MUDr. Vratislav Syrovátka

MUDr. Vratislav Syrovátka

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská 103, Mělník, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Vratislav Syrovátka
MUDr. Vratislav Syrovátka
Žádné recenze

Informace

  • 2013 návštěv profilu

MUDr. Vratislav Syrovátka je odborník v oboru chirurgie. Vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity v Praze. Studium řádně zakončil promocí v roce 1985 a následně pak obhájil I. atestaci v oboru chirurgie v r. 1988, později i II. atestaci v oboru chirurgie v roce 1995. Od roku 2014 je také držitelem licence primáře v oboru chirurgie. Je členem mnoha českých i mezinárodních odborných společností, jako například České chirurgické společnosti, a dále European Association of Endoscopic Surgery a European Society for Vascular Surgery. Absolvoval několik zahraničních stáží ve Štrasburku, Kodani a Hamburku.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Vratislav Syrovátka se svém oboru specializuje na laparoskopickou a žilní chirurgii. V rámci svého působení v cévní poradně ORTHOMED provádí zákroky žilní chirurgie. Základem komplexního vyšetření žilního systému u každého pacienta je neinvazivní pečlivá diagnostika pomocí ultrazvuku. Na základě zjištěné diagnózy pak poskytuje jak konzervativní léčbu, vč. vhodné kompresivní terapie (kompresivní punčochy), tak léčbu chirurgickou:

  • odstranění křečových žil radiofrekvenční ablací (přístroj Olympus Celon)
  • skleroterapie (sklerotizace) varixů
  • chirurgické řešení křečových žil (klasická operace varixů)

Naše ordinace

Pacienti se s MUDr. Vratislavem Syrovátkem mohou setkat v cévní a chirurgické ambulanci ORTHOMED v Mělníku (a při operačních výkonech též v Neratovicích) a dále pak na klinice Canadian Medical v Praze 5. V ambulanci ORTHOMED panu doktorovi asistuje certifikovaná zdravotní sestra Gabriela Semrádová, která má zkušenosti z ortopedické, chirurgické i cévní ambulance.

ORTHOMED - cévní poradna

ORTHOMED - cévní poradna/ambulance, Mělník nabízí komplexní péči pacientům s onemocněním žilního systému dolních končetin, nejčastěji s chronickou žilní nedostatečností, výskytem varixů (křečových žil), se záněty jak povrchového, tak hlubokého žilního systému. Operační výkony pacienti podstupují na pracovišti jednodenní péče (JPL) ORTHOMED v Neratovicích (v budově Městské nemocnice Neratovice, Alšova 462, ve 2. podlaží nemocnice = 1. patře budovy).

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1988

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Obrázky (1)

Kliniky

ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie

ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie

Požádejte: MUDr. Vratislav Syrovátka o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!