Dr. Irina Zvada (Yukhnovets)

Dr. Irina Zvada (Yukhnovets)

Žádné recenze
Ohodnotit
Karlovo náměstí 2097/10, Praha, Praha (kraj)
Dr. Irina Zvada (Yukhnovets)
Dr. Irina Zvada (Yukhnovets)
Žádné recenze

Informace

Dr. Irina Zvada (Yukhnovets) je jednou z lékařek týmu kliniky Altos, která se specializuje na oblasti všeobecného lékařství, estetické kosmetologie a korektivní dermatologie. Vystudovala Kemerovskou státní lékařskou akademii v Rusku a od začátku své kariéry získala již 16 let praxe v oboru kosmeticko-dermatologickém. Pravidelně se účastní vzdělávacích seminářů v oblastech léčebné a estetické kosmetologie a korektivní dermatologie. Je specialistkou pro neinvazivní anti-age metody a v oblasti přístrojových metod omlazování. Pravidelně se účastní zahraničních seminářů (např. Research is Aesthetic Physiological Medicine, Embassy of Beauty nebo World Health Academy).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Dr. Irina Zvada se specializuje především na neinvazivní metody omlazení a přístrojové metody omlazení. Jedním z nechirurgických řešení, které lze na Klinice Altos podstoupit, je mezoterapie či ošetření přístrojem Ulthera. Mezoterapie je jedna z nejúčinnějších neinvazivních metod vypnutí a omlazení pleti, kdy jsou do dermis za pomoci mikrojehliček zavedeny speciální přípravky (aminokyseliny, koenzymy, stopové prvky, a další), a jelikož jsou vpichy zavedeny do velmi malé hloubky, je toto ošetření téměř bezbolestné. Jednou z hlavních výhod mezoterapie je její vysoká účinnost, potřebné látky se totiž dostávají přímo do oblastí, které je potřebují. Metoda Ulthera působí za pomoci energie frakčního ultrazvuku blahodárně na povadlé kontury či povislou kůži v oblasti podbradku a čelisti. Kromě toho též vyhlazuje vrásky v očním okolí, krk a dekolt a navíc dokáže pozvednout linii obočí. Při použití metody Ulthera není nutná hospitalizace ani anestezie a dosažený liftingový efekt je dlouhodobý.

Naše ordinace

Mezi kolegy Dr. Iriny Zvady na klinice Altos patří specialisté v oborech dermatovenerologie, estetické dermatologie, cévní chirurgie, lymfologie a plastické chirurgie. Na klinice se můžete setkat s následujícímí lékaři:

  • Prim. MUDr. Soňa Křemenová
  • Dr. Tatyana Filatova
  • MUDr. Gabriela Krawczynská
  • MUDr. Libor Janoušek, PhD.
  • Dr. Mihail Tujicov
  • MUDr. Vlastimil Víšek, CSc.

Do týmu sestřiček kliniky patří Markéta Seifertová, DiS. a Nataliia Chernysh.

Klinika Altos

Klinika Altos se zaměřuje především na oblasti laserové dermatologie, estetické medicíny, plastické chirurgie, cévní chirurgie, ošetření těla, laserové epilace a ozonové terapie.

Klinika Altos má k dispozici nejen tým erudovaných mezinárodních lékařů, ale také nejmodernější dostupné technologie. Jedná se o nejnovější laserové epilační přístroje (Motus AX Moveo), cévní lasery pro odstranění znamének (Synchro a SmartXide2) či přístroje, které pomáhají účinně bojovat se stárnutím pleti (fotoomlazení, laserový resurfacing, laserová rejuvenace, a jiné. Klinika Altos je zavázaná k poskytování krásné, zdravé a pevné pokožky po celý rok.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.