MUDr. Lucia Hrabovská

MUDr. Lucia Hrabovská

(9 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Odborů 286/12, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Lucia Hrabovská
MUDr. Lucia Hrabovská
(9 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 4788 návštěv profilu
MUDr. Lucia Hrabovská

je kvalifikovanou a uznávanou lékařkou estetické a korektivní medicíny. Získala nejvyšší možné certifikáty pro aplikaci botulotoxinu, kyseliny hyaluronové, chemického peelingu a mezoterapii.

MUDr. Hrabovská vystudovala 3. lékařskou fakultu UK v Praze. Několik let působila v prestižních nemocnicích ve Velké Británii a po návratu získala atestaci praktické lékařky pro dospělé. Velmi oceňuje poznatky, které si přivezla z uznávané londýnské Consultant Clinic.

Ve svém oboru se snaží neustále vzdělávat. Pravidelně navštěvuje mezinárodní kongresy, workshopy a školení po celém světě. Každoročně absolvuje řadu seminářů estetické medicíny, které se konají v zahraničí i České republice.

Stala se významnou členkou General Medical Council (Britská lékařská komora), členkou Sdružení Praktických lékařů a členkou České lékařské komory.

Estetická medicína je její velkou vášní. Specializuje se převážně na aplikaci botulotoxinu a výplně kyselinou hyaluronovou, hlavně rtů.

Při své práci se zaměřuje na obličej - stařecké vrásky, asymetrie, mimické vrásky. Vždy dbá na to, aby tvář vypadala přirozeně, a ne jako umělá a ztuhlá maska. Přirozená krása a osobní přístup je u MUDr. Lucii Hrabovské v péči o pacienty na prvním místě.

Cílem MUDr. Hrabovské je, aby klientka vypadala po ošetření svěže, krásně a přirozeně. Proto jsou pro lékařku velmi důležité konzultace před ošetřením, kdy si vyslechne přání klientek, sdělí možnosti a své návrhy a společně dojdou k výsledku, který bude pro obě dvě strany naprosto v pořádku a přirozený.

MUDr. Lucii Hrabovskou můžete navštívit na její klinice The Signature Clinic v Praze.

Klinika se nachází ve velmi příjemném prostředí v samotném centru blízko u Karlova náměstí. Je určená pro ženy i muže, kteří si chtějí dopřát kompletní péči. Na klinice jsou jasně dané ceny a nešplhají do závratných výšin.

Klientky/klienti si mohou vychutnat hezký lounge s krbem, kde jim před ošetřením bude nabídnuté občerstvení. A co je hlavní? Klinika se snaží nabízet služby bez dlouhých čekacích termínů.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Recenze (9)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Velice krásné a příjemné prostředí,kde se cítíte ihned velice komfortně,paní doktorka Hrabovská je nejen velice milá, a empatická,ale jednička ve svém oboru,starou výplň rtů jsme rozpustily a nyní se mohu pyšnit krásnými plými rty se zachováním přiro...Číst dál

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená!! Svou práci dělá na 100% je velice milá a komunikativní❤️

Pani Doktorka MUDr. Hrabovská je proste špička - najlepšia čo som doposiaľ stretla. Potrpí si na prirodzenosť. Zvetšenie rtů "ruskou metodou" je ojedinelé v ČR a príáve pani doktorka, Vám i vďaka zahraničnej praxi, také nádherné rty v tvare srdca udě...Číst dál

U paní MUDr. Hrabovské jsem byla na zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou. Musím rozhodně doporučit! V životě jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem. Paní doktorka je moc milá, dokáže vše skvěle vysvětlit a je vidět, že je ve své práci opravdový pro...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Lucia Hrabovská o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (3)

Obrázky (20)

Požádejte: MUDr. Lucia Hrabovská o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Otok po aplikaci dermalni vyplne
Odpověď odborníka · 13. 3. 2020
Dobrý den, určitě se v případě, že otok nebude ustupovat ani po týdnu, obraťte na svého ošetřujícího lékaře. Případně zkuste velmi opatrně místa chladit. Hezký den, MUDr. Lucia Hrabovská Signature Clinic
Požádejte: MUDr. Lucia Hrabovská o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!