MUDr. Erik Antuš

MUDr. Erik Antuš

(11 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1146528176
MUDr. Erik Antuš
MUDr. Erik Antuš
(11 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 3145 návštěv profilu

MUDr. Erik Antuš je specialistou v oblasti plastické chirurgie. Přestože pracovně působí již dlouhou dobu v České republice, svá studia nejprve strávil na Lékařské fakultě P. J. Šafárika v Košicích, kde úspěšně odpromoval v roce 2000. Tři roky poté získal atestaci z všeobecné chirurgie I.stupně a o pět let později navázal se specializační atestací z plastické chirurgie. Absolvoval též několik stáží a odborných pobytů, například na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze, či na Klinice plastické a estetické chirurgie FN u sv. Anny v Brně a v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Pan doktor Antuš se oblasti plastické chirurgie věnuje nepřetržitě od roku 2004 a domluvíte se s ním nejen česky, ale též anglicky.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Mudr. Erik Antuš se věnuje jak ambulantním zákrokům, tak zákrokům, které u pacientů vyžadují hospitalizaci. K jeho náplni práce též přirozeně patří konzultace před plným zahájením léčby. V rámci své specializace se věnuje léčbě pacientů s problematikou zhoubných a nezhoubných nádorů kůže, vrozených vad na obličeji (vady nosu, očních víček,rozštěp patra nebo rtu), uší (odstáté ucho a boltce), či chorob ruky (např. syndromu karpálního tunelu). Dále provádí plasticko-estetické výkony v oblasti obličeje a krku. Tyto zahrnují facelifty, výplňové materiály na bázi botulotoxinu či kyseliny hyaluronové, lifting krku, odstranění kruhů pod očima či podbradku. K jeho specializaci patří i operace prsů, a to zvětšení, zmenšení a modelace, či operace vpáčených bradavek. V neposlední řadě má též na starosti problematiku úpravy břišní stěny, tzv. abdominoplastika, a plasticko-estetické výkony v oblasti končetin (modelace stehen, lýtek).

Naše ordinace

MUDr. Erik Antuš působí na dvou pracovištích. Již 16 let patří mezi specialisty oddělení plastické chirurgie v Sanatoriu Sanus v Hradci Králové a od roku 2007 se s ním lze setkat i v Ambulanci plastické a estetické chirurgie v nemocnici Náchod.

V Sanatoriu Sanus na oddělení plastické chirurgie spolupracuje s lékaři:

  • MUDr. Robert Čáp, Ph.D. (primář)
  • MUDr. Ľudovít Pintér, CSc. (plastický chirurg)
  • MUDr. Jan Doskočil (plastický chirurg)
  • MUDr. Martin Kloud (plastický chirurg)
  • MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová (plastický chirurg)
  • MUDr. Dimitrios Stavropoulos (plastický chirurg)
  • MUDr. Michal Hošek (plastický chirurg)

Celý tým má rozsáhlé odborné vzdělání a nepřeberné zkušenosti zahrnující odborné pobyty a stáže nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Sanus Hradec Králové

Sanatorium Sanus má v Hradci Králové tradici již od roku 1995. Kromě oddělení plastické a estetické chirurgie se zde nachází další čtyři oddělení specializující se na urologii, gynekologii a ortopedii a asistovanou reprodukci a léčbu neplodnosti. V Santoriu Sanus se provádějí též zákroky s hospitalizací, v rámci operací se pacienti mohou ubytovat na pokojích s nadstandardním vybavením. Klinika spolupracuje se zdravotními pojišťovnami, jelikož její prioritou je především poskytování služeb dostupných všem. Sanus Hradec Králové je moderní zařízení s týmem kvalifikovaných lékařů a nejmodernějšími dostupnými technologiemi, které poskytuje svým pacientům vysoký standard péče v příjemném a sympatickém prostředí.

Ambulanci plastické chirurgie můžete navštívit od pondělí do pátku mezi 8:00 – 12:30 a 13:30 - 15:00. Ordinační doba sestry je 7:00-15:30. Přijímání pacientů probíhá po předchozím objednání.

MUDr. Erik Antuš se ve své praxi blíže specializuje především na oblast a problematiku plastické chirurgie.

První privátní chirurgické centrum SANUS má hlavní sídlo v Labské kotlině v Hradci Králové.

Centrum nabízí svým klientům zdravotní služby již od roku 1995, a to v oblasti gynekologie, plastické a estetické chirurgie, ortopedie či asistované reprodukce a léčby neplodnosti.

SANUS má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami ČR, neboť prioritou sanatoria je poskytování dostupných služeb pro všechny.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2003

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (11)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Nejlepší pan doktor 💙 Podstoupila jsem u pana doktora abdominoplastiku, při které mi spravil i kýlu a vytvořil nový pupík. Poté jsem podstoupila augmentaci prsou implantátem a s modelací. Obě dvě operace dopadly nad moje očekávání. Krásná práce....Číst dál

Deset let jsem strašila jako odstrašující případ estetické chirurgie, až mě pan doktor Antuš zachránil a hrudník opravil.... Krom zlatých ručiček má i geniální hlavičku, obrovský srdíčko a umí to decentně i harmonicky používat. Na to jaký je borec...Číst dál

Přibližně před rokem jsem v Hradci u pana doktora Antuše podstoupila celkem rozsáhlou redukci prsou z osobních/psychických důvodů. Nějaký čas jsem obesílala a odcházela různé plastické chirurgie, a jediný kdo mi hned na první e-mail a na mé dotazy p...Číst dál

U pana doktora jsem podstoupila operaci prsou ze zdravotních důvodů. Byl milý, ochotný, empatický, pečlivý. Vše uměl dobře vysvětlit.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Erik Antuš o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (3)

Operace prsou v psychické pohodě

Pan Mudr. Antuš je naprostý profesionál, kterému jsem důvěřovala od prvního okamžiku. Vše probíhalo přesně jak řekl, s výsledkem jsem nesmírně spokojená! Na operaci jsem po dlouhém rozhovoru s panem doktorem šla naprosto klidná a v psychické...

Číst dál
Jsem velmi spokojená.

DOPORUČUJI :-) Pan doktor je velmi sympatický,příjemný a milý. Byla jsem v Sanusu na liposukci břicha a jsem velmi spokojená, sestřičky byly také velmi příjemné a ochotné. Od zákroku dva týdny a minimální bolestivost a bříško vypadá dobře. Děkuji....

Číst dál

Obrázky (4)

Požádejte: MUDr. Erik Antuš o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!