeje

Plastika obličeje po autonehodě

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.