1

MUDr. Klosová Hana PhD.

(5.0) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Bartošovice 11, Bartošovice, Moravskoslezský kraj
Zobrazit mapu

Recenze (12)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
Po těžké autonehodě jsem na klinice podstoupila plastickou operaci rekonstrukce břišní stěny. S výsledkem jsem velice spokojená. Jizvy které jsem měla po operacích a stomii jsou nyní sotva znatelné a břicho mám krásně zpevněné, dříve jsem ho měla vyklenuté a bolestivé na dotek. To vše je teď pryč. Lidé mi ani nevěří, že jsem nějakou autonehodu měla. Paní doktorka Klosová a všichni co se operace účastnily mi úplně změnily život. Dříve jsem nemohla na plovárnu mezi lidi. Dnes se za sebe vůbec nestydím a žiju druhým životem. Velmi příjemná a hlavně šikovná paní doktorka. Čeho se jiní doktoři báli a rozmlouvali mi operaci, že lepší už to nebude, paní doktorka zvládla na jedničku.
Ve fakultní nemocnici Olomouc jsem podstoupila kůži šetřící mastektomii pravého prsu, posléze odebrání lymfatických uzlin. U paní doktorky Klosové jsem byla minulý rok na podzim na konzultaci ohledně rekonstrukce prsu. Paní doktorka je moc příjemná, vše vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy. 1.část rekonstrukce jsem podstoupila v dubnu, implantace tkáňového expandéru, posléze jsem po dobu tří měsíců každých 14 dnů jezdila na plnění expandéru fyziologickým roztokem. 2.část rekonstrukce byla výměna expandéru za implantát. Vše proběhlo bez komplikací, další krok mám za sebou. Ještě mě čeká vytvoření prsního dvorce a bradavky. Věřím a těším se, že konečný výsledek bude dokonalý. Paní doktorka je vynikající, zkušená odbornice. Mohu jen doporučit.
Podstoupila jsem tetováž prsních dvorců. S výsledkem i s paní doktorkou jsem byla maximálně spokojená, jak po profesionální i lidské stránce. Vřele doporučuji. Jana B.
Paní doktorku Klosovou určitě doporučuji.V lednu 2020 operovala našemu tehdy 2.5 letému synovi syndaktylii prstů levé ruky.Vše se hojí bez problémů a nyní po půl roce vypadá ruka výborně.Moc děkujeme za skvělou práci a přístup.
Požádejte: MUDr. Klosová Hana PhD. o bližší informace ohledně zákroku a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (7)

Výměna implantátů MUDr. Klosová
Zvětšení prsou

Pani doktorka je vynikající specialista v oblasti plastické chirurgie.(v mém případě výměna implantátů). Komunikace s paní doktorkou je příjemná a srozumitelná pro pacienty. Mohu jen vřele doporučit. Niki

číst dál
Léčba jizev po popáleninách
Korekce jizev

S paní doktorkou jsme navázali kontakt před několika lety na jiném pracovišti, který se zabýval léčbou popálenin. Její profesionální, ochotný, individuální a milý přístup nás přesvědčil, že to je lékař...

číst dál
Neinvazivní radiofrekvence
Radiofrekvence
Velká spokojenost, okamžitá a viditelná změna, velmi příjemná a relaxační procedura??

Obrázky (1)

Požádejte: MUDr. Klosová Hana PhD. o bližší informace ohledně zákroku a odstartujte svoji velkou změnu!
Požádejte: MUDr. Klosová Hana PhD. o bližší informace ohledně zákroku a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Klosová Hana PhD.
(5.0) 12 recenze
- Ohodnotit