4

MUDr. Erik Antuš

(4.9) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina I/1220, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1146528176
MUDr. Erik Antuš
(4.9) 100 % doporučuje

Recenze (10)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
Deset let jsem strašila jako odstrašující případ estetické chirurgie, až mě pan doktor Antuš zachránil a hrudník opravil.... Krom zlatých ručiček má i geniální hlavičku, obrovský srdíčko a umí to decentně i harmonicky používat. Na to jaký je borec není zatím vůbec arogantní. Děkuji za pořádnou, poctivou práci a za trpělivost, kterou mi věnoval.
Přibližně před rokem jsem v Hradci u pana doktora Antuše podstoupila celkem rozsáhlou redukci prsou z osobních/psychických důvodů. Nějaký čas jsem obesílala a odcházela různé plastické chirurgie, a jediný kdo mi hned na první e-mail a na mé dotazy poslal opravdu důkladnou, promyšlenou odpověď byl pan doktor Antuš. Na mé první konzultaci mi trpělivě a chápavě vše vysvětlil a hlavně mě pozorně vyslechl, bez jakýchkoliv předsudků (žádala jsem opravdu velkou redukci, z D/E na to nejmenší, co jde, bez odstranění žláz). Poté, před zákrokem, jsme znovu probírali různé technické záležitosti, a když jsem se zalekla možnosti, že by prsa mohla zůstat (z mého pohledu) stále ještě dost velká (B/C), pan doktor opravdu hluboce operaci znovu promyslel a došel k názoru, že by to (zřejmě za použití jiné techniky) šlo i více. Po operaci mě téměř nic nebolelo, a když jsem prsa poprvé uviděla (A), byla jsem nejšťastnější člověk na světě. A vždy jsem se s ním cítila jsem se opravdu v bezpečí.
U pana doktora jsem podstoupila operaci prsou ze zdravotních důvodů. Byl milý, ochotný, empatický, pečlivý. Vše uměl dobře vysvětlit.
Požádejte: MUDr. Erik Antuš o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (5)

Operace prsou v psychické pohodě
Zvětšení prsou

Pan Mudr. Antuš je naprostý profesionál, kterému jsem důvěřovala od prvního okamžiku. Vše probíhalo přesně jak řekl, s výsledkem jsem nesmírně spokojená! Na operaci jsem po dlouhém rozhovoru s panem doktorem...

číst dál
Jsem velmi spokojená.
Liposukce

DOPORUČUJI :-) Pan doktor je velmi sympatický,příjemný a milý. Byla jsem v Sanusu na liposukci břicha a jsem velmi spokojená, sestřičky byly také velmi příjemné a ochotné. Od zákroku dva týdny a minimální...

číst dál

Obrázky (4)

Požádejte: MUDr. Erik Antuš o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Erik Antuš
(4.9) 10 recenze
- Ohodnotit