MUDr. Klosová Hana Ph.D.

MUDr. Klosová Hana Ph.D. Premium

(35 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 10 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5144179173
MUDr. Klosová Hana Ph.D. Premium
(35 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 7710 návštěv profilu

MUDr. Hana Klosová, Ph.D. se specializuje na komplexní léčbu pacientů ve zdravotních a estetických indikacích v oboru plastické a estetické chirurgie a kosmetologie. Dlouhodobě se věnuje také laserterapii vysokovýkonovými lasery - svoje rozsáhlé zkušenosti v laserterapii jizev či v estetických indikacích v současnosti uplatňuje při frakční CO2 laserterapii na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve FN Olomouc. Ve své privátní ambulantní praxi Medi-Esthesnabízí široké spektrum plastických a estetických operačních i neoperačních zákroků, lékařskou kosmetologii, medicínskou korekční tetováž (tetování prsních dvorců; tetování u povšechného prořídnutí a padání vlasů; tetování u vitiliga),lékařský piercingi permanentní make-up.

Mezi nejčastěji poskytované operační zákroky a estetické procedurypatří:

 • plastiky horních a dolních víček,
 • mini-face lift,
 • korekční plastiky vpáčených bradavek,
 • otoplastiky odstálých ušních boltců
 • omlazující operace intimních partií u žen, zejména labioplastiky malých stydkých pysků, plazmaterapie malých stydkých pysků a lipografting velkých stydkých pysků pro rejuvenaci amodelaci jejich tvaru
 • liposukce - pro odstranění tukových nadbytků podkoží v oblasti břicha, boků, stehen či jiných oblastí - buď jako zákrok v místním znecitlivění (tzv.tumescentní liposukce) nebo při větším rozsahu tukových nadbytků jako operace v celkové anestezii.
 • abdominoplastiky
 • operační zmenšení prsou - tzv. redukční mamoplastika
 • augmentace (zvětšení) prsou implantáty

Paní doktorka Klosová se rovněž specializuje na léčbu pomocí vlastní krevníplazmy bohaté na krevní destičky, která dopomáhá k omlazení pleti, urychluje a zlepšuje průběh zrání a vzhled jizev, redukuje a odstraňuje kruhy pod očima, vrásky, strie, akné,účinkujeproti padání, ke zlepšení kvality a na podporu růstu vlasů. Dále provádí léčbu autologním kondiciovaným sérem Sanakin,kterémá vynikající protizánětlivé a regenerační účinky a dokáže významně pomoci například pacientům s akné či rosaceou a dalšími potížemi, při jejichž vzniku a průběhu hraje důležitou roli zánět.

Velice žádaný a vysoce účinný je lipografting neboli léčba vlastním tukem, která se používá k výplni prohlubní a vrásek, redukci strií, korekci asymetrií anebo modelaci tvaru například prsou, hýždí či jiných tělesných oblastí. Lipografting osvědčuje vynikající účinnost i při omlazení hřbetů rukou, event. nohou, odstraňuje pigmentové skvrny a významně redukuje strie.

Nedílnou součástí rejuvenační estetické péče k omlazení obličeje, krku a dekoltu jsou injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové používané ke zvětšení rtů, rejuvenaci kůže a též ke tvarování neboli contouringu obličeje.

V období mimo letní měsíce paní doktorka s výbornýmivýsledky provádí rejuvenace, odstranění vrásek a lifting povislé kůže obličeje i jiných tělesných partií metodou plazma exerese ošetřením plazmovým perem.

Pacienti u paní doktorky vysoce oceňují velice lidský a empatický přístup, vysokouprofesionalitu,nesmírnou pečlivost a preciznost její práce, jejimž cílem je vždy významné nebolividitelné zlepšení léčeného problému."Péče, kterou uvidíte" je mottem paní doktorky Klosové a její klinikyMedi-Esthes.

