43let - modelace povislých prsou

Betty

Dobrý den všem, před týdnem jsem podstoupila modelaci prsou a musim říct , že i když je to jen týden tak výsledek je úžasný. Kliniku a pana doktora Hýžu jsem si vybrala dle recenzí a udělala jsem opravdu dobře, když budu potřebovat zase něco vylepšit tak mám jasnou volbu. Při konzultaci byl pan doktor vstřícný a ochotný, vše vysvětlil navrhl řešení a já jen souhlasila. Za tři týdny po konzultaci jsem šla na zákrok, celkové čakání konzultace + operace trvalo pět týdnů. Na klinice jsou všichni neuvěřitelně ochotní , prostě super

Zobrazit příspěvky9 Skrýt příspěvky9
krar

Dobrý den. Můžete prosím napsat Vaši původní velikost a jakou máte po zákroku. Taky jdu k dr. Hýžovi za 14 dní a ráda bych měla představu. Moc děkuji.

Zobrazit odpověď
Betty

Dobrý den, velikost před zákrokem 75E a po zákroku menší 75E 😁. Včera byla kamarádka také u pana doktora na modelaci a je strašně moooc spokojená, pan doktor je neuvěřitelně šikovný ,nemohla jste vybrat nikoho lepšího.

Maruska

Dobry den,moc pekna prace,mohla by jste vlozit aktualni foto a jak to mate s citlivosti bradavek,taky se chystam na modelaci,dekuji za odpoved.

Zobrazit odpovědi 6
Betty

Dobrý den, ano krásná práce, pan doktor Hýža má zlaté ručičky a dokáže zázraky. Bradavky mám úplně normálně citlivé. Jsem nesmírně spokojená, vůbec jsem netušila, že se daji udělat takhle hezká prsa bez použití implantátů . Fotky jsou z října, takže tři měsíce od operace.

Reakce na Betty
krar

Opravdu velmi povedené. Já jdu na modelaci se zmenšením. Současnou velikost mám 75H, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Pan doktor je moc příjemný a sympatický.

Reakce na krar
Betty

Ano pan doktor je sympaťák 😁, ale hlavně je to odborník a ví co ženě bude slušet.. Držím palce a vůbec se nebojte , určitě budete moooooc spokojená.

Reakce na Betty
Kristi

Dobrý den , prosím mohla by jste ukázat jak vypadají teď vaši jizvy ? Děkuji

Reakce na Kristi
Betty

Dobrý den, myslím že super 👍

Reakce na Betty
Kristi

Ano vypadají dobře, ale mně se zda že ve vodě kde jste ukázala fotku miň viditelné . Mohla by jste vložit ještě fotku podívat na tvar , jak vypadají po roce , moc Vám demkuji za odpověď !

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí