Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 5. 2023 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Augmentace prsou Mentor 470 cc Xtra

Stojí to za to
Průměrná cena: 100.000 Kč
139714
139715
139716

Hodnocení od DominikaAbb:

Pan doktor MUDr. Petr Hýža byl moje jasná volba. Ať dle referencí, na doporučení, tak i se zkušenostmi. Při přístupu do ambulance se mě ujala sympatičká slečna, která vše vysvětlila, se vším poradila a vše ukázala. V ordinaci se mi pan doktor věnoval s úctou, pokorou a zájmem o mou představu. Díky jeho profesionálnímu přístupu ze mě opadla nervozita a strach. Měla jsem kvůli výkyvům na váze povislá prsa. Vyslechl si mě, ukázal mi možnosti a do ničeho mě netlačil. Měla jsem dlouhou dobu na rozmyšlenou. Rozhodla jsem se pro kulatý 470 ml. V den operace jsem se cítila dobře. Celý personál je hodný, šikovný a starostlivý. Na večeri bylo maso, které nejím. Sestřička mi nabídla a udělala sýrový tousty. Prostředí kliniky je příjemný a moderní. Snaží se vycházet vstříc. Rozhodně doporučuji celou kliniku na jakýkoliv zákrok (v dnešní době je takový přístup vyjímečný) a ještě jednou moc děkuji panu doktoru Hýžovi a jeho zlatým ručičkám.

Pan doktor MUDr. Petr Hýža byl moje jasná volba. Ať dle referencí, na doporučení, tak i se zkušenostmi. Při přístupu do ambulance se mě ujala sympatičká slečna, která vše vysvětlila, se vším poradila a vše ukázala. V ordinaci se mi pan doktor věnoval s úctou, pokorou a zájmem o mou představu. Díky jeho profesionálnímu přístupu ze mě opadla nervozita a strach. Měla jsem kvůli výkyvům na váze povislá prsa. Vyslechl si mě, ukázal mi možnosti a do ničeho mě netlačil. Měla jsem dlouhou dobu na rozmyšlenou. Rozhodla jsem se pro kulatý Mentor 470 ml Xtra. V den operace jsem se cítila dobře. Celý personál je hodný, šikovný a starostlivý. Na večeri bylo maso, které nejím. Sestřička mi nabídla a udělala sýrový tousty. Celou dobu jsme si se všema povídali a smáli se. Prostředí kliniky je příjemný a moderní. Snaží se vycházet vstříc. Rozhodně doporučuji celou kliniku na jakýkoliv zákrok (v dnešní době je takový přístup vyjímečný) a ještě jednou moc děkuji panu doktoru Hýžovi a jeho zlatým ručičkám.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zlaté ruce pana doktora Issama Al Awa

Pan doktor Issam Al Awa má, jednoduše řečeno, zlaté ruce!!!! Děkuji mockrát, že mě operoval právě zmíněný pan doktor... Za výběr velikosti a provedené práci vděčím právě jemu! Mám krásná prsa!! Děkuji také všem sestřičkám, které se o nás staraly,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.