MUDr. Hana Klosová, Ph.D. studovala lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, úspěšné studium zakončila promocí v roce 1997. Již od 2.ročníku studia se aktivně zajímala a pod vedením doc. MUDr. Jana Války, CSc. získávala praktické zkušenosti v oboru plastická chirurgie. Svoji profesní dráhu zahájila na Chirurgickém oddělení Nemocnice Nový Jičín, kde pracovala v letech 1997-2002, v roce 2000 úspěšně složila atestaci I. stupně v oboru chirurgie. Svůj sen, věnovat se plastické a rekonstrukční chirurgii, neopustila, a od roku 2003 začala pracovat na Popáleninovém centru FN Ostrava-Poruba, kde se v letech 2003 – 2018 věnovala komplexní léčbě popálených v resuscitačním, akutním a rekonstrukčním období nemoci z popálení. V roce 2006 získala specializovanou způsobilost v oboru „Popáleninová medicína“, ve stejném roce splnila všechny předpoklady a byla jí udělena licence ČLK v oboru „Umělá výživa a metabolická péče“.

V letech 2009-2014 absolvovala doktorské studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Studium v oboru Chirurgie zakončila úspěšnou obhajobou dizertační práce na téma „Operační léčba hlubokých popálenin kombinací dermoepidermální autotransplantace a lokální transplantace koncentrátu autologních trombocytů“. Metoda byla následně patentována v USA. Tato práce přinesla v rámci ČR Popáleninovému centru FN Ostrava prvenství v aplikaci a využití účinků krevních destiček v operační léčbě hlubokého popálení, a také první systematickou monitoraci hloubky popálení a hojení transplantovaných ploch pomocí LDI laserdopplerometrie a kutometrie. Výsledky byly publikovány v uznávaném zahraničním odborném časopise.

V letech 2011 – 2018 MUDr. Hana Klosová, Ph.D. pracovala na popáleninovém centru ve vedoucích funkcích, střídavě jako zástupce primáře pro léčebnou péči, primářka a zástupce přednosty pro výchovnou a vědeckou činnost. Věnovala se především operační léčbě rozsáhlých i nerozsáhlých popáleninových úrazů, do praxe na pracovišti zavedla mimo jiné i speciální operační techniku, tzv. Meek micrografting, která při kožní transplantaci u rozsáhle popálených výrazně snižuje potřebu odběru rozsáhlých kožních štěpů a zvyšuje významně šance na přežití pacientů. Průběžně se věnovala i rekonstrukčním operacím u popálených, při stážích na akreditovaných pracovištích postupně získávala další zkušenosti v oboru plastická chirurgie. V roce 2009 získala ve Francii certifikaci pro použití Integry, která je mezi veřejností všeobecně známa pod pojmem umělá kůže a je aplikována pro záchranu života u kriticky rozsáhlých popálení a při rekonstrukčních operacích v popáleninové medicíně a plastické chirurgii.

Od roku 2008 se paní doktorka Klosová začala věnovat laserové medicíně - nejprve laserterapii cévním laserem Vbeam, následně pak laserterapii Erb:YAG laserem, u popálených pacientů i v estetických indikacích. Nejvíce se zaměřovala a postupně získala rozsáhlé zkušenosti v laserterapii jizev a této problematice se věnuje dodnes, aktuálně provádí laserterapii frakčním CO2 laserem v rámci svého působení na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve FN Olomouc. V roce 2017 získala specializovanou způsobilost v oboru plastická chirurgie a ve stejném roce začala pracovat na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve FN Olomouc.

V rámci privátního sektoru paní doktorka provozuje Ambulanci plastické chirurgie a kosmetologie ve Studénce a Ambulanci plastické chirurgie se zákrokovým sálem v Bartošovicích, kde operuje plné spektrum ambulantních výkonů plastické chirurgie prováděných v místním znecitlivění. Ambulance nabízí špičkovou péči a moderní zázemí ve velmi diskrétním a klidném prostředí mimo městský ruch. Pacienty s nutností provedení operace v celkové narkóze paní doktorka operujea zajišťujejim péči na externím pracovišti.

Paní doktorka Klosová je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání České lékařské komory, autorkou odborných publikací a vědeckých prací, členkou odborných společností: Česká společnost plastické chirurgie, Česká společnost chirurgie ruky, Společnost popáleninové medicíny ČLS JEP, European Burn Association (EBA), International Society for Burn Injuries (ISBI), Česká společnost pro bioimplantologii ČLS JEP, Česká společnost pro léčbu rány.

