MUDr. Eva Kostrhunová

MUDr. Eva Kostrhunová

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Karlov 2389, Prostějov, Olomoucký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Eva Kostrhunová
MUDr. Eva Kostrhunová
(5 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Eva Kostrhunová je specialistkou v oboru cévní chirurgie. Vystudovala Lékařskou fakultu univerzity Karlovy, kterou úspěšně zakončila v roce 2000 a čtyři roky poté získala atestaci I. stupně z chirurgie. V roce 2015 pak obdržela i atestaci z cévní chirurgie. Pravidelně se účastní seminářů, kurzů, přednášek a konferencí v problematice cévní, lymfedému a jiných. Je členkou České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, konkrétně České flebologické společnosti, České společnosti kardiovaskulární chirurgie a České chirurgické společnosti.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Eva Kostrhunová se blíže specializuje na problematiku varixů (křečových žil) a jejich řešení endovaskulárními technikami, mezi které patří radiofrekvenční ablace nebo termokoagulace laserovým paprskem. Dále se zajímá o hemodialýzu a její přístupy, nemoci prsu a problematiku lymfedému (lymfatický otok).

V rámci cévní chirurgie je na klinice GIA možné podstoupit ošetření křečových žil metodou EVLA, lepidlem VariCose, radiofrekvenční sondou či klasickou metodou. Metličkové žíly mohou být ošetřeny jak skleroterapií, tak laserem.

Naše ordinace

MUDr. Eva Kostrhunová aktuálně působí na třech pracovištích: Cévní chirurgie nemocnice Vítkovice, Chirurgické oddělení nemocnice Přerov a GIA clinic s.r.o. Na klinice GIA, kde působí jako primářka v oboru cévní chirurgie, jsou jejími kolegy:

  • MUDr. Jiřina Šilhánková – primářka v oboru plastické chirurgie
  • MUDr. Jiří Ivánek - primář v oboru anestezie
  • MUDr. Petra Slezáková - lékařka se specializací v gynekologii
  • MUDr. Barbora Látalová - lékařka se specializací v urologii
  • MUDr. Ivana Rešková - lékařka se specializací v anesteziologii

Šestičlennému týmu sester kliniky GIA velí Ivana Hlochová.

GIA Clinic s.r.o.

GIA Clinic s.r.o. v Prostějově poskytuje služby v oborech plastické a estetické chirurgie, cévní chirurgie a estetické gynekologie a její úspěch je založen především na zkušenostech její zakladatelky, MUDr. Jiřiny Šilhánkové a jejího vysoce kvalifikovaného lékařského týmu. Mottem GIA clinic je „Pro harmonii těla i duše“, což symbolizuje nejen sebevědomý postoj jejích pacientů k sama sobě, ale též pozitivní přístup k okolnímu světu. Vnitřní i vnější svět jsou totiž propojené a snaha pomáhat k udržení jejich vzájemné harmonie představuje hlavní filozofii této kliniky.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2004

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace očních víček

Cena se odvíjí od zvolené metody operace (chirurgická či laserová) a dle toho, zda se jedná o horní či dolní víčka (nebo operace obou víček dohromady). Laserová operace je za použití laseru Fotona.
Od: 15.000 Kč

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Často poptávaný zákrok, který dokáže nejet rty zvětšit, ale i vylepšit jejich tvar při zvýraznění kontury. Před zákrokem má klientka na rtech nanesenu znecitlivující mast, takže celý zákrok je naprosto bezbolestný. Cena začíná na 5.000,- Kč.
Od: 6.000 Kč

Odstranění znamének

Cena zahrnuje lokální anestezii. Za chirurgické odstranění znaménka (včetně zaslání na histologii) účtujeme 300,- Kč. Za odstranění kožního výrůstku je cena dle ošetřujícího lékaře - ve většině případech od 1 300,- Kč. Celková cena je dle rozsahu ošetření.
Od: 1.300 Kč

