MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky

MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky

Žádné recenze
Ohodnotit
Londýnská 160/39, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky
MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky
Žádné recenze

Informace

  • 906 návštěv profilu

MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky působí ve zdravotnickém zařízení Asklepion - Institut klinické a estetické medicíny a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady na Dermatovenerologické klinice v Praze. Lékařství studovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Studia úspěšně zakončila promocí v roce 2013. Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání, absolventkou odborných stáží a aktivně se účastní kongresů a sympozií v ČR i v zahraničí. Dosaženou odborností paní doktorky je dermatovenerologie. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů, které spolu úzce souvisí. Dermatologie neboli kožní lékařství, které se zabývá onemocněním kůže a jejich derivátů a venerologie, která se zaměřuje na prevenci a léčbu pohlavních chorob. Většina těchto chorob se projevuje právě na kůži, proto spolu tyto lékařské obory úzce souvisí.

MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky se ve své praxi zaměřuje zejména na estetickou a korektivní dermatologii. Společně s týmem kolegů pomáhá svým pacientům a klientům od různých kožních defektů, jako jsou jizvy, akné, pigmentové skvrny a podobně, ale nabízí i širokou škálu dalších estetických zákroků. Mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější zákroky bezpochyby patří:

Vyhlazení vrásek, které se provádí botulotoxinem nebo za pomoci kyseliny hyaluronové. Pokud chcete omládnout o několik let a zvýšit si své sebevědomí, vyhlazení vrásek je správnou volbou.

Omlazení pleti nejmodernějšími postupy, mezi které například patří: Plazmaterapie - omlazení pomocí krevní plazmy, omlazení za pomoci nejmodernějších laserů, kyselina hyaluronová, chemický peeling, omlazení takzvanou radiofrekvencí a 4D omlazení a lifting laserem Fotona. Omlazení se týká i intimních partií.

Dočasné a trvalé odstranění nadměrného pocení pomocí botulotoxinu a unikátní technologií MiraDry. Určitě většina z nás už poznala, ten nepříjemný pocit, kdy čekáme na schůzku s potencionálním partnerem nebo třeba na pracovní pohovor a nemůžeme se díky nervozitě přestat potit. Pokud do této skupiny patříte, vyzkoušejte unikátní metody a dejte sbohem nadměrnému pocení.

Kryolipolýza Cooltech - jedná se o jednu z nejúčinnějších metod likvidace tuku mrazem. Během čtyř měsíců lze zredukvoat množství tuku až o 80 %.

Modelace a zpevnění těla laserem Fotona - účinně odstraňuje tuk, vypíná a zpevňuje kůži.

Laserová epilace neboli odstranění nadměrného a nechtěného ochlupení po celém těle.

Zvětšení a modelace rtů - spousta lidí touží po plných a hezkých rtech, dopřejte si je za pomoci kyseliny hyaluronové.

Odstranění podbradku neboli lipolýza. Takzvaná druhá brada nevypadá dobře, nechte si od ní pomoci paní doktorkou.

Léčba a odstranění akné. Určitě se aspoň s malým pupínkem setkal každý z nás. Akné se zdaleka netýká jen dospívajících jedinců, zrovna tak se může objevit i u starších osob. Od akné svým pacientům pomáhá doktorka Stephanie Alexandra Ihrisky za pomoci laserů, biostimulačním světlem Medelisol, chemickým peelingem nebo radiofrekvencí.

Odstranění tetování laserem. Zamilujete se, necháte si vytetovat jméno partnera, nebo partnerky, ale i tak se po čase rozejdete, nebo se tetování zkrátka jen nepovedlo. Co teď s tím? Šetrné odstranění laserem je ta správná volba.

MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky poskytuje i další estetické a korektivní zákroky.

MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky působí se svým týmem kolegů v zařízení Asklepion, které se nachází v Praze na Londýnské ulici a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady na ulici Šrobárova, též v Praze. Obě zdravotnická zařízení patří mezi nejprestižnější v České republice. Disponují špičkovými odborníky a nejmodernějším lékařským vybavením a přístroji.

Dosažená odbornost:

  • Atestace Dermatovenerologie

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 13.11.2018

Členství:

  • Česká lékařská komora

Zkušenosti:

  • 5-10 let

Možnost konzultace v jazyku:

  • Čeština
  • Angličtina
  • Němčina

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (2)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!