MUDr. Erik Antuš

MUDr. Erik Antuš

(11 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1146528176
MUDr. Erik Antuš
MUDr. Erik Antuš
(11 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Erik Antuš je specialistou v oblasti plastické chirurgie. Přestože pracovně působí již dlouhou dobu v České republice, svá studia nejprve strávil na Lékařské fakultě P. J. Šafárika v Košicích, kde úspěšně odpromoval v roce 2000. Tři roky poté získal atestaci z všeobecné chirurgie I.stupně a o pět let později navázal se specializační atestací z plastické chirurgie. Absolvoval též několik stáží a odborných pobytů, například na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze, či na Klinice plastické a estetické chirurgie FN u sv. Anny v Brně a v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Pan doktor Antuš se oblasti plastické chirurgie věnuje nepřetržitě od roku 2004 a domluvíte se s ním nejen česky, ale též anglicky.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Mudr. Erik Antuš se věnuje jak ambulantním zákrokům, tak zákrokům, které u pacientů vyžadují hospitalizaci. K jeho náplni práce též přirozeně patří konzultace před plným zahájením léčby. V rámci své specializace se věnuje léčbě pacientů s problematikou zhoubných a nezhoubných nádorů kůže, vrozených vad na obličeji (vady nosu, očních víček,rozštěp patra nebo rtu), uší (odstáté ucho a boltce), či chorob ruky (např. syndromu karpálního tunelu). Dále provádí plasticko-estetické výkony v oblasti obličeje a krku. Tyto zahrnují facelifty, výplňové materiály na bázi botulotoxinu či kyseliny hyaluronové, lifting krku, odstranění kruhů pod očima či podbradku. K jeho specializaci patří i operace prsů, a to zvětšení, zmenšení a modelace, či operace vpáčených bradavek. V neposlední řadě má též na starosti problematiku úpravy břišní stěny, tzv. abdominoplastika, a plasticko-estetické výkony v oblasti končetin (modelace stehen, lýtek).

Naše ordinace

MUDr. Erik Antuš působí na dvou pracovištích. Již 16 let patří mezi specialisty oddělení plastické chirurgie v Sanatoriu Sanus v Hradci Králové a od roku 2007 se s ním lze setkat i v Ambulanci plastické a estetické chirurgie v nemocnici Náchod.

V Sanatoriu Sanus na oddělení plastické chirurgie spolupracuje s lékaři:

  • MUDr. Robert Čáp, Ph.D. (primář)
  • MUDr. Ľudovít Pintér, CSc. (plastický chirurg)
  • MUDr. Jan Doskočil (plastický chirurg)
  • MUDr. Martin Kloud (plastický chirurg)
  • MUDr. Ludmila Hýžová Šafusová (plastický chirurg)
  • MUDr. Dimitrios Stavropoulos (plastický chirurg)
  • MUDr. Michal Hošek (plastický chirurg)

Celý tým má rozsáhlé odborné vzdělání a nepřeberné zkušenosti zahrnující odborné pobyty a stáže nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Sanus Hradec Králové

Sanatorium Sanus má v Hradci Králové tradici již od roku 1995. Kromě oddělení plastické a estetické chirurgie se zde nachází další čtyři oddělení specializující se na urologii, gynekologii a ortopedii a asistovanou reprodukci a léčbu neplodnosti. V Santoriu Sanus se provádějí též zákroky s hospitalizací, v rámci operací se pacienti mohou ubytovat na pokojích s nadstandardním vybavením. Klinika spolupracuje se zdravotními pojišťovnami, jelikož její prioritou je především poskytování služeb dostupných všem. Sanus Hradec Králové je moderní zařízení s týmem kvalifikovaných lékařů a nejmodernějšími dostupnými technologiemi, které poskytuje svým pacientům vysoký standard péče v příjemném a sympatickém prostředí.

Ambulanci plastické chirurgie můžete navštívit od pondělí do pátku mezi 8:00 – 12:30 a 13:30 - 15:00. Ordinační doba sestry je 7:00-15:30. Přijímání pacientů probíhá po předchozím objednání.

MUDr. Erik Antuš se ve své praxi blíže specializuje především na oblast a problematiku plastické chirurgie.

První privátní chirurgické centrum SANUS má hlavní sídlo v Labské kotlině v Hradci Králové.

Centrum nabízí svým klientům zdravotní služby již od roku 1995, a to v oblasti gynekologie, plastické a estetické chirurgie, ortopedie či asistované reprodukce a léčby neplodnosti.

SANUS má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami ČR, neboť prioritou sanatoria je poskytování dostupných služeb pro všechny.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (11)

5.0
11 Recenzí · 100 % doporučuje

Nejlepší pan doktor 💙 Podstoupila jsem u pana doktora abdominoplastiku, při které mi spravil i kýlu a vytvořil nový pupík. Poté jsem podstoupila augmentaci prsou implantátem a s modelací. Obě dvě operace dopadly nad moje očekávání. Krásná práce....Číst dál

Deset let jsem strašila jako odstrašující případ estetické chirurgie, až mě pan doktor Antuš zachránil a hrudník opravil.... Krom zlatých ručiček má i geniální hlavičku, obrovský srdíčko a umí to decentně i harmonicky používat. Na to jaký je borec...Číst dál

Přibližně před rokem jsem v Hradci u pana doktora Antuše podstoupila celkem rozsáhlou redukci prsou z osobních/psychických důvodů. Nějaký čas jsem obesílala a odcházela různé plastické chirurgie, a jediný kdo mi hned na první e-mail a na mé dotazy p...Číst dál

U pana doktora jsem podstoupila operaci prsou ze zdravotních důvodů. Byl milý, ochotný, empatický, pečlivý. Vše uměl dobře vysvětlit.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Jsem velmi spokojená.

DOPORUČUJI :-) Pan doktor je velmi sympatický,příjemný a milý. Byla jsem v Sanusu na liposukci břicha a jsem velmi spokojená, sestřičky byly také velmi příjemné a ochotné. Od zákroku dva týdny a minimální bolestivost a bříško vypadá dobře. Děkuji....

Číst dál
Operace prsou v psychické pohodě

Pan Mudr. Antuš je naprostý profesionál, kterému jsem důvěřovala od prvního okamžiku. Vše probíhalo přesně jak řekl, s výsledkem jsem nesmírně spokojená! Na operaci jsem po dlouhém rozhovoru s panem doktorem šla naprosto klidná a v psychické...

Číst dál

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.