Niké Clinic

Niké Clinic

(33 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Vyhlídce 3902, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Niké Clinic
Niké Clinic
(33 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Toto zařízení se zaměřuje na poskytování estetické péče. Specializuje se pak především na korektivní dermatologii, aplikaci výplní či botulotoxinu, omlazení pleti a estetické zákroky zaměřené na oblast obličeje.

Hlavní prioritou je zde maximální spokojenost pacientů a pacientek. Důraz je kladen především na bezpečnost a šetrnost využívaných metod. Samozřejmostí je tady pak individuální přístup ke každému jedinci.

Samotné zákroky jsou pak realizovány lékaři s dlouholetými zkušenostmi. Ti si své znalosti dále prohlubují – pravidelně se účastní vzdělávacích akcí.

Služby tohoto centra jsou zaměřeny na čtyři hlavní oblasti: plastickou chirurgii, estetickou medicínu, laserová ošetření a neinvazivní liposukci.

Plastická chirurgie

Nabídka zákroků z oblasti plastické chirurgie je poměrně široká. Jsou zde realizovány například operace očních víček (horních i dolních), dále operace poruch postavení víček, zvedání obočí či drobné kosmetické operace v oblasti obličeje a těla.

Estetická medicína

Součástí nabídky z této oblasti je například aplikace botulotoxinu či kyseliny hyaluronové, implantace mezonití, plasmalifting či mesoterapie. Před každým zákrokem probíhá pečlivá konzultace.

Laserová ošetření

K laserovým zákrokům skvěle slouží CO2 frakční laser. Ten se může pochlubit vysokou přesností a využitelností. Je proto přímo ideálním pomocníkem pro kliniky estetické medicíny. Mnoho zákroků, které jsou tímto přístrojem provedeny, mají trvalý efekt. Mezi ně patří například odstranění kožních znamének, operace pokleslých víček či vyhlazení jizev po akné. Zákroky realizované tímto laserem by měly být v centru prováděny od 2. poloviny roku 2020.

Neinvazivní liposukce

Trápí vás tukové polštářky, které i přes zdravé stravování a pravidelný pohyb nemizí? Nevěště hlavu. Pomoci vám může neinvazivní liposukce, která vás tuku zbaví a zároveň nebudete muset podstupovat operační zákrok. Kromě toho má tzv. injekční lipolýza ještě jeden významný pozitivní efekt – napomáhá zbavit tělo celulitidy.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (33)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Kliniku mohu jen doporučit. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Těším se na další návštěvu :)

Super klinika, vřele doporučuji. Paní doktorka je úžasná, krásná a personál bezvadný. Spokojenost s výsledkem., budu se vracet. Přeji jim jen to nejlepší

Úžasná paní doktorka. Super práce.

Zobrazit další recenze

Lékaři z pracoviště

MUDr. Tomáš Utíkal

MUDr. Tomáš Utíkal

MUDr. Nikol Walicová

MUDr. Nikol Walicová

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.