Pedagogická činnost

Od roku 2014 svoje zkušenosti a znalosti předává studentům v rámci výuky, se kterou začala na Slezské univerzitě v Opavě, kde na Ústavu fyziky Filozoficko-přírodovědecké fakulty vyučovala studenty bakalářského studia předmět Medicínské diagnostické systémy a zpracování medicínských dat. V letech 2016-2018 působila jako odborná asistentka pro výuku popáleninové medicíny na Katedře chirurgických oborů Lékařské fakulty Ostravské univerzity v Ostravě, v letech 2011-2016 vyučovala popáleninovou medicínu studenty oboru Zdravotnický záchranář. Od září 2019 působí jako odborná asistentka na I. chirurgické klinice FN Olomouc, studentům přednáší plastickou chirurgii a popáleninovou medicínu. Zabývá se nejen výukou, nýbrž i vedením a oponenturou studentských a doktorských prací.

Členství

 • Česká společnost plastické chirurgie
 • Česká společnost chirurgie ruky
 • Společnost popáleninové medicíny
 • European Burn Association (EBA)
 • International Society for Burn Injuries (ISBI)
 • Česká společnost pro bioimplantologii
 • Česká společnost pro léčbu rány

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2017

První návštěva zdarma:

 • Ne

Recenze (35)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Nevěřila jsem, že ještě budu někdy moci nosit účes jako předtím, než mi začaly vlasy výrazně padat. Ale je tomu opravdu tak. Po aplikaci vlastního tuku a injekční vlasové mezoterapii skalpu se mi lysiny z větší části zaplnily a já si mohu dovolit úč...Číst dál

MUDr. Klosová Hana Ph.D. · 12. 5. 2023

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás těší, že jste spokojená. Děkujeme Vám též za důvěru v nás a trpělivost, o které píšete. Radujeme se s Vámi. MUDr. Hana Klosová, Ph.D.

Dne 4. 1. 2023 jsem podstoupila operaci horních víček. V čekárně vás přivítá usměvavá a velice milá sestřička a v ordinaci na vás čeká paní doktorka, která vás při vstupu přivítá a spadnou všechny obavy. Operace proběhla v naprostém klidu a pohodě. H...Číst dál

MUDr. Klosová Hana Ph.D. · 12. 4. 2023

Milá paní Renato, děkujeme za ocenění a hodnocení. Těší nás, že jste spokojená. Z naší práce máme radost o to víc. Těšíme se opět na viděnou. Medi-Esthes, MUDr. Hana Klosová, Ph.D.

Otoplastika: Rád bych se podělil o skvělé pocity po korekci ušních boltců u paní doktorky Klosové. Opravdu doporučuji všem, kteří pochybovali o sobě či o provedení samotného zákroku. Paní dokrorka Klosová je profesionál s velkým "P", s velkým chari...Číst dál

Podstoupila jsem u paní doktorky liposukci spodní části břicha s velmi dobrým výsledkem, skvělý je i přístup lékařky i sester k pacientům,po prvotních obavách ze zákroku mohu konstatovat, že mě během zákroku nebolelo vůbec nic a mohu jen doporučit....Číst dál

MUDr. Klosová Hana Ph.D. · 6. 2. 2023

Dobrý den a děkujeme za krásnou recenzi. Mějte se krásně a těšíme se opět na viděnou. MUDr. Hana Klosová, Ph.D. za MEDI-ESTHES

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Klosová Hana Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (10)

MUDr. Hana Klosová, Ph.D.

Po deseti letech marného hledání odborníka, který by mi pomohl s odstraněním xantelasmat vytvořených na dolních víčkách, jsem měla to štěstí, že jsem natrefila na paní doktorku MUDr. Hanu Klosovou, Ph.D., která mi navrhla odstranění xantelasmat...

Číst dál
Operace horních víček

U paní doktorky Hany Klosové jsem minulý týden podstoupila operaci horních víček. Dlouho jsem to oddalovala, ale dnes se divím, že jsem na to nešla dříve. Velmi profesionální přístup a výsledek je naprosto perfektní. Horní víčka byly bez modřin...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (40)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Klosová Hana Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!