MUDr. Helena Aksamítová

MUDr. Helena Aksamítová

Žádné recenze
Ohodnotit
Londýnská 160/39, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Helena Aksamítová
MUDr. Helena Aksamítová
Žádné recenze

Informace

  • 541 návštěv profilu

MUDr. Helena Aksamítová vystudovala všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Její specializací je dermatovenerologie, ke které rovněž získala všechny potřebné atestace. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů, z nichž se jeden zabývá léčbou kůže a druhý léčí pohlavní choroby. Doktorka Aksamítová se následně zaměřila na dermatologii, a to zejména na estetické zákroky.

Svou odbornou praxi a zkušenosti postupně získávala ve specializovaných lékařských zařízeních, jako jsou Poliklinika Malešice, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Medicentrum Beroun, nebo Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny, kde paní doktorka působí dodnes. Své znalosti a dovednosti nadále prohlubuje na odborných seminářích, stážích a kongresech, pořádaných na území České republiky i v zahraničí.

Za zmínku stojí odborná stáž, kterou lékařka absolvovala v Birchwood Medical Centre ve Velké Británii. Zúčastnila se mnoha oborových kongresů, k nimž patří IMCAS 2018 v Paříži, NeoStrata Academy Princeton 2017 v USA, ANWC 2017 v Monaku, kongres estetické medicíny v Innsbrucku a pátý kongres českých a slovenských dermatovenerologů v Praze.

Paní doktorka Aksamítová je rovněž členkou České lékařské komory, Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP a Společnosti pro využití laserů v medicíně.

Je držitelkou certifikátů pro práci s lasery, pro aplikaci injekčních implantátů, pro aplikaci botulotoxinu, pro chemický peeling, pro aplikaci krevní plazmy a kombinovaných technik a pro techniku injekční lipolýzy.

MUDr. Helena Aksamítová nabízí klientům na klinice Asklepion například vyhlazení vrásek, omlazení pleti nebo odstranění nadměrného pocení. Při svých zákrocích často využívá nejmodernější výkonové lasery v kombinaci s dalšími léčebnými metodami. Dále provádí takzvanou Kryolipolýzu Cooltech, která slouží k modelaci těla odstraněním nadbytečného tuku mrazem. Jedná se o jedinečnou technologii, která zredukuje objem tukových buněk až o 80 %.

Paní doktorka Aksamítová působí v prestižním lékařském zařízení Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny v Praze, které se nachází v Londýnské ulici, jen pár minut chůze od tramvajové zastávky Bruselská. V její domovské klinice naleznete příjemné prostředí s nejmodernějším zdravotnickým vybavením.

Oddělení korektivní dematologie kliniky Asklepion je výjimečné mimo jiné tím, že je vybavené všemi typy nejmodernějších výkonových laserů. Jako jedno z mála pracovišť tak může nabídnout skutečně individuální přístup ke kožním problémům, neboť může využít i kombinace více laserů na jeden problém. Laserové výkony (odstraňování žilek, znamének a výrustků, pajizévek - strií, akné, stařeckých pigmentových skvrn, bradavic či tetování) patří k nejčastěji prováděným výkonům. Populární je též rejuvenace pleti vlastní krevní plazmou, diagnostika znamének a další.

O klienty se stará tým špičkových profesionálů. Další pobočky Asklepionu se nalézají také v Karlových Varech, Mariánských Lázních, Českých Budějovicích a Jihlavě.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (2)

Videa (2)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Helena Aksamítová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!