Modelace prsou a plastika paží

Eliška 1301

Operaci jsem absolvovala v květnu 2017 na klinice Bellemed v Ostravě. (Fotky jsou staré tři měsíce od operace). Musím říct, že lépe jsem si vybrat nemohla. Na kliniku jsem přišla v ranních hodinách, všichni byli milí a usměvaví. Za 2 dny už jsem byla doma a za 14 dní už jsem seděla v práci a dá se říct, že jsem fungovala úplně bez problémů. Lehké bolesti byly asi první 3 dny, ale nic co by se nedalo vydržet. Děkuji panu doktorovi za úžasnou péči a prostě boží výsledek.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Lucie

Eliško, moc Vám děkuji za toto hezké hodnocení...výsledek vypadá úžasně!! Nosí se na ruce po operaci také nějaký speciální kompresní návlek jako na prsou?

Zobrazit odpovědi 4
Eliška 1301

Dobrý den Lucie, výsledek je opravdu super, teď jizvičky ještě více blednou, takže je to dokonalé 😉. Co se týče těch paží jsou přímo kompresní návleky, vypadají trochu jako bolerko😃. První asi 4 dny jsem měla na rukou obvazy a pak jsem přešla na ty návleky.

Reakce na Eliška 1301
Eliška 1301

Ještě k těm pažím, když okolí vidělo ty jizvy, strašně mě litovali, že to muselo hrozně bolet. Opak je pravdou, ty paže mě nebolely téměř vůbec. Jizvy mám opravdu tenké a začaly bělat, takže super. Pouze se nesmí myslím 6 týdnů nic těžkého zvedat.

Reakce na Eliška 1301
Lucie

a to "bolerko" kompresní jste nosila jak dlouho?

Reakce na Lucie
Eliška 1301

Nosila jsem ho 6-7 týdnů, 24 hod. denně tzn. I přes noc

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí