MUDr. Klosová Hana Ph.D.

MUDr. Klosová Hana Ph.D. Premium

(44 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 2 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5144179173
MUDr. Klosová Hana Ph.D. Premium
(44 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 11660 návštěv profilu

MUDr. Hana Klosová, Ph.D. se specializuje na komplexní léčbu pacientů ve zdravotních a estetických indikacích v oboru plastické a estetické chirurgie a kosmetologie. Dlouhodobě se věnuje také laserterapii vysokovýkonovými lasery - svoje rozsáhlé zkušenosti v laserterapii jizev či v estetických indikacích v současnosti uplatňuje při frakční CO2 laserterapii na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve FN Olomouc. Ve své privátní ambulantní praxi Medi-Esthesnabízí široké spektrum plastických a estetických operačních i neoperačních zákroků, lékařskou kosmetologii, medicínskou korekční tetováž (tetování prsních dvorců; tetování u povšechného prořídnutí a padání vlasů; tetování u vitiliga),lékařský piercingi permanentní make-up.

Mezi nejčastěji poskytované operační zákroky a estetické procedurypatří:

 • plastiky horních a dolních víček,
 • mini-face lift,
 • korekční plastiky vpáčených bradavek,
 • otoplastiky odstálých ušních boltců
 • omlazující operace intimních partií u žen, zejména labioplastiky malých stydkých pysků, plazmaterapie malých stydkých pysků a lipografting velkých stydkých pysků pro rejuvenaci amodelaci jejich tvaru
 • liposukce - pro odstranění tukových nadbytků podkoží v oblasti břicha, boků, stehen či jiných oblastí - buď jako zákrok v místním znecitlivění (tzv.tumescentní liposukce) nebo při větším rozsahu tukových nadbytků jako operace v celkové anestezii.
 • abdominoplastiky
 • operační zmenšení prsou - tzv. redukční mamoplastika
 • augmentace (zvětšení) prsou implantáty

Paní doktorka Klosová se rovněž specializuje na léčbu pomocí vlastní krevníplazmy bohaté na krevní destičky, která dopomáhá k omlazení pleti, urychluje a zlepšuje průběh zrání a vzhled jizev, redukuje a odstraňuje kruhy pod očima, vrásky, strie, akné,účinkujeproti padání, ke zlepšení kvality a na podporu růstu vlasů. Dále provádí léčbu autologním kondiciovaným sérem Sanakin,kterémá vynikající protizánětlivé a regenerační účinky a dokáže významně pomoci například pacientům s akné či rosaceou a dalšími potížemi, při jejichž vzniku a průběhu hraje důležitou roli zánět.

Velice žádaný a vysoce účinný je lipografting neboli léčba vlastním tukem, která se používá k výplni prohlubní a vrásek, redukci strií, korekci asymetrií anebo modelaci tvaru například prsou, hýždí či jiných tělesných oblastí. Lipografting osvědčuje vynikající účinnost i při omlazení hřbetů rukou, event. nohou, odstraňuje pigmentové skvrny a významně redukuje strie.

Nedílnou součástí rejuvenační estetické péče k omlazení obličeje, krku a dekoltu jsou injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové používané ke zvětšení rtů, rejuvenaci kůže a též ke tvarování neboli contouringu obličeje.

V období mimo letní měsíce paní doktorka s výbornýmivýsledky provádí rejuvenace, odstranění vrásek a lifting povislé kůže obličeje i jiných tělesných partií metodou plazma exerese ošetřením plazmovým perem.

Pacienti u paní doktorky vysoce oceňují velice lidský a empatický přístup, vysokouprofesionalitu,nesmírnou pečlivost a preciznost její práce, jejimž cílem je vždy významné nebolividitelné zlepšení léčeného problému."Péče, kterou uvidíte" je mottem paní doktorky Klosové a její klinikyMedi-Esthes.

MUDr. Hana Klosová, Ph.D. studovala lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, úspěšné studium zakončila promocí v roce 1997. Již od 2.ročníku studia se aktivně zajímala a pod vedením doc. MUDr. Jana Války, CSc. získávala praktické zkušenosti v oboru plastická chirurgie. Svoji profesní dráhu zahájila na Chirurgickém oddělení Nemocnice Nový Jičín, kde pracovala v letech 1997-2002, v roce 2000 úspěšně složila atestaci I. stupně v oboru chirurgie. Svůj sen, věnovat se plastické a rekonstrukční chirurgii, neopustila, a od roku 2003 začala pracovat na Popáleninovém centru FN Ostrava-Poruba, kde se v letech 2003 – 2018 věnovala komplexní léčbě popálených v resuscitačním, akutním a rekonstrukčním období nemoci z popálení. V roce 2006 získala specializovanou způsobilost v oboru „Popáleninová medicína“, ve stejném roce splnila všechny předpoklady a byla jí udělena licence ČLK v oboru „Umělá výživa a metabolická péče“.

