43let - modelace povislých prsou

Betty

Dobrý den všem, před týdnem jsem podstoupila modelaci prsou a musim říct , že i když je to jen týden tak výsledek je úžasný. Kliniku a pana doktora Hýžu jsem si vybrala dle recenzí a udělala jsem opravdu dobře, když budu potřebovat zase něco vylepšit tak mám jasnou volbu. Při konzultaci byl pan doktor vstřícný a ochotný, vše vysvětlil navrhl řešení a já jen souhlasila. Za tři týdny po konzultaci jsem šla na zákrok, celkové čakání konzultace + operace trvalo pět týdnů. Na klinice jsou všichni neuvěřitelně ochotní , prostě super

Zobrazit příspěvky23 Skrýt příspěvky23
krar

Dobrý den. Můžete prosím napsat Vaši původní velikost a jakou máte po zákroku. Taky jdu k dr. Hýžovi za 14 dní a ráda bych měla představu. Moc děkuji.

Zobrazit odpověď
Betty

Dobrý den, velikost před zákrokem 75E a po zákroku menší 75E ?. Včera byla kamarádka také u pana doktora na modelaci a je strašně moooc spokojená, pan doktor je neuvěřitelně šikovný ,nemohla jste vybrat nikoho lepšího.

Maruska

Dobry den,moc pekna prace,mohla by jste vlozit aktualni foto a jak to mate s citlivosti bradavek,taky se chystam na modelaci,dekuji za odpoved.

Zobrazit odpovědi 8
Betty

Dobrý den, ano krásná práce, pan doktor Hýža má zlaté ručičky a dokáže zázraky. Bradavky mám úplně normálně citlivé. Jsem nesmírně spokojená, vůbec jsem netušila, že se daji udělat takhle hezká prsa bez použití implantátů . Fotky jsou z října, takže tři měsíce od operace.

Reakce na Betty
krar

Opravdu velmi povedené. Já jdu na modelaci se zmenšením. Současnou velikost mám 75H, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Pan doktor je moc příjemný a sympatický.

Reakce na krar
Betty

Ano pan doktor je sympaťák ?, ale hlavně je to odborník a ví co ženě bude slušet.. Držím palce a vůbec se nebojte , určitě budete moooooc spokojená.

Reakce na Betty
Kristi

Dobrý den , prosím mohla by jste ukázat jak vypadají teď vaši jizvy ? Děkuji

Reakce na Kristi
Betty

Dobrý den, myslím že super ?

Reakce na Betty
Kristi

Ano vypadají dobře, ale mně se zda že ve vodě kde jste ukázala fotku miň viditelné . Mohla by jste vložit ještě fotku podívat na tvar , jak vypadají po roce , moc Vám demkuji za odpověď !

Reakce na Betty
Denydeny

Jak jste se o jizvy starala? Opravdu nejsou téměř viditelné.

Reakce na Denydeny
Betty

Nejdříve jsem jizvy mazala mastičkou co jsem dostala na klinice jako dárek a potom Bi-oilem.

Zizaluska

Já mám modelaci 2 dny za sebou ?‍♀️

Zobrazit odpovědi 11
Betty

A super co ??

Reakce na Betty
Zizaluska

Tak zatím ani moc ne..si přijdu jak při kojení, to nesmim a to nesmim a nenachladnout, nedělat prudké pohyby ? Jak ti uběhlo prvních 14dni? Sprchování přes zalepene prsa?

Reakce na Zizaluska
Betty

Trvá to tak tři dny a pak bude fajn? . Po týdnu jsem mohla jít klidně do práce . Náplasti drží celkem hodně , takže sprcha žádný problém .

Reakce na Betty
Zizaluska

Už se těším na týden později...čekala jsem vetsi bolesti, ale i po komplikaci, je to ok. Jakou práci si dělala, to je celkem brzo?

Reakce na Zizaluska
Betty

Nic náročného nedělám , vedoucí obchodu, takže jsem jen papirovala a obsluhovala?

Reakce na Betty
Zizaluska

Tak to Vám modelace dopadla opravdu uzasne. Já jsem zatím v očekávání, jen se smeju, jak v podprsence nic nemám oproti před operaci ?‍♀️

Reakce na Zizaluska
Betty

Jsem strašně ráda, že jsem to podstoupila?Já mám podprsenky stejné velikosti jako před operaci?akorát prsa nemám na břiše , ale na hrudníku ?

Reakce na Betty
Zizaluska

Tak to nechapu, když vám musel ubrat kůži a tím pádem prsa ubyla. Mi bylo receno, ze kosicek bude menší, taky to tak už vidím. Jen na 2.den místo odchodu domu znovu na sal, jedno prso hematom...a to mi teď pořad přijde bolestivé a taky víc nafoukle ?‍♀️

Reakce na Zizaluska
Betty

Kůži sice ubral, ale materiálu ( jak řekl pan doktor ?) bylo dost , tak jsem nemusela měnit ani jednu podprsenku?. Měla jsem 75 E a mám 75E , pan doktor Hýža měl zlaté ruce ❤️

Reakce na Betty
Zizaluska

Tak já jsem 3.tyden od zakroku a stále ještě nefunguji...obě prsa po sobě zanet, tak hojení nejde zdaleka lehce a pohybove taky nic moc....žádná sláva. Co já jsem komu udělala?! ?‍♀️

Reakce na Zizaluska
Eve Anne

Dobrý den, zajímá mě, jak jste nakonec dopadla. Jak se řešil zánět a hematom? Děkuji.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí