Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

17. 9. 2018 · Aktualizováno: 18. 9. 2018

Zvětšení prsou, vystouplá žebra

Nepřesvědčivý výsledek

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Chtěla bych si nechat zvětšit prsa, nemám ani jedničky a ráda bych si splnila sen teď (bude mi 39let). Cítit se krásná, více sexy, přitažlivá :-) Mám vylezlá žebra, jako kosmetickou vadu, ne že bych byla tak moc hubená :-D problém je, že na jedné straně víc, což dělá, že prso je jakoby víš, ale teď to není vidět. Tak doufám, že po zákroku to nebude vidět :-) Určitě pak vložím foto před a po, pro inspiraci ostatním a podpoření jít do toho :-)

2

Komentáře (2)

Dobrý den, mám ten samý problém. Podle sizerů jsme s panem doktorem vybrali do té vystouplé strany Polytech 255ml nízký profil a na druhou stranu 315ml střední profil. Opticky se to krásně vyrovná. Pan doktor říkal, že během operace zkusí oba implantáty 255ml, ale když to bude vidět, tak to vymění a dá na tu menší stranu 315ml. Nejdřív jsem se toho lekla, že je to docela rozdíl, ale po vyzkoušení to dává smysl. :-) Uvidíme a přeji hodně štěstí. :-)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Jen samá superlativa

v roce 2010 jsem se pod dlouhém váhání a strachu rozhodla podstoupit operaci zvětšení prsou. Operoval mě MUDr. Dimitrios Stavropoulos a moje spokojenost s jeho přístupem a profesionalitou přetrvává dodnes. Po přečtení zde uvedených hodnocení...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.