MUDr. Nikola Vološčuková

MUDr. Nikola Vološčuková

Žádné recenze
Ohodnotit
Americká 42, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5166107192
MUDr. Nikola Vološčuková
MUDr. Nikola Vološčuková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Nikola Vološčuková je specialistkou v oboru dermatovenerologie. V současné době působí v Nemocnici Na Bulovce a v Aether Esthetic and Beauty Clinic v Praze. Vystudovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, studium zde úspěšně zakončila v roce 2018. Zkušenosti z klinické praxe získala mimo jiné v oblastní Nemocnici Mladá Boleslav, ve zdravotnickém zařízení KCK Salve a v Amarylis Centru Praha, které se zabývá estetickou a korektivní dermatologií. Absolvovala množství odborných stáží v České republice (Nemocnice na Bulovce v Praze) i v zahraničí (Belgie, Indonésie a Brazílie). MUDr. Nikola Vološčuková je členkou nejen České lékařské komory, ale též České Dermatovenerologické Společnosti a Společnosti Laserové a Estetické Medicíny (SELM).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Nikola Vološčuková se specializuje na oblast dermatovenerologie a nabízí svým pacientům též služby estetické dermatologie. Konkrétně je na klinice Aether Esthetic and Beauty Clinic zodpovědná za injekční mezoterapii, injekční plazmaterapii, aplikaci botulotoxinu, aplikaci dermálních vyplní, laserová ošetřeni, elektro kauterizaci, abrazi, monopolární radiofrekvenci, SMAS – lifting a niťový lifting.

Naše ordinace

MUDr. Nikola Vološčuková působí na dvou pracovištích – v Nemocnici na Bulovce a na klinice estetické péče a krásy Aether v Praze. Mezi její kolegyně na klinice Aether patří:

  • Prof. MUDr. Jana Hercogová, CSc., MHA – lékařka
  • MUDr. Guzal Peygerova – lékařka
  • MUDr. Vladěna Charvátová – lékařka
  • Eva Šámalová – zdravotní sestra

Do odborného týmu Aether Clinic dále patří kosmetoložky, nutriční terapeutka, spa specialisté, manikérky a kadeřnice, díky nimž je zde klientům každodenně poskytována péče vysoké kvality.

Aether Esthetic and Beauty Clinic Praha

Klinika Aether nabízí komplexní péči a široké portfolio služeb v oblasti estetické péče a krásy přímo v centru Prahy. Zařízení disponuje moderním vybavením značky Lumenis, jedné z předních společnosti v estetické medicíně. Do týmu kvalifikovaných odborníků patří lékaři, zdravotničtí specialisté, kosmetologové, lázeňští specialisté a další profesionálové v oboru estetiky a krásy.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.