V letech 2009-2014 absolvovala doktorské studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Studium v oboru Chirurgie zakončila úspěšnou obhajobou dizertační práce na téma „Operační léčba hlubokých popálenin kombinací dermoepidermální autotransplantace a lokální transplantace koncentrátu autologních trombocytů“. Metoda byla následně patentována v USA. Tato práce přinesla v rámci ČR Popáleninovému centru FN Ostrava prvenství v aplikaci a využití účinků krevních destiček v operační léčbě hlubokého popálení, a také první systematickou monitoraci hloubky popálení a hojení transplantovaných ploch pomocí LDI laserdopplerometrie a kutometrie. Výsledky byly publikovány v uznávaném zahraničním odborném časopise.

V letech 2011 – 2018 MUDr. Hana Klosová, Ph.D. pracovala na popáleninovém centru ve vedoucích funkcích, střídavě jako zástupce primáře pro léčebnou péči, primářka a zástupce přednosty pro výchovnou a vědeckou činnost. Věnovala se především operační léčbě rozsáhlých i nerozsáhlých popáleninových úrazů, do praxe na pracovišti zavedla mimo jiné i speciální operační techniku, tzv. Meek micrografting, která při kožní transplantaci u rozsáhle popálených výrazně snižuje potřebu odběru rozsáhlých kožních štěpů a zvyšuje významně šance na přežití pacientů. Průběžně se věnovala i rekonstrukčním operacím u popálených, při stážích na akreditovaných pracovištích postupně získávala další zkušenosti v oboru plastická chirurgie. V roce 2009 získala ve Francii certifikaci pro použití Integry, která je mezi veřejností všeobecně známa pod pojmem umělá kůže a je aplikována pro záchranu života u kriticky rozsáhlých popálení a při rekonstrukčních operacích v popáleninové medicíně a plastické chirurgii.

Od roku 2008 se paní doktorka Klosová začala věnovat laserové medicíně - nejprve laserterapii cévním laserem Vbeam, následně pak laserterapii Erb:YAG laserem, u popálených pacientů i v estetických indikacích. Nejvíce se zaměřovala a postupně získala rozsáhlé zkušenosti v laserterapii jizev a této problematice se věnuje dodnes, aktuálně provádí laserterapii frakčním CO2 laserem v rámci svého působení na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve FN Olomouc. V roce 2017 získala specializovanou způsobilost v oboru plastická chirurgie a ve stejném roce začala pracovat na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve FN Olomouc.

V rámci privátního sektoru paní doktorka provozuje Ambulanci plastické chirurgie a kosmetologie ve Studénce a Ambulanci plastické chirurgie se zákrokovým sálem v Bartošovicích, kde operuje plné spektrum ambulantních výkonů plastické chirurgie prováděných v místním znecitlivění. Ambulance nabízí špičkovou péči a moderní zázemí ve velmi diskrétním a klidném prostředí mimo městský ruch. Pacienty s nutností provedení operace v celkové narkóze paní doktorka operujea zajišťujejim péči na externím pracovišti.

Paní doktorka Klosová je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání České lékařské komory, autorkou odborných publikací a vědeckých prací, členkou odborných společností: Česká společnost plastické chirurgie, Česká společnost chirurgie ruky, Společnost popáleninové medicíny ČLS JEP, European Burn Association (EBA), International Society for Burn Injuries (ISBI), Česká společnost pro bioimplantologii ČLS JEP, Česká společnost pro léčbu rány.

Pedagogická činnost

Od roku 2014 svoje zkušenosti a znalosti předává studentům v rámci výuky, se kterou začala na Slezské univerzitě v Opavě, kde na Ústavu fyziky Filozoficko-přírodovědecké fakulty vyučovala studenty bakalářského studia předmět Medicínské diagnostické systémy a zpracování medicínských dat. V letech 2016-2018 působila jako odborná asistentka pro výuku popáleninové medicíny na Katedře chirurgických oborů Lékařské fakulty Ostravské univerzity v Ostravě, v letech 2011-2016 vyučovala popáleninovou medicínu studenty oboru Zdravotnický záchranář. Od září 2019 působí jako odborná asistentka na I. chirurgické klinice FN Olomouc, studentům přednáší plastickou chirurgii a popáleninovou medicínu. Zabývá se nejen výukou, nýbrž i vedením a oponenturou studentských a doktorských prací.

Členství

 • Česká společnost plastické chirurgie
 • Česká společnost chirurgie ruky
 • Společnost popáleninové medicíny
 • European Burn Association (EBA)
 • International Society for Burn Injuries (ISBI)
 • Česká společnost pro bioimplantologii
 • Česká společnost pro léčbu rány

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2017

První návštěva zdarma:

 • Ne

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (44)

5.0
44 Recenzí · 100 % doporučuje
Mezoterapie

Paní doktorka je skvělá!!!! Dnes jsem byla na konzultaci a připadala jsem si úžasně. Vše srozumitelně vysvětlila, nenutí nic,co bych nechtěla. Termíny domluvené bez problému.

MUDr. Klosová Hana Ph.D. · 17. 5. 2024

Děkujeme za Vaši milou recenzi!
Velmi si toho vážíme. To, že jste se cítila úžasně, je zásluhou celého týmu. Se setřičkami se společně snažíme, aby se u nás každá klientka cítila komfortně a abychom poskytli co nejlepší péči. Spokojenost je pro nás prioritou, protože budujeme s našimi klientkami dlouhodobé vztahy.
Děkujeme, že jste si našla čas na napsání recenze.
S pozdravem, MUDr. Hana Klosová, Ph.D., z Medi-Esthes

Labioplastika

U paní doktorky jsem nedávno podstoupila labioplastiku. Jsem velmi spokojená s výsledkem. Paní doktorka byla velmi šetrná a vše proběhlo v příjemné atmosféře a diskrétním prostředí. Po operaci jsem neměla žádné komplikace a po 2 týdnech jsem ani nevě...Číst dál

MUDr. Klosová Hana Ph.D. · 27. 3. 2024

Milá paní Nikolo. Moc děkuji za Vaši milou recenzi.
Jsem velice ráda, že jste byla s výsledkem labioplastiky i průběhem zákroku spokojena. Vaše spokojenost je celý tým Medi-Esthes největší odměnou. Snažíme se ke všem pacientkám přistupovat s maximální empatií a péčí, a proto jsem ráda, že jste ocenila náš přístup i příjemnou atmosféru. Velmi si ceníme Vašeho doporučení a budeme se i nadále snažit poskytovat pacientkám co nejlepší péči a výsledky.
S pozdravem, za celý tým Medi-Esthes, MUDr. Hana Klosová, Ph.D.

Liposukce

Paní doktorka je pečující, klidná a naprostý profesionál. Podstoupila jsem u ní liposukci břicha a boků. Jednalo se o unikátní zákrok, za použití 2 přístrojů BodyJet. Dnes po 6 týdnech od zákroku jsem z výsledku naprosto nadšená. Jsem ji moc vděčná,...Číst dál

MUDr. Klosová Hana Ph.D. · 4. 3. 2024

Milá paní Lucie,
srdečně Vám děkuji za tak krásná slova! Velmi si toho poděkování vážím. Jsem nadšená, že jste s celým procesem byla spokojena. Snažím se vždy naslouchat svým pacientům a také o lidský přístup ke každé pacientce. Velmi se těším na další setkání.
Děkuji,
MUDr. Hana Klosová, Ph.D.

Kompletní příběh (Liposukce):
Speciální liposukce břicha a boků
Minilifting

V listopadu jsem u paní doktorky podstoupila minilifting a jsem moc spokojená. Paní doktorka je odborník a úžasná žena. Zákrok proběhl v klidu a pohodě a byl bezbolestný. Paní doktorka má usměvavou sestřičku a máte tam pocit, že jste s kámoškama....Číst dál

MUDr. Klosová Hana Ph.D. · 5. 1. 2024

Dobrý den! Spokojenost našich klientek i klientů k práci jen dále motivuje. Vážím si, že svou zkušenost sdílíte dál. Děkujeme Vám za krásné hodnocení i doporučení, MUDr. Hana Klosová, Ph.D.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Klosová Hana Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (16)

MUDr.Hana Klosová, PhD.

Paní doktorku jsem navštívila s nekonkrétní představou omlazení obličeje. Jako skvělý profesionál mi navrhla pro mne to nejlepší řešení. Lipografting- transplantaci vlastního tuku pro vyplnění vrásek a odstranění povisů ve tváři způsobených...

Číst dál
Speciální liposukce břicha a boků

Po nekonečném kolečku hubnutí a nabírání váhy jsem konečně přišla na udržitelný způsob, kdy jsem se začala cítit dobře, ale pořád mi zústávalo bříško a tzv. madla. Mám prostě tento typ postavy a ani sportem nebo jídelníčkem jsem se těchto partií...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (57)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Klosová Hana Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!