Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Ivana, 56 let, rekonstrukce obou prsů a bradavek

Jsem po zákroku Stojí to za to
ivanav748968
ivanav748968
Vytvořeno: 2. 10. 2018 · Aktualizováno: 7. 2. 2019

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Ivana, 56 let, rekonstrukce obou prsů a bradavek

Příběh

Chtěla bych tímto hodnocením oplatit panu MUDr. Rashedovi jeho péči a dokonale odvedenou práci. Po odstranění obou prsů - zůstaly mi na hrudníku jen dvě jizvy - mi prsními implantáty vytvořil krásné "dvojky" a navrch jako třešinky přidal dokonalé dvorce s bradavkami. Byly to dva roky spolupráce s neobyčejně milým a šikovným doktorem, má vstřícný a citlivý přístup k pacientce v nelehké životní situaci. Mohu pana MUDr. Rasheda jen vřele doporučit a jsem mu vděčná, že dokázal z "ničeho" vytvořit něco tak pěkného. Vím, že v případě potřeby plastického chirurga, bych opět volila tohoto lékaře a doporučila bych jej i členům své rodiny.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

jete7
jete7

·

· 7. 2. 2019

Dobrý den, přečetla jsem si Váš článek a mám dotaz.Jak a z čeho vytvoří dvorec s bradavkou a bolí to? Je mi 66 let a přišla jsem o pravé prso před rokem.Nyní jdu na biopsii s druhým prsem a nevím jak to dopadne.Nejradši bych dala i druhé prso pryč. Moc se bojím.Díky za odpověd.Jana

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.