MUDr. Helena Aksamítová

MUDr. Helena Aksamítová

Žádné recenze
Ohodnotit
Londýnská 39, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Helena Aksamítová
MUDr. Helena Aksamítová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Helena Aksamítová vystudovala všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Její specializací je dermatovenerologie, ke které rovněž získala všechny potřebné atestace. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů, z nichž se jeden zabývá léčbou kůže a druhý léčí pohlavní choroby. Doktorka Aksamítová se následně zaměřila na dermatologii, a to zejména na estetické zákroky.

Svou odbornou praxi a zkušenosti postupně získávala ve specializovaných lékařských zařízeních, jako jsou Poliklinika Malešice, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Medicentrum Beroun, nebo Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny, kde paní doktorka působí dodnes. Své znalosti a dovednosti nadále prohlubuje na odborných seminářích, stážích a kongresech, pořádaných na území České republiky i v zahraničí.

Za zmínku stojí odborná stáž, kterou lékařka absolvovala v Birchwood Medical Centre ve Velké Británii. Zúčastnila se mnoha oborových kongresů, k nimž patří IMCAS 2018 v Paříži, NeoStrata Academy Princeton 2017 v USA, ANWC 2017 v Monaku, kongres estetické medicíny v Innsbrucku a pátý kongres českých a slovenských dermatovenerologů v Praze.

Paní doktorka Aksamítová je rovněž členkou České lékařské komory, Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP a Společnosti pro využití laserů v medicíně.

Je držitelkou certifikátů pro práci s lasery, pro aplikaci injekčních implantátů, pro aplikaci botulotoxinu, pro chemický peeling, pro aplikaci krevní plazmy a kombinovaných technik a pro techniku injekční lipolýzy.

MUDr. Helena Aksamítová nabízí klientům na klinice Asklepion například vyhlazení vrásek, omlazení pleti nebo odstranění nadměrného pocení. Při svých zákrocích často využívá nejmodernější výkonové lasery v kombinaci s dalšími léčebnými metodami. Dále provádí takzvanou Kryolipolýzu Cooltech, která slouží k modelaci těla odstraněním nadbytečného tuku mrazem. Jedná se o jedinečnou technologii, která zredukuje objem tukových buněk až o 80 %.

Paní doktorka Aksamítová působí v prestižním lékařském zařízení Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny v Praze, které se nachází v Londýnské ulici, jen pár minut chůze od tramvajové zastávky Bruselská. V její domovské klinice naleznete příjemné prostředí s nejmodernějším zdravotnickým vybavením.

Oddělení korektivní dematologie kliniky Asklepion je výjimečné mimo jiné tím, že je vybavené všemi typy nejmodernějších výkonových laserů. Jako jedno z mála pracovišť tak může nabídnout skutečně individuální přístup ke kožním problémům, neboť může využít i kombinace více laserů na jeden problém. Laserové výkony (odstraňování žilek, znamének a výrustků, pajizévek - strií, akné, stařeckých pigmentových skvrn či tetování) patří k nejčastěji prováděným výkonům. Populární je též rejuvenace pleti vlastní krevní plazmou, diagnostika znamének a další.

O klienty se stará tým špičkových profesionálů. Další pobočky Asklepionu se nalézají také v Karlových Varech, Mariánských Lázních, Českých Budějovicích a Jihlavě.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (2)

Videa (2)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.