Kyselina hyaluronová

Aplikace kyseliny hyaluronové patří k nejčastěji poptávaným zákrokům vůbec. Široké spektrum kvalitních přípravků zaručuje, že ošetřením bude dosaženo požadovaného výsledku. Zákroky se pohybují od prosté hydratace pleti až po výplňové materiály, které mají za úkol odstranění vrásek, sjednocení tónu pleti a zvýšení její pružnosti.
Od: 6.000 Kč

Odstranění jizev laserem

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.500 Kč

Laserové odstranění rozšířených žilek

Laserový paprsek reaguje s krevním barvivem vystupujících žilek. Laser způsobí zatavení těchto cévek, které se následně beze stopy vstřebají. Cena se odvíjí od velikosti ošetřované plochy.
Od: 1.000 Kč

Křečové žíly

Křečové žíly odstraňujeme klasicky chirurgickou cestou nebo laserem, který je pro pacienta mnohem šetrnější. Zvolená metoda závisí na celkovém stavu žilního systému. Laserová operace není hrazena pojišťovnou.
Od: 20.500 Kč

Odstranění pigmentových skvrn

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření je prováděno laserem Fotona Dynamis SP.
Od: 2.500 Kč

Laserová dermatologie

Ošetření je prováděno laserem Fotona Dynamis SP, který využívá dvou typů laserových paprsků. Kombinace erbiového a neodymového paprsku umožňuje, aby si lékař poradil při ošetření pokožky téměř se vším, co se laserovou technikou dá léčit. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření.
Od: 1.200 Kč

Injekční výplně

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Dle místa a požadovaného efektu se volí růrný stupeň zasíťování kyseliny hyaluronové. Výplněmí se mohou korigovat vrásky, tvar a kontury různých obličejových částí a v neposlední řadě velikost a tvar rtů. Na ošetřovaná místa se před samotným zákrokem nanese anestetická mast, která uvedené oblasti znecitliví.
Od: 5.000 Kč

Odstranění xantelazmat

Cena zahrnuje lokální anestezii. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.200 Kč

Sklerotizace

Odstraňujeme metličkové žilky pomocí sklerotizační látky buď kapalinové nebo pěnové. Výběr látky závisí na velikosti žilky. Variantou pro menší žilky může být i laserové ošetření.
Od: 600 Kč

Léčba akné

Laserový paprsek ničí hyperaktivní mazové žlázy, které jsou příčinou zánětů kůže, jejichž projevem je známé akné. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. K ošetření využíváme špičkový madicínský laser Fotona. Celková cena je dle rozsahu ošetření.
Od: 2.500 Kč

Laserová operace křečových žil

Cena zahrnuje operační výkon včetně analgosedace. Laserová metoda EVLA je šetrná k pacientovi, který je schopen již po dvou hodinách po operaci odejít z kliniky. Laserové vlákno celou postiženou žílu zevnitř zataví a ta se následně sama vstřebá. Po operaci na noze zůstává jen pár malých jizviček ( do 5 mm) v místech, kde bylo zavedeno laserové vlákno. Jedna končetina 21 000 Kč, obě končetiny 29 000 Kč.
Od: 21.000 Kč

Hemangiom

K odstranění hemangiomu se využívá laserový přístroj Fotona Dynamis SP, který patří ke špičce medicínských laserů. Laserový paprsek reaguje s červeným krevním barvivem hemangiomu, aniž by jakkoli poškodil okolní zdravou tkáň. Cévy hangiomu se působením laseru smrští a následně vstřebají.
Od: 2.500 Kč

Recenze (5)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Dobrý den, po několika letech jsem se rozhodla pro operaci horních víček. Byla mi doporučena Gia clinic v Prostějově-velká spokojenost. Tak jsem 16 dnů po operaci, kterou provedla MUDr.Kostrhunová k mé absolutní spokojenosti a dle jiných perfektně od...Číst dál

Laser. operace varixů na obou DK mě zbavila bolestivosti a otoků. MUDr. Kostrhunová vše vysvětlí, odvede skvělou cévní chirurgii, doladí sklerotizacemi a nožky jsou lehké a estetický výsledek podle představ. Bolest po operaci minimální, odcházíte